ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 17/11/19, 14:58
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Лариса Василишина
Анатолій Василенко
Яковлева Наталка

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Одещина » Володимир Богат "У спекотній Африці"
Володимир Богат "У спекотній Африці"
natalya-gurkina    Date: Пн, 21/12/09, 11:36 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Тепер казочки-загадки Володимира Богата є на українській мові)))))
Видало книгу видавництво "Граніт-Т". Це вже переклад, але якісний!!! І малюнки суперські!))))))
Так що, думаю, книга буде цікавою не лише діткам, але і батькам)))) Посидіти-поміркувати які можуть бути варіанти рішень у тій чи іншій ситуації))))) І все це разом з маленьким левенятком і мудрою черепахою))))))

* Гарний подарунок на свята для діток і для педагогів))))

Attachment: 7736497.jpg(123.0 Kb) · 2160681.jpg(175.5 Kb) · 2527646.jpg(190.2 Kb)


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Пн, 21/12/09, 11:37
 

загрузка...

virchi    Date: Пн, 13/02/12, 01:23 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1674
Володимир Богат народився в 1969 році в Одесі. В 1973 переїхав до Молдови. У 1994 році закінчив історичний факультет Молдавського державного університету. Один з провідних спеціалістів у застосуванні теорії вирішення винахідницьких задач (ТВВЗ) в дошкільній педагогіці, розробник спецкурсу «Технологія творчості» для педагогічних вузів за спеціальністю «Дошкільна психологія та педагогіка», автор книг та численних статей з розвитку творчого мислення дітей 4-6 років. Провів більш ніж 70 семінарів і практикумів в країнах СНД на тему: «Методи розвитку творчих здібностей дітей в дошкільних закладах навчання». Автор практикумів для дошкільнят: В жаркой Африке Кто поможет львёнку? Кокосовый секрет Беспокойные соседи Почуто від автора: Про літературу: "Література взагалі - містилище культури, науки і світових досягнень у всіх галузях людської творчості". Про дитячу літературу: "Дитяча література - це, перш за все, етична складова у формуванні дитини, та, що розвиває не лише її культурний потенціал, але й здібності, зокрема творчі. Я представляю таку дитячу літературу, що дає можливість дітям не просто дізнаватися щось нове, але й, завдяки методам розвитку творчого мислення, стимулює і розвиває їх творчий потенціал".

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Одещина » Володимир Богат "У спекотній Африці"
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: 
           Украина онлайн
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz