ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 06.10.2024, 22:36
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Недвижимость как инвестиция
Mralex    Date: Нд, 27.06.2021, 08:57 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Как вы думаете инвестировать в недвижимость выгодно? Что выбрать в Киеве для этого?
 


Algrinus    Date: Пн, 28.06.2021, 06:41 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Цитата Mralex ()
Как вы думаете инвестировать в недвижимость выгодно? Что выбрать в Киеве для этого?
Недвижимость всегда выгодная инвестиция, тут очень важно выбрать расположение и этап на котором находится стройка дома. Самый выгодный вариант это конечно же покупка на этапе котлована. Я вам хочу посоветовать один такой вариант это BOSTON Creative House возле метро. Можно к примеру зайти вот сюда https://boston-house.kiev.ua/ru/3d/ и посмотреть проект дома, чтобы выбрать себе этаж и квартиру.
 


Teddi    Date: Пт, 24.09.2021, 13:17 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
27
Инвестиции в недвижимость - это на мой взгляд самые выгодные инвестиции. Правда рассматриваю только заграницу, в приоритете Турцию. Сейчас интересует недвижимость в Алании, подбираем с фирмой BestHome  подходящий комплекс и квартиру. Так что надеюсь в следующем году уже перееду туда и буду там строить свой бизнес.
 


LilyMarch    Date: Ср, 22.11.2023, 17:53 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Щоб отримати вигоду від нерухомості , потрібно звернутись до перевіреної компанії EasyHome . Для них не проблема керування нерухомістю Одеса , вони вам точно допоможуть вирішити питання нерухомості. Вам не доведеться хвилюватись через документи, пошук клієнтів, але зможете отримуваи додатковий прибуток.
 


Groll    Date: Ср, 26.06.2024, 14:58 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Після ретельного аналізу ринку, я звернувся до Asgard завдяки їхньому багаторічному досвіду. Їх експертність і акцент на концептуальних проектах вразили мене. Компанія пріоритетно працює з перспективними локаціями, що є величезною перевагою. Високий рівень надійності та прозорості вразив мене найбільше. Інвестиції там https://asgard-invest.com/investments/ принесли великий прибуток, що підтвердило практичність і вигідність вибору. Впевнений, що Asgard є найкращим вибором для тих, хто хоче інвестувати в комерційну нерухомість.
 


Крокус    Date: Сб, 29.06.2024, 14:25 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Зараз насправді дуже вигідне можна зробити придбання, бо як не крути, але ціни дуже впали на житло, тож треба скористатися таким моментом. Подивіться, наприклад, за які гроші можна купити квартиру івано франківськ – таких цін Ви ніколи більше не побачите, тож покваптесь, якщо хочете мати стабільність.
 


Pavel36    Date: Вт, 02.07.2024, 10:50 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Возьму на заметку
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz