ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 08.10.2024, 16:54
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
День народження для дружини
AvTor    Date: Ср, 26.01.2022, 17:58 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Дуже хочу влаштувати незабутнє свято для дружини в Києві. Підскажіть гарні ідеї місця проведення свята. Часу обмаль на пошуки.
 


RaMAs55    Date: Ср, 26.01.2022, 20:49 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Цитата AvTor ()
Підскажіть гарні ідеї місця проведення свята. Часу обмаль на пошуки.
В організації вечірок іменинники часто керуються думками друзів, колег і роблять все, щоб догодити гостям. У вашому випадку потрібно згадати всі вподобання вашої дружини, тоді свято точно пройде на УРА. Оренда приміщення для дня народження в Києві краще відразу довірити сервісу Ренті, оскільки там дуже чудові ідеї. Самостійно ви так не підберете локацію.
 


Algrinus    Date: Чт, 27.01.2022, 06:40 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Правильно что решили арендовать.. а то с этими ограничениями в кафе не пригласить.. начнут проверять у всех справки и прочее
 


Крокус    Date: Пт, 28.01.2022, 15:13 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
А я только хочу сделать своей пассии предложение и аккурат сделаю его на ее же день рождения) В интернете нашел недорогие, но очень симпатичные серебряные кольца на свадьбу https://sribnakraina.ua/kolca/svadba/, так что будет ей по-настоящему сюрприз) Между прочим, на серебро очень приятные сейчас цены)

 


Groll    Date: Вт, 08.02.2022, 11:07 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
У меня получилось удивить свою вторую половину оригинально организованным свиданием. По советую знакомого обращался к специалистам и увидел как действительно можно удивить и при этом не потратить много средств. Советую уделить сайту romantic немного времени, идей там колоссальное количество, реализуют любой сюрприз под ключ, плюс работают 24/7, поэтому ограничений по времени не будет.
 


Wikki21    Date: Сб, 28.09.2024, 19:48 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
А что на день рождение на стол для гостей приготовить можно вкусного подскажите?
 


Lilianna    Date: Сб, 28.09.2024, 19:51 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
А мне нуж на день рождение приготовил вкусный шашлык и к нему бограч, рецепт его подобрал на сайте https://torchyn.ua/recipes/bograch-shvidkiy , рецепт не сложный, а блюдо готовится относительно быстро, я такой вкусный ужин запомнила на долго
 


IceBaby    Date: Пн, 30.09.2024, 06:45 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Ми нещодавно святкували день народження в ресторані на ВДНГ  Hailoft  . Інтер'єр, обслуговування, їжа, все на вищому рівні. Відмінне місце для любителів гастрономічних турів. Сам ресторан - це дивовижне камерне місце, де нікуди не хочеться поспішати. Будьте впевнені, вечеря в ресторані Hailoft  не залишить вас байдужими!
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz