ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 29.09.2024, 21:24
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Розпродаж чорної п'ятниці!
Viktorr    Date: Чт, 03.11.2022, 10:00 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Хочу купити смарт-годинник, чекаю розпродажів чорної п'ятниці, розкажіть. Як вибрати якісні і функціональні смарт-годинник? Підкажіть, якими користуєтеся ви і на що в першу чергу звертали увагу при виборі?
 


AnnaAnna    Date: Чт, 03.11.2022, 10:01 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
У мене все дуже просто, коли купував смарт-годинник, перше на що звертав увагу, так це на зовнішній вигляд пристрою. У цю чорну п'ятницю хочу ще бездротові навушники придбати.
 


bewok    Date: Чт, 03.11.2022, 10:02 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Перед покупкою смарт-годинника переконайтеся, що він сумісний з ОС вашого смартфона, дійсно, якщо трохи почекати до 26 листопада. Те, можна придбати хороший годинник зі знижкою.
 


Semenn    Date: Чт, 03.11.2022, 10:06 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
Цитата bewok ()
Перед покупкою смарт-годинника переконайтеся, що він сумісний з ОС вашого смартфона, дійсно, якщо трохи почекати до 26 листопада. Те, можна придбати хороший годинник зі знижкою.
Ви повинні звернути увагу на те, щоб ваш телефон, був оснащений функцією Bluetooth необхідної версії, що прописана в специфікаціях пристрою, інакше ви не зможете підключиться. З додаткових опцій я вибирав із захистом від пилу і вологи. Все інше стандартне.
Скоро магазин ЖЖук, буде робити розпродаж в Чорну п'ятницю https://zhuk.ua/black-friday/ на свої товари,  можливо там ви знайдете потрібну модель смарт-годинника. Ви зможете якісну техніку купити і дешевше, магазин жжук завжди робить цей день унікальним для покупок. 
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz