ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пн, 30.09.2024, 11:29
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купівля автомобільного компресора
bewok    Date: Нд, 15.01.2023, 17:34 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Нещодавно зламався мій старий компресор, а без компресора на дорогах ніяк, потрібно новий купувати. Скільки зараз взагалі обійдеться купівля нового автомобільного компресора і що можете порадити з конкретних варіантів?
 


AnnaAnna    Date: Нд, 15.01.2023, 17:42 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Цитата bewok ()
Нещодавно зламався мій старий компресор, а без компресора на дорогах ніяк, потрібно новий купувати. Скільки зараз взагалі обійдеться купівля нового автомобільного компресора і що можете порадити з конкретних варіантів?
Бери той компресор, який тобі за ціною підійде насамперед. Вони зараз не особливо дешеві, нормальний компресор, якого тобі вистачить надовго, коштуватиме близько 1000-1500. Тому відштовхуйся від цієї суми.
 


bewok    Date: Нд, 15.01.2023, 17:46 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Цитата AnnaAnna ()
Бери той компресор, який тобі за ціною підійде насамперед. Вони зараз не особливо дешеві, нормальний компресор, якого тобі вистачить надовго, коштуватиме близько 1000-1500. Тому відштовхуйся від цієї суми.
В принципі, я приблизно так і думав щодо ціни. Це ще адекватна ціна, оскільки свій старий компресор я купував приблизно за тисячу гривень, ціни, мабуть, не особливо змінилися. Залишилося лише вибрати нормальну модель компресора.
 


AnnaAnna    Date: Чт, 26.01.2023, 15:29 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Цитата bewok ()
В принципі, я приблизно так і думав щодо ціни. Це ще адекватна ціна, оскільки свій старий компресор я купував приблизно за тисячу гривень, ціни, мабуть, не особливо змінилися. Залишилося лише вибрати нормальну модель компресора.
Та якщо постаратися, можна знайти дійсно недорогий компресор, але я б все-таки занадто сильно не економила, краще взяти дорожче, проте якісну і надійну модель.Зокрема, раджу подивитися автомобільні компресори https://allo.ua/ru/avtokompressory/ в інтернет магазині алло. Там досить великий вибір та ціни цілком адекватні.Щодо конкретних автокомпресорів, то тут складно виділити щось конкретне, оскільки брендів багато. Загалом раджу ретельно подивитися і вибрати щось конкретне.

 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz