ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 01.10.2024, 03:43
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Повітряний фільтр для авто
UlyanaA    Date: Пн, 13.03.2023, 22:12 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
8
Як правильно вибрати повітряний фільтр для автомобіля? Які фактори необхідно враховувати при виборі?
 


VasilyTerkin    Date: Вт, 14.03.2023, 13:54 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
9
При виборі повітряного фільтра для автомобіля необхідно враховувати такі фактори, як марку авто, модель двигуна та середній пробіг. Найкраще використовувати оригінальні фільтри, або еквіваленти від довірених виробників. Такі фільтри забезпечать оптимальну ефективність та довговічність двигуна. Також слід враховувати кліматичні умови, у яких ви користуєте авто. Якщо вони характеризуються високою вологістю та пилом, то краще встановлювати фільтри з підвищеним рівнем очищення повітря. Я нещодавно сам міняв фільтр, замовляв його тут https://exist.ua/filtry-vozdushnye , вибір є, та ціни нормальні, в деяких місцевих магазинах навіть дорожче можна знайти.
 


maxxxi    Date: Чт, 16.03.2023, 19:31 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Завжди купую тут https://xn----btbkqggcjagw8bc8h.com.ua/ua/g91930805-kurtki-vetrovki військову амуніцію та аксесуари замінімальними цінами. Завжди задоволена і ціною, і якістю! Доставка дуже
оперативна, рекомендую цей магазин!
 


balanceblind12    Date: Пт, 17.03.2023, 16:28 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
ыфвфывфыв
 


Pashikse    Date: Пт, 31.03.2023, 19:55 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
5
Хочу отметить, что в этом интернет магазине огромный ассортимент товара! Цены ниже чем у конкурентов и  обслуживание на уровне, очень понравилось и для меня самым важным фактором стало. Заказывал я тут масло 5w40, но думаю и фильтр помогут подобрать. Оплата проста, доставка быстра! Вообщем я рекомендую AUTO SHOP!
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz