ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 26.04.2024, 16:58
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » ПаZZл (А що як повірити в колективний розум ?)
ПаZZл
Юта    Date: Чт, 06.03.2008, 22:21 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
А що як повірити в колективний розум і побавитись у письменників. ПРопоную розважально-розвиваючу гру під кодовою назвою "Пазл". Гра досить проста і особливих пояснень не потребує. Все, що вимагається від юзера-учасника цієї забавки- вияваити трохи креативності та письменницького хисту і доточити свій кавалок до запропонованого фрагменту тексту. Щоправда, кінцевий результат може й не подивувати своєю шедевральністю. Проте, в нас мистецький сайт, а отже люди тут талановиті, тому.....:)

Добавлено (06.03.2008, 22:21)
---------------------------------------------
Ось запропонований кавалок (правда він злегка похмурий + філософсько наснажений, але так вже вийшло):

Тіло хололо повільно. Парувало невидимим серпанком крізь напівзакриті посинілі від ранкової прохолоди засклянілі очні яблука, химерні звивинки й западинки вушних мушель, через ледь відкриті бліді вуста. Пальці, кумедно й ненатурально розчепірені, втоплені в холодну ранкову траву все ще світились рожевістю. Якихось п"ять годин тому ще ритмічно поколював під нігтями пульс і тупий біль примушував зболені м"язи скорочуватись, а нігті вгризатись у грунт. А тепер все: останній пульсуючий кавалок життя вивалився з долоні і тепер беззвучно шкварчав під променями перестиглиг серпневих кульбаб......

Життя ж не одразу покидає померле тіло. Воно чіпляється знесиленими прозорими пальцями в рукави фланелевої сорочки, застібається зсередини на усі гудзики, загортається в сороччину м"яку китайську клітчастість, щоб створити ілюзію присутності. Своєї присутності в тобі. Твоєї присутності в сорочці. А насправді ти- вже на ти, тобто не симбіоз душі на тілесному субстраті, а просто ОКРЕМО тіло і ОКРЕМО душа, і в сорочці їх двоє, і їм двом сумно й некомфортно, та й тісно, врешті решт, проте вони вперто продовжують крізь зуби й розпач посміхатися одне одному, наче подружня пара, що регулярно займається сексом, незважаючи на те, що він при цьому для ерекції уявляє принади білявки-коханки, а їй його перебування в ній-ще одна нагода попрактикуватись в акторському мистецтві симулюючи третій за годину оргазм. А потім тіло починає холонути й застигати від усвідомлення внутрішньої незаповненості...


Панiчний спокiй
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 27.03.2008, 14:20 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Але, пригадавши білявих коханок той, хто регулярно займався сексом, пошевельнувся у клітчатості китайських штань:
- Агов, друже, - гукнув він солідного джентельмена.
- Чого тобі? – пробуркотів сонний Мозок.
- Я от що собі тут подумав....
- Ну-ну, розкажи, - почав гигикати поважний пузань. По практиці взаємного співпроживання він вже знав: зараз буде чергова ідея-фікс по зваблюванню особини протилежної статі...
- От тіло вже холоне... очні яблука скляніють.. пальці розчепірюються (куди намилилися, невідомо?! Можливо, в акробати збираються... )..
- Ого! – зацікавлено вигукнув Мозок. – Чи ти не обкурився часом, мій любий друже? – з занепокоєнням запитав.
- Ні, ти ж дослухай!
- Слухаю.
- Ми, звісно, можемо залишити все як є, але ж хіба не прикольно бачити спантеличене від чергової ранкової ерекції обличчя? Хіба не драйв робити ставки на те чи поведеться тіло на нашу з тобою чергову провокацію щодо білявок (чорнявок, рудих, напівлисих.. неважливо аби стать була та що потрібно!). А чи не ти завжди радів гарній грі „Хто? Де? Коли?”..
Мозок замислився. Він вийняв з кишені улюблену трубку і розвернувшись в стільці до вікна повільно запалив....


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Чт, 27.03.2008, 14:21
 


Life-Proza    Date: Нд, 18.05.2008, 11:38 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Я то прочитав але нічого не зрозумів........

Proza efekt
 


Юта    Date: Нд, 18.05.2008, 17:51 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
гггг... Любомире, привіт. То ми граємо в "літературні пазли". Перший уривок придумала я, а наступний до мого допасувала пані Наталя. Це як естафета. Тепер треба, щоб ще хтось продовжив сюжет, написавши свій "клаптик" твору...:)

Панiчний спокiй
 


Life-Proza    Date: Нд, 18.05.2008, 19:10 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Привіт Юта...........дякую тепер я зрозумів, якщо дойдуть руки то теж додам свій пазлик......ггггг

Proza efekt
 


Юта    Date: Пн, 19.05.2008, 00:16 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Ок) До речі, давно тебе не було) З поверненням, малий!:)

Панiчний спокiй
 


Life-Proza    Date: Пн, 19.05.2008, 13:02 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Так мене й справді давненько небуло....але я повернувся і знову з вами.......До речі чого це я малий???????)))))))))))))ггггггг

Proza efekt
 


Юта    Date: Нд, 03.08.2008, 01:31 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Quote (natalya-gurkina)
Але, пригадавши білявих коханок той, хто регулярно займався сексом, пошевельнувся у клітчатості китайських штань:
- Агов, друже, - гукнув він солідного джентельмена.
- Чого тобі? – пробуркотів сонний Мозок.
- Я от що собі тут подумав....
- Ну-ну, розкажи, - почав гигикати поважний пузань. По практиці взаємного співпроживання він вже знав: зараз буде чергова ідея-фікс по зваблюванню особини протилежної статі...
- От тіло вже холоне... очні яблука скляніють.. пальці розчепірюються (куди намилилися, невідомо?! Можливо, в акробати збираються... )..
- Ого! – зацікавлено вигукнув Мозок. – Чи ти не обкурився часом, мій любий друже? – з занепокоєнням запитав.
- Ні, ти ж дослухай!
- Слухаю.
- Ми, звісно, можемо залишити все як є, але ж хіба не прикольно бачити спантеличене від чергової ранкової ерекції обличчя? Хіба не драйв робити ставки на те чи поведеться тіло на нашу з тобою чергову провокацію щодо білявок (чорнявок, рудих, напівлисих.. неважливо аби стать була та що потрібно!). А чи не ти завжди радів гарній грі „Хто? Де? Коли?”..
Мозок замислився. Він вийняв з кишені улюблену трубку і розвернувшись в стільці до вікна повільно запалив....

"Кхе-кхе-кхе- фак! - Мозок дозволив собі дещицю фамільярності (нахапався у підлітків), коли несподівано не на жарт закашлявся. Груди йому млоїло і вивертало. З незвички горло так шкребло, що здавалось ніби щойно замість м"якого клубка диму він проковтнув щонайменше морського їжака. Ніс щипав солодкаво-підозрілий запах.
- Ти, негіднику, йолопе, бузувіре!!! Жертва невдалого експиременту! Я зараз тобі покажу Содом, Гоморру і мідяні труби!-верещав зазвичай солідний і ліберально-поміркований мозок, вочевидь звертаючись до Того, хто регулярно займався сексом,- ТО ТИ МЕНІ, іроде, коноплі у файку натовк???
- Що! Відбірний план - а воно ще й носом крутить. Наєш, скільки я за нього виклав? І взагалі, що ти мене содою і гемороєм лякаєш і якимось там трубами... Адже ж знаєш, що єдині труби, які мене цікавлять - то маткові..Гггг
Краще б пішли, розважили..Розім"явся би.. А то і так вже при вирішенні лажової логічної задачі злегка поскрипуєш, мов незмащене колесо...Ти от чув коли небудь про остеопороз мозку? Нє? Так от - ходячий представник!
Мозок замислився...


Панiчний спокiй
 


Співанка    Date: Чт, 07.08.2008, 12:52 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
40
Шкода, та такі твори не в моєму стилі.. Це для мне занадто модерно! smile
 


Юта    Date: Пт, 08.08.2008, 02:55 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Співаночко) Я починала - класично, Наталя Гуркіна - продовжила екстравагантно, тепер ти можЕш щось додати за своїм смаком..повернути історію зовсім в інше русло. І тоді побачимо, хто з головних персонажів переможе)))

Панiчний спокiй

Post edited by Юта - Пт, 08.08.2008, 03:25
 


Співанка    Date: Пт, 08.08.2008, 08:34 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
40
Спробую щось додати, але пізніше, коли в мене буде інший настрій.. бо зараз моя муза поїхала у відпустку... tongue 91_smile-1
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » ПаZZл (А що як повірити в колективний розум ?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz