ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 06.10.2024, 06:33
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Підскажіть де можна заробити фолікулометрію?
Semenn    Date: Ср, 22.05.2024, 12:35 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
Доброго дня, шановні учасники форуму! Ми з дружиною намагаємося зачати дитину, і лікар порадив зробити фолікулометрію для точнішого визначення фази овуляції. Хто вже проходив цю процедуру, підкажіть, будь ласка, до якої клініки краще звернутися? Як проходить процес і чи варто чекати на результати довго? Вдячний за відповіді!
 


AnnaAnna    Date: Ср, 22.05.2024, 12:35 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Проходження фолікулометрії важливо для точного планування зачаття. Ми обирали клініку з досвідченими ультразвуковими діагностами, які мають досвід у веденні подібних процедур. Процес був швидким, з зображеннями в реальному часі, і ми отримали результати вже на наступний день.
 


Tarass    Date: Ср, 22.05.2024, 12:35 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Якщо вам потрібно пройти фолікулометрію, зверніть увагу на клініки, що пропонують комплексне обслуговування в області репродуктивного здоров'я. Важливо, щоб обладнання було сучасним, а лікарі мали достатньо досвіду для точного визначення необхідних параметрів.
 


bewok    Date: Ср, 22.05.2024, 12:36 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Цитата Tarass ()
Якщо вам потрібно пройти фолікулометрію, зверніть увагу на клініки, що пропонують комплексне обслуговування в області репродуктивного здоров'я. Важливо, щоб обладнання було сучасним, а лікарі мали достатньо досвіду для точного визначення необхідних параметрів.
Доброго дня, форумчани. Для проведення фолікулометрії я з дружиною звернувся в клініку Добробут https://dobrobut.com/ua/services/c-follikulometria і не пошкодував. Ультразвукове обладнання було сучасним, а сам процес проходив у комфортних умовах.
Лікарі були уважні та детально пояснили всі аспекти обстеження, що було важливо для мене. Це дало мені впевненість у тому, що я отримав точні та надійні результати. Рекомендую цей медичний центр для фолікулометрії.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz