ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 03.05.2024, 11:28
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Консультация офтальмолога
Консультация офтальмолога
CasioPeya98    Date: Пн, 22.08.2022, 15:52 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Офтальмолог — врач, лечащий и диагностирующий заболевания глаз и сопутствующие проблемы со зрением. Доктор этой специальности может лечить не только глазное яблоко, роговицу, глазное дно, сетчатку, а и ткани, окружающие орган зрения. Консультация офтальмолога в Киеве на сайте: meduchnuysvit.com
 


alexx    Date: Ср, 28.02.2024, 01:23 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Привіт! Я маю проблеми зі зором і потребую нові окуляри. Чи можете ви порекомендувати деякі онлайн-ресурси або магазини, де я можу знайти якісні окуляри та отримати професійну консультацію щодо підбору?
 


ann5    Date: Ср, 28.02.2024, 02:10 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Привіт! Якщо ви шукаєте якісні окуляри та професійну консультацію, я б рекомендував звернутися до Центру зору. На їхньому сайті ви знайдете широкий вибір оправ та контактних лінз від провідних виробників, а також зможете підібрати окуляри для зору, що допоможе вам знайти ідеальний варіант, враховуючи ваші потреби та побажання. Їхні фахівці з радістю вам допоможуть з вибором, щоб ви могли насолоджуватися якісним зором і комфортом.
 


Taira    Date: Пт, 01.03.2024, 12:59 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Дякую за інформацію
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Консультация офтальмолога
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz