ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 01.10.2024, 17:44
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Постельное белье
maxxxi    Date: Чт, 01.07.2021, 07:34 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Кто пользуется качественным постельным бельем высокогокачества, тот знает что покупать его 
только здесь магазин постельное
белье
ведь цены низкие, а качество всегда просто супер!
 


Groll    Date: Чт, 02.12.2021, 10:13 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Мы всегда делаем акцент на качественное постельное белье, особенно когда в роддом собирались, то сразу учли важный момент при заказе в профильном магазине. Смело рекомендую постельное для малыша https://www.mommybag.ua/ru....oe-bele и каталог, в частности надежное качество, практичная цена замечена, плюс отдам должное ресурсу за быструю доставку.
 


UlyanaA    Date: Нд, 12.03.2023, 23:18 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Я забрала у мами свою швейну машинку, хочу сама пошити постільну білизну, тільки не знаю яку тканину вибрати найкраще!
 


Міла000    Date: Пн, 13.03.2023, 09:39 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Обожнюю постільну білизну ,у мене завжди багато різних комплектів,а преорітетність у мене до шовкової білизни ,але вона підходить тільки на літо.Можливо хтось знає де продається шовкова білизна гарної якості?
 


Міла000    Date: Пн, 13.03.2023, 10:21 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Це ж чудово, що ви вирішили спробувати свої сили у шитті постільної білизни! Коли вибираєте тканину для шиття, слід враховувати кілька факторів, таких як комфорт, якість, стійкість до прання та довговічність. Я можу порекомендувати відвідати сайт https://barbatextile.ua/category/tkan-dlya-postelnogo-belya/, де ви можете знайти широкий асортимент тканин для постільної білизни, таких як бязь, перкаль, сатин, льон, бавовна. Найоптимальніший і найпопулярніший варіант, це бязь, ціни варіюються від 110 до 250 грн за метр і бавовну, ціни на бавовну починаються від 100 грн за метр. Вибираючи тканину для постільної білизни, зверніть увагу на її якість, ціну та ваші індивідуальні уподобання.
 


guti1000    Date: Чт, 15.06.2023, 10:46 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
14
Всем привет. Хочу посоветовать отличный магазин Мир постели. Покупал там постельные комплекты https://mirposteli.com.ua/ упаковка стандартная, выглядит презентабельно. На каждом изделии имеется бирочка. Указаны размеры, рекомендации по стирке. Стежки все ровные, нитки не торчат. Простыня плотная, не просвечивает. Материал очень приятный, при использовании мнется но не сильно. Смотрятся комплекты очень здорово и гармонично впишется, если не в каждый, то почти в любой интерьер. После стирки комплекты не изменили своих размеров, не полиняли.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz