ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Вт, 01.10.2024, 07:07
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купівля електроскутера
AnnaAnna    Date: Ср, 12.04.2023, 20:51 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Доброго вечора всім! Дуже хочу купити собі електроскутер, але не знаю який краще обрати оскільки, не дуже орієнтуюсь в даному транспорті. Порадьте мені електроскутер до 50 тисяч гривень, та магазин де його можна придбати.
 


maxxxi    Date: Ср, 12.04.2023, 21:01 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Отец недавно менял автозапчасти для европейских автомобилейв Украине, брал тут: клипсы в
машину

Цена устроила. Это самый оптимальный и недорогой вариант, а
главное очень экономно!!! Рекомендую!
 


bewok    Date: Ср, 12.04.2023, 21:36 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Можна навіть купити електроскутер дешевше, але він менше потужний. Можу порадити інтернет-магазин де дуже великий вибір електротранспорту по дуже хорошим цінам, і там є навіть можливість оплачувати частинами.
 


AnnaAnna    Date: Ср, 12.04.2023, 21:40 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Я хочу приблизно до 50 тисяч гривень, думаю він буде не поганий по своїм характеристикам. Можливо порадиш конкретну модель електроскутера, та магазин в якому його можна придбати? Буду дуже вдячна!
 


bewok    Date: Ср, 12.04.2023, 21:47 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
113
Ну як варіант можеш звернути увагу на електроскутер Maxxter FALCON III https://allo.ua/ua/jelektroskutery/  який можна придбати в інтернет-магазині Алло, там і вибір хороший, та ціни лояльні.

На одному заряді він спроможний проїхати до 80 км, та розганяє швидкість до 45 км/год, це не погані характеристики. Акумулятор відновлюється повністю через 6-8 годин, будучи вже повністю готовим до подальшої роботи. Вночі поставила на заряд, а вже зранку можна на ньому їхати на роботу. 

Attachment: 4168750.jpg (31.3 Kb)
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz