ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Ср, 02.10.2024, 00:32
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Покупка гіроскутера
kira    Date: Чт, 06.07.2023, 16:36 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
10
Привіт, хлопці! Я вирішив купити гіроскутер, але не знаю, який вибрати. Які зараз нормальні гіроскутери на ринку? І де можна купити гіроскутер в онлайні? Я хочу щось якісне, але не надто дороге.
 


Tifox    Date: Чт, 06.07.2023, 16:37 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Я купив гіроскутер в магазині ВелоМастер. Я вибрав модель від Razor, вона має хорошу керованість і швидкість до 20 км/год. Крім того, у них є кілька кольорів на вибір, можете звернути увагу.
 


Kulminat    Date: Чт, 06.07.2023, 16:37 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Я теж шукав гіроскутер недавно і зупинився на моделі від Segway Ninebot. Вони надійні і мають досить потужний мотор для їзди по місту. За ціною не дуже дорогі, якщо надумаєте купувати, то це бездоганний варіант.
 


karguis    Date: Чт, 06.07.2023, 16:38 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Доброго часу доби. Якщо ви плануєте купити собі гіроскутер https://allo.ua/ua/giroskutery/ тоді раджу подивитися варіанти в інтернет магазині Алло, де є їх великій вибір. Я собі купував у них гіроскутер Xiaomi Mi Electric Scooter Essential. 
Він має хорошу швидкість до 20 км/год і досить потужний акумулятор на 250 Вт. Його легко складати і транспортувати, завдяки чому він підходить для використання в місті. Можете розглянути такий варіант для покупки.
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz