ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 14:10
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Хвиля асоціасій... (Експеримент)
Хвиля асоціасій...
allagrabinska    Date: Пн, 31.05.2010, 15:59 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
23
Мені здається, що не варто "розмінювати" свою людську гідність заради того, щоб отримати гонорари, або боятися бути "забутим у шухляді" і за це вигинатися перед людиною, яку не поважаєш? Не варто витрачати свій дар для таких, краще вже "лежати тихенько в шухляді"! А толк у тому, що хоч почуваєшся чесним сам перед собою!!!

Алла Грабинська
 


Medbrat    Date: Вт, 01.06.2010, 14:37 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
"Забутим у шухляді" по моєму занадто...Чому так категорично?
Таким методом можна сказати,що якщо ти пишеш на замовлення,то без нього ти і написати не в змозі.
Не потрібно так узагальнювати.
Я лиш про те,що не кожному дано писати на замовлення.Наприклад я не можу.
Ось і у моїх шухлядах зазвичай кавардак із паперів tongue tongue tongue


Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


allagrabinska    Date: Вт, 01.06.2010, 19:33 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
23
Писати, чи не писати на замовлення? Та ради бога! Можеш. Пиши! Я сама частенько пишу, але тільки для людей, які мені подобаються. АТОМ ратує за те, щоби писати для мало симпатичних людей і ховати за улесливими словами підтекст справжньої характеристики замовника хвалебної "ОДИ", мов хтось-то і здогадається про справжню суть "ГЕРОЯ". трохи наївно чекати, що "ГЕРОЙ" не прочитає підтекст. А що до того, що в наш час тяжко пробитися на "ОЛІМП ВИЗНАННЯ"...то ніж лестити несимпатичній тобі людині, краще вже(хай це буде категорично) "ЛЕЖАТИ ЗАБУТИМ У ШУХЛЯДІ"!!!

Алла Грабинська
 


guska    Date: Ср, 02.06.2010, 21:06 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Щодо лестивих слів у бік неприємних людей - я цим не займаюсь. Взагалі теми віршів на замовлення (просто за "дякую", а іноді і без того, а не за гонорар) торкаються не особистостей, а швидше подій. Тож пишу не заради наживи чи визнання, а швидше ставлю перед собою мету:"зможу чи ні", як спортсмени перед змаганнями. З однієї і тієї ж деревини можна зробити різні речи: держак на лопату чи вишукано вирізблену рамку для картини....так і зі словами ...можна без кінця говорити і сперечатись стосовно написання віршів на замовлення...моє право спробувати написати - розцінюйте це як можливість росту.А чи росту, чи деградую, то вже судити тому, хто читає.

semper tiro
 


Medbrat    Date: Чт, 03.06.2010, 21:05 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
На рахунок держака та рамки: на перше потрібно витратити 1 год.а на рамку вибачте йдуть місяці.
От із словами: щоб сказати душею вистачить і спалаху(думаю кожен розуміє про який саме спалах я пишу),а щоб сказати головою потрібно набагато більше часу і зусиль.
Виходить ви і справді ростите happy happy


Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


guska    Date: Чт, 03.06.2010, 21:31 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Сподіваюсь, збоку завжди видніше. Та все ж вважаю за потрібне навантажувати мозок, щоб "не заіржавів".

semper tiro
 


allagrabinska    Date: Пт, 04.06.2010, 15:00 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
23
О, мої дорогі "СПОРТСМЕНИ СЛОВА", як би там не було, все ж це торкається особистості!!!

Алла Грабинська
 


Atom    Date: Вт, 08.06.2010, 21:55 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
11
Йой! Я нічого не казав про гонорари... Самий кращий гонорар - бути прочитаним та сподобатись читачу. А як йому сподобатися, як не написати про те, що він хоче почути, але по своєму... От так завжди, ляпну щось, а мене неправильно зрозуміють...

Post edited by Atom - Вт, 08.06.2010, 21:56
 


allagrabinska    Date: Ср, 09.06.2010, 11:55 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
23
Щось у нас вийшло, як у "ЗІПСОВАНОМУ ТЕЛЕФОНІ"!!! Я також за те, щоб бути прочитаним! А ще більше за те, щоб сподобатися!!! А от "питаннячко" ЧИ ТРЕБА ПИСАТИ НЕ ДОСТОЙНИМ? Так і залишилося відкритим!!! question

Алла Грабинська
 


guska    Date: Вт, 29.03.2011, 21:20 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
А не достойним чого саме? question Давайте закриємо питаннячко. Хто в решті решт має вирішувати чи достойний чи не достойний для віршування? smile Сподіваюсь моє зустрічне запитання не зависне довго у повітрі. :)

semper tiro
 


Ася    Date: Чт, 31.03.2011, 20:46 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
5
Важко зрозуміти, що саме ви вважаєте "віршами на замовлення"! Мушу не погодитися з вами Atom, ! Писати вірші через своє власне бажання і висловлюючи не власні ставлення... Це не для мене! Натхнення приходить не тоді, коли портібно ,а тоді коли цього потребує душа! Можливо це звучить трішки пафосно ! Але ніколи не задумувалися : А чому саме Вірші ,чому саме поезія так приваблює людей? Можливо тому що коли пишеш твір не *на замовлення* він виходить особливо відвертим та щирим! А питання ви , Atom, вибрали з області риторичних! Тому ця дискусія може тривати довго.... confu9

А затишок співає, мов сирена.
Не треба воску, я не Одіссей.
Вже леви ждуть, і жде моя арена.
Життя, мабуть,— це завжди Колізей.
Ліна Костенко
 


Asedo1949    Date: Вт, 12.04.2011, 17:30 | Message # 27
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
З усього прочитаного я роблю свій висновок. Рима і римувальник це одне, а поезія зовсім інше. Щодо віршів на замовлення, то цілком підтримую Medbrata поезія, як і все мистецтво має бути вільним, а те що на замовлення, то це творчість, але за гроші і якщо вона задовільняє обі сторони, теж не погано.

Господний дар- чистая душа !
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Хвиля асоціасій... (Експеримент)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz