ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Ср, 02.10.2024, 22:36
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Бытовая техника и электроника
maxxxi    Date: Пт, 24.02.2023, 17:00 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Хочу порекомендовать всем один магазин, где можно заказатьэлектронику фритюрнице
Очень хорошо работает, стоит очень дешево и доставка очень
быстрая! Всем рекомендую!
 


TikTak    Date: Сб, 25.02.2023, 09:51 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Обираю подарунок мамі на день народження, вона попросила, щоб я купила щось із побутової техніки, бо нещодавно переїхали в село, в домі майже нічого немає крім телевізора. Що порадите обрати?
 


Xristina    Date: Сб, 25.02.2023, 09:55 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
В такому випадку дуже корисним подарунком буде пилосос Xiaomi https://skay.ua/uk/510-pylesosy-xiaomi/ він якраз зараз в акції. Такий пристрій стануть чудовим помічником у вашій мамі в повсякденному житті, тим паче що жінки завжди прагнуть досягти максимальної чистоти та затишку в своєму будинку. Нині майже ніхто не прибирає за допомогою віника, тому пилосос Xiaomi їй дуже сподобається. Він потужний, ергономічний та енерго економний.

Post edited by Xristina - Сб, 25.02.2023, 17:26
 


Rabotnik    Date: Ср, 20.09.2023, 09:19 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Цитата TikTak ()
Обираю подарунок мамі на день народження, вона попросила, щоб я купила щось із побутової техніки, бо нещодавно переїхали в село, в домі майже нічого немає крім телевізора. Що порадите обрати?
Особисто я б подарував сонцезахисні окуляри. Краса повинна бути зажди і всюди. Можу вам порекомендувати чудовий магазин https://tochnooptyka.com.ua/sontsezakhysni-okuliary/ Я сам не раз замовляв саме тут і зажди залишався дуже задоволений якістю товаром
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz