ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 27.04.2024, 02:16
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Свята... » У свято працювати гріх?
У свято працювати гріх?
shetamara    Date: Нд, 02.05.2010, 15:32 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Кажуть, що у неділю і свята працювати гріх. А якщо немає часу чи можливості у інші дні, тоді як?
Чи можна сказати, що гріх не працювати взагалі?


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 03.05.2010, 08:34 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Кажуть, що у неділю і свята працювати гріх.
гріх)))))
А якщо немає часу чи можливості у інші дні, тоді як?
тоді ніяк, працювати))) адже є притча про вола... не чакати ж до наступного дня))))


Всім гарного дня;) ))))
 


shetamara    Date: Пн, 03.05.2010, 15:14 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
up
Ой згодна! Але не усі так думають.
А притчу про вола не знаю... shy


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 03.05.2010, 15:32 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
ось дослівно))))
Одного разу Господь зцілив у суботу жінку, скорчену слабістю 18 років. Випрямилась і славила Бога, а фарисеї обурювалися зціленням, вчиненим в суботу, коли за Законом Мойсея не можна було здійснювати ніякої роботи. Господь відповів їм: «Лицеміри, чи не відв’язує кожен з вас свого вола або осла свого в суботу і чи не веде напувати? Чи не належить цю дочку Аврамову, яку зв’язав Сатана ось уже 18 років, звільнити від пут в цей день? І засоромилися всі супротивники Його».


Всім гарного дня;) ))))
 


COCODE    Date: Пн, 03.05.2010, 20:43 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Це у нас на Україні придумали, щоб не працювати. (і не тільки на Україні) Взявши в руки календар, можна з розуму зійти скільки свят. Це не враховуючи неділі. Мені до вподоби як у Європі: є робота-роблять. Навіть у паску. Я рахую що це добре. А Ви?

шукаю те чого нема
 


shetamara    Date: Пн, 03.05.2010, 22:02 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
up

Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


Viktorivna    Date: Вт, 04.05.2010, 20:38 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
7
Я у неділю можу помити посуд, а прибирати, шити, різати не буду. У Великі свята можу щось зробити, але після вечірньої служби, коли дзвони віддзенять, можу поприбирати. Сергій не дозволяє мені працювати у вихідні і свята, каже , що гріх. Може то у нас, на Буковині більше поважають торадиції. Це я про роботу хатню розказала, а на роботу у студію ходжу і у вихідні, і у свята, крім страсної п"ятниці і Пасхи. Ото висловилась! confu9 tongue
 


virchi    Date: Ср, 05.05.2010, 12:06 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Щодо роботи у церковні свята, то є відповідь Блаженнішого Митрополита Володимира (думаю що ця відповідь може стосуватись роботи у звичайну неділю):

"Відповіддю на це запитання є слова Самого Спасителя, який каже, що потрібно „віддавати кесареве кесарю, а Боже - Богу” (Мф.22.17). Християни є одночасно і членами Церкви Христової, і громадянами земної країни. У нашій державі тільки деякі великі церковні свята є вихідними днями, коли віруючи не працюють і можуть відвідувати богослужіння. Тому Церква не забороняє суспільну працю, але нагадує, що кожен православний частину свого часу може і має присвятити Богу та служінню ближнім. Знайдіть можливість зайти в храм, помолитися. Нехай люди, які вас оточують, відчують, що цей день є особливим для вас. Це може проявлятися у вашому душевному спокої та зосередженості під час праці. Виявіть в уповні християнські чесноти: любов та милосердя. У цьому світі є багато стражденних, котрі потребують вашої допомоги. Зверніть на них увагу в цей день, і Царство Боже буде не далеке від вас."

Джерело


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Ср, 05.05.2010, 12:13 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
... ну а щодо Європи, то я думаю, на їх звичаї не треба рівнятись. Про Європейські традиції дуже добре написав святитель Миколай (Велімирович) у "Послание сербскому народу из концлагеря Дахау". Хто буде мати змогу - обов*язково прочитайте:
Attachment: 7750904.jpg (21.9 Kb)


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


COCODE    Date: Чт, 06.05.2010, 20:17 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
А до кого рівнятись? Я маю змогу дивитися на життя тут і життя на Україні. Можу вголос говорити, що є до кого рівнятися. Практично у всьому.
Як буду мав змогу, то обовязково прочитаю цю книгу........Судячи з обгортки, книга з тюрми.
Архипелаг ГУЛАГ теж цікава книга.....тяжка щоправда.


шукаю те чого нема
 


Asedo1949    Date: Вт, 12.04.2011, 09:56 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
9. Что же так важно знать современным людям для того, чтобы они могли правильно выбрать свой собственный путь к Истине, к Богу и правильно сформировать то Духовное Единство, которое обязательно превратит этих людей в НАРОД-ПОВОДЫРЬ человечества?!

10. Поверьте Мне, Духовного Единства никогда не получится, и на это не следует даже надеяться, если Со-Знание людей несвободно и забито искажёнными (в том числе религиозными) представлениями прошлого, даже можно сказать – очень далёкого прошлого!

11. Я уже говорил вам, что никогда не призывал и не призываю к каким-либо религиозным революциям! Однако сейчас (на грани третьей мировой войны – войны религий) Я должен сказать людям, что ради собственного спасения им придётся оставить все религиозные представления, бытующие в их Со-Знаниях, только в виде традиций и обрядов предков, а самим подняться над всем этим и сформировать свой свободный взгляд на Истину, основанный на передаваемой Мною Информации о строении Мироздания!

Хто хоче про це знати більше зайдіть на сайт Леонид Маслов.


Господний дар- чистая душа !
 


Asedo1949    Date: Вт, 12.04.2011, 09:57 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
9. Что же так важно знать современным людям для того, чтобы они могли правильно выбрать свой собственный путь к Истине, к Богу и правильно сформировать то Духовное Единство, которое обязательно превратит этих людей в НАРОД-ПОВОДЫРЬ человечества?!

10. Поверьте Мне, Духовного Единства никогда не получится, и на это не следует даже надеяться, если Со-Знание людей несвободно и забито искажёнными (в том числе религиозными) представлениями прошлого, даже можно сказать – очень далёкого прошлого!

11. Я уже говорил вам, что никогда не призывал и не призываю к каким-либо религиозным революциям! Однако сейчас (на грани третьей мировой войны – войны религий) Я должен сказать людям, что ради собственного спасения им придётся оставить все религиозные представления, бытующие в их Со-Знаниях, только в виде традиций и обрядов предков, а самим подняться над всем этим и сформировать свой свободный взгляд на Истину, основанный на передаваемой Мною Информации о строении Мироздания!

Хто хоче про це знати більше зайдіть на сайт Леонид Маслов.


Господний дар- чистая душа !
 


lyu4450    Date: Ср, 16.11.2011, 03:22 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Гріх вбити!!!!
А праця завжди вітається, тим паче, всі ми дорослі люди і в кожного буває безвихідна ситуація, що в неділю просто мусиш працювати, по-іншому ні як.
Та й загляньте в церковний календар, кожного дня якесь свято, то що? днями лежати на дивані з пультом в руках, бо працювати - гріх?


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


Abigel    Date: Ср, 16.11.2011, 03:42 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
32
Якщо праця у свято на добро для людини (бажано, іншої :-)), то можна (навіть треба) нею займатися. На здоров'я!
Про це йдеться в Євангелії від Матвія [12; 11 - 12]. Там, щоправда, про суботи, але ж суть у тому, що людина та благо для неї завжди важливіші за будь-які традиції.


Post edited by Abigel - Ср, 16.11.2011, 05:32
 


MavkaLisova    Date: Пн, 22.02.2021, 18:57 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
А відлежувати боки перед телевізором чи сидіти в барі в неділю чи свята не гріх? Особисто я святкую неділю, але якщо є невідкладна робота - то роблю.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Актуальна тема » Свята... » У свято працювати гріх?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz