ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 04.10.2024, 15:28
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хочу новий айфон 15
Tarass    Date: Вт, 19.09.2023, 11:57 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Що можете сказати про новинку від Apple iPhone 15, що тільки-но вийшла, чи варте це покупка? Чим він взагалі відрізняється від попередньої моделі? Хто де дивився та читав презентацію?
 


AnnaAnna    Date: Вт, 19.09.2023, 11:58 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
97
Я дивився і читав, мені він взагалі не відрізняється нічим від 14 Айфона, ну дизайн можливо трішечки інший, і камера по діагоналі. В іншому він такий самий, я для себе вирішив не купувати нову модель.
 


Semenn    Date: Вт, 19.09.2023, 11:59 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
6
Мені дуже сподобалася нова модель iPhone 15, купуватиму собі та дружині. Ми завжди оновлюємо свої телефони на нові моделі, пошукайте в інтернеті, є докладні огляди.
 


Viktorr    Date: Вт, 19.09.2023, 12:00 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Цитата Semenn ()
Мені дуже сподобалася нова модель iPhone 15, купуватиму собі та дружині. Ми завжди оновлюємо свої телефони на нові моделі, пошукайте в інтернеті, є докладні огляди.
Якщо є бажання, перегляньте підсумки презентації Айфон 15 https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_15/ і якщо він вас влаштує, можете замовити його на сайті магазину Алло, думаю він вже скоро появиться у продажу.
Компанія Алло вже дуже скоро почне продавати новинку від Apple у своїх магазинах, і оскільки я довіряю цьому магазину, вона має гарну репутацію. Планую найближчим часом замовити новий телефон. Мене він повністю влаштовує за характеристиками, подобається дизайн, виглядає стильно, стримано, все як треба. Взагалі техніка Apple, мій лідер, вона мене ніколи не підводить.
 


Nikki_23    Date: Чт, 16.11.2023, 18:32 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Когда речь заходит о покупке айфона 14 про макс https://storeinua.com/apple-all-uk/iphone/iphone-14-pro-max, StoreInUa - это магазин, на который можно полагаться. Широкий ассортимент, высокое качество и гарантированный сервис делают этот магазин лучшим выбором для покупателей техники Apple.
 


Zawulon    Date: Ср, 27.12.2023, 16:50 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
На основе своего опыта могу порекомендовать https://mcstore.com.ua/ У них широкий ассортимент оригинальной продукции Apple и отличный сервис. Я покупал там и был доволен как качеством товаров, так и обслуживанием. Думаю, это отличный вариант для покупки Apple устройств.
 


JenyaMirnenko    Date: Ср, 27.12.2023, 23:14 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
дякую за інфо
 


  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz