ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 29.09.2024, 23:35
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Що таке CRM система?
grenkas    Date: Пт, 24.09.2021, 20:11 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Хлопці, мені недавно порадили співробітники користуватись CRM системою за стеженням їх роботи, що це взагалі таке і чи варто цим користуватись? Чи можете ви радити цим користуватись?
 


Quardic    Date: Пт, 24.09.2021, 20:11 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Є варіант що ви неабияк по знущалися над працівниками) Просто ця система дає можливість повного стеженням за роботою і навіть ставити терміни виконання в ній можна робити. Як ви цього досягли?
 


grenkas    Date: Пт, 24.09.2021, 20:12 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Так, я просто постійно питав за терміни, перевіряв коли зроблена робота, просто на постійній основі я не міг заходити в робочу таблицю і дивитися за виконанням, мабуть я їм набрид і вони мені це порадили)
 


MonikLos    Date: Пт, 24.09.2021, 20:13 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Цитата grenkas ()
Хлопці, мені недавно порадили співробітники користуватись CRM системою за стеженням їх роботи, що це взагалі таке і чи варто цим користуватись? Чи можете ви радити цим користуватись?

На ділі система дуже зручна, я б рекомендував вам нею користуватись, оскільки в ній ви можете складати план роботи, графік виконання в день, та й стежити за роботою стало завдяки цій системі, дуже просто.

Раджу почитати про те - що таке CRM система https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php саме Бітрікс24, в Україні є топовою системою і завдяки їй можна створювати абсолютно різні проекти і ставити графіки робіт і втім, вся система нічого не варто, просто заходь і роби свої проекти і додавай туди працівників.

 


Groll    Date: Вт, 22.11.2022, 08:14 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Прочитал по црм систему довольно давно, но все они были однотипные и только. Буквально месяц назад увидел универсальную и понял, что надо ее брать https://keycrm.app/integrations/chats-messengers-emails потому как оптимально подходит по мои процессы. Очень доволен выбором, множество интеграций, простая и выделю легкое решение по складскому учету. Рекомендую.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz