ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 15:51
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Давайте знайомитись
iv-ann    Date: Нд, 29.11.2015, 18:38 | Message # 136
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
134
Читаючи інші дописи часто можна сформувати свої погляди , саме пізнання життя в світлі вивчення кожної біографії , почуттів , побажань , можна зрозуміти сутність української людини , часто ми лише спостерігаємо за іншими , будуємо життя своїми мріями , формуємося надіями , замість того щоб щодень творити своє життя своєю творчістю , часто за допомогою інших , ми повинні усвідомити - треба радіти життям  , дарувати кращі миті своїм близьким , і навчитися по справжньому любити світ - тоді він стане кращим і навіть тоді наша біографія стане досконалішою ... Всім добра і любові , з повагою Іван Львівський .

Любов – життя предтеча
І смерті – спадок
Творінь – зачаток
Душі – свічадо
ЕМІЛІ ДІКІНСОН
 


valerij    Date: Вт, 03.05.2016, 09:10 | Message # 137
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Доброго всім дня! Мене звати Валерій Хлонь. Мені 47 років, проживаю в Німеччинні з 1991 року. Сам родом з Дрогобича. Навчався у Львові, Будівельний технікум, що на Пекарській.
Не відношу себе до когорти поетів, але мені не всерівно, що робиться на нашій землі, в нашому світі. Тому я три роки назад вирішив свої думки в віршованній формі донести до тих людей, яким мої думки інтересні і які хочуть зі мною наш світ зробити кращим. По професії я Менеджер Якості і по впровадженню нових проектів. Я пишу на трьох мовах: українській, россійській і німецькій. Дуже довго шукав сайт, де би українська мова була за основу. Країна без мови, це небо без зір. Дуже пишаюся тим, що в моїй крові тиче теж українська кров. Дуже багато роблю для цього, щоб мої теперешні, земляки-німці, зрозуміли, що таке Україна і що таке українська мова. Буду дуже радий знайти на цьому сайті однодумців і тих людей, які хочуть зробити Україну Державою. Всім привіт, ваш Валерій.


Життєву суть попробуй зрозуміти, словами віру в душу запроси. Скажи собі: "Я хочу в мирі жити". Скажи собі:" Я вмію просто йти
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
  • Сторінка 10 з 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz