ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 06.10.2024, 06:28
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хочу відкрити бістро
AnnaAnna    Date: Пн, 20.05.2024, 06:18 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Друзі, у мене ідея, хочу зробити у себе в містечку типу бістро де можна швидко перекусити, взяти з собою, замовити каву. В оренду приміщень немає, я от дивлюсь що зараз багато хто встановлює модульні будиночки. Можливо хтось мав з цим справу і скаже свої враження і дасть поради.
 


Algrinus    Date: Пн, 20.05.2024, 06:39 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Цитата AnnaAnna ()
Друзі, у мене ідея, хочу зробити у себе в містечку типу бістро де можна швидко перекусити, взяти з собою, замовити каву. В оренду приміщень немає, я от дивлюсь що зараз багато хто встановлює модульні будиночки. Можливо хтось мав з цим справу і скаже свої враження і дасть поради.


У мене друг буквально на днях відкрив кафе, бістро де ну дуже смачна шаурма і гаряча кава. Поставив модульний будиночок на території ринку, і все супер. Мені здається вам такий варіант має підійти, зайдіть на сторіночку ТОВ “Трансмодульбуд” https://blockunit.com.ua/ там можна замовити будь-яке модульне приміщення, залежно від ваших вимог. На сьогодні такі модулі дуже популярні оскільки можуть встановлюватися де завгодно, зручні теплі і надійні. 

 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz