ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 18.04.2024, 21:09
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Вопрос по жилью
Вопрос по жилью
Mralex    Date: Ср, 09.12.2020, 20:30 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Появилась возможность приобрести собственное жилье. Мне нужен совет, я хочу выбрать просторную квартиру в хорошем районе Киева, но вот не знаю лучше брать в старом доме или может новостройку какую-то? Вы как бы поступили?
 


Algrinus    Date: Чт, 10.12.2020, 10:07 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
3
Цитата Mralex ()
Появилась возможность приобрести собственное жилье. Мне нужен совет, я хочу выбрать просторную квартиру в хорошем районе Киева, но вот не знаю лучше брать в старом доме или может новостройку какую-то? Вы как бы поступили?

Такие квартиры как предлагают в современных новостроях вам точно не найти в домах 60-70-х годов постройки. Я думаю что вам все же стоит посмотреть новый дом. Рекомендую вам рассмотреть один из современных комплексов Рыбальский. В этом комплексе можно же не только обычную квартиру взять, а еще у них есть варианты с террасой https://rybalsky.com.ua/ru/kvartira/terrasa/ это верхние этажи и вы только представьте этот вид... утром горячий кофе, красота, свежий воздух.
 


GalinaG    Date: Вт, 30.01.2024, 16:13 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
2
Ласкаво просимо до Crystal Residence - ідеального місця проживання у центрі столиці, де поєднана розкішна інфраструктура як ззовні, так і всередині комплексу. Наш житлово-офісний комплекс https://crystalresidence.com.ua/news - це втілення комфорту та продуктивності, яке відзначається унікальним поєднанням елегантного дизайну, зручних сервісів та сучасних технологій. Crystal Residence розташований у престижному районі, що дозволяє нашим мешканцям насолоджуватися усіма перевагами міського життя, не відходячи від комфортної атмосфери. Це не просто будівля, а справжній символ розкоші та комфорту у серці столиці.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Оголошення, інформування » Вопрос по жилью
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz