ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 08.10.2024, 07:29
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Косметика для обличчя
Htura    Date: Пн, 08.07.2024, 14:07 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Останнім часом я взагалі не можу підібрати для себе косметику для догляду за обличчям. Може порадите щось? Адже зараз такий вибір великий, не хочеться поилитись.
 


Ulva    Date: Пн, 08.07.2024, 14:12 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Підбирати треба особисто, а не по порадам. Адже ваша шкіра особлива і такої більше ні в кого не має. Засіб повине відповідати вашому типу шкіри. І економити на кремах не варто.
 


Llira    Date: Пн, 08.07.2024, 14:19 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
Взагалі то я повністю підтримую попереднього комментатора. Економити на косметиці для обличчя не варто. І треба пробувати підбирати як умога якіснішу і бажано натуральну. Доречі, раджу спробувати щось підібрати по ссилці https://lizar.ua/13-oblichchya Там дуже великий вибір і відгуки за цей товар досить таки гарні. Спробуйте!

Post edited by Llira - Пн, 08.07.2024, 14:20
 


v84736500    Date: Вт, 20.08.2024, 22:54 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
22
В інтернет-магазині косметики Mesonia знайшла ідеальний очищувальний засіб для обличчя https://mesonia.com/collections/cleansing. Він чудово підходить для мого типу шкіри і не викликає подразнень. Рекомендую спробувати цей магазин тим, хто шукає якість.
 


Yalinka    Date: Нд, 25.08.2024, 16:29 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
12
Дуже гарний догляд за обличчям придбала собі в магазині https://lullaby.ua/categories/dogliad-za-oblicciam . Подивіться самі, що Вам підходить, у них всі товари дуже якісні, моя косметолог рекомендували саме цей магазин, адже в них орігінальна продукція, без підробок!
 


Na_Tasha    Date: Ср, 11.09.2024, 21:35 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Спасибо за хорошие варианты, есть из чего выбрать.
 


DIMOOON    Date: Чт, 12.09.2024, 08:28 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
15
Заказывала недавно крем и сыворотку от iS Clinical по рекомендации косметолога на сайте clarity-ua.com Средства оказались невероятно эффективными: кожа стала мягче, исчезли мелкие морщинки, выровнялся цвет лица. Очень порадовало, что магазин предлагает оригинальную продукцию, так как для меня это было важно. Доставка не подвела – товар пришёл быстро и аккуратно упакован. Очень довольна покупкой и планирую заказывать здесь ещё больше средств для ухода за кожей.
 


maxxxis    Date: Чт, 12.09.2024, 18:27 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Шикарне, здоровее і красиве волосся- це тут покраскаволосся
Фахівці центру краси підберуть для вас комплекс
процедур для волосся,це те,що необхідно! Всім
рекомендую! А ціни дуже адекватні!
 


samanthabee    Date: Пт, 13.09.2024, 12:23 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Я завжди консультуюсь зі своїм косметологом з https://medzdrav.com.ua/ щодо засобів догляду. Дуже рекомендую спеціалістів Медздрав! З ними ваша шкіра сяятиме!
 


kemer    Date: Сб, 14.09.2024, 16:44 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Підкажіть де продається професійна косметика?
 


Adriana    Date: Пн, 16.09.2024, 12:20 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Доброго дня. Можу порадити цей магазин професійної косметики https://froomo.com/ У каталозі представлені косметичні продукти для жінок та чоловіків. Для домашнього застосування та салонів краси тут можна підібрати всі необхідні товари. Магазин продає тільки оригінальну косметику та гарантує її високу якість.
 


Groll    Date: Пн, 16.09.2024, 15:04 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Недавно я купила профессиональную косметику в Jole Cosmetics, и это было одно из лучших решений. Сначала заинтересовалась их ассортиментом — у них действительно много средств на любой вкус, а главное, натуральные ингредиенты. Но больше всего меня впечатлила оперативная доставка и доступные цены, не часто встретишь такое сочетание. Заказ делала онлайн, и этот способ заказа оказался очень практичным. Еще у них бывают классные акции — например, в последний раз я успела купить маску для лица со скидкой, а потом еще и подарочный сертификат получила. Для меня акцент всегда на качестве, и магазин косметики Jole Cosmetics  обеспечил с этим полный порядок. Приятно, что я могу доверять им, ведь приоритет для меня — это безопасность и качество за разумную цену. Всем рекомендую.
 


maxxxis    Date: Ср, 18.09.2024, 21:09 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Недавно жена простозагорелась идеей поставить себе брекеты. Да и я, в принципе, был не против. Но
хотелось найти клинику, которая действительно делает качественно и безопасно
для здоровья. В общем, долго сомневались, пока знакомая жены не посоветовала
одну клинику! Обратились к ним и ни разу не пожалели детское
протезирование ортодонтия

Действительно
отличная клиника с высококвалифицированным персоналом! Также, используют
инновационные технологии для обеспечения максимальной безопасности клиента, а
еще дают гарантию на продукт! В общем, жена теперь довольна безумно!
Обращайтесь, действительно рекомендую!!!
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz