ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 23:57
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Наші смайлики (щодо смайликів у кометарях до віршів, повідомленнях форуму)
Наші смайлики
virchi    Date: Пт, 13.08.2010, 20:32 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
На нашому сайті вже більше року використовується один і той набір смайлів. Звичайно навіть ті, які є не відповідають звичному для мережі Інтернет набору символів. Наприклад на сайті не має звичайного змайлу, як посмішка . Та й символи, якими вона позначаєтсья, у нас на сайті відповідає смайлу з підморгуванням: :) (ось його символ
Code
;)

Є смайли, які ніколи не використовувались. Спілкування на сайті (ну я так думаю, але можливо я помиляюсь) потребує нових смайлів-почуттів. Можливо до них треба додати якісь події, подарунки та ін.

Тож чекаю на Ваші пропозиції щодо заміни/доповнення 15 смайлів, які показані на кожній сторінці, а також додаткових, які показуються після натискування на ланку "Усі личка".

Також якщо Вам не важко, вкажіть, якими символами можна позначити новий смайл.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Наші смайлики (щодо смайликів у кометарях до віршів, повідомленнях форуму)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz