ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 19.04.2024, 16:05
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Умови визначення кращих творів місяця
Умови визначення кращих творів місяця
virchi    Date: Вт, 16.06.2009, 18:02 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
У цій темі Форуму користувачі групи "Управляючі", "Адмін-2" знайомляться з умовами визначення кращих творів місяця а також надають свої пропозиції щодо внесення необхідних змін у порядок визначення творів на звання "Кращий твір місяця". Чекаю на Ваші відгуки, пропозиції!
===
Даний розділ ФОРУМУ створений за Вашим проханням, шановні користувачі! Ось за цією ланкою публікувався інформаційний матеріал та проводилось опитування щодо першочерговості робіт щодо покращення роботи сайту. За результатами опитування відвідувачі-користувачі сайту обрали що необхідно спочатку створити конкурсні сторінки. Не обов*язково усі кращі твори повинні винагороджуватись грошовою чи іншою промією, а просто це буде стимулом для творчості поетів....


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Вт, 16.06.2009, 18:18 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Для кожного місяця буде створений окремий форум, де Ви, шановні користувачі, будете визначати, які 5 творів можна визнати кращими за певний проміжок часу, тобто місяць. Коли мине три місяці, то будуть визначатись з переможців місяця кращі твори відповідної пори року.

Всього обирається 5 кращих творів. Перші три твори - це ті, які ми будемо разом з Вами обирати. Ваші пропозиції усі будуть вразовані. Остаточне рішення (якщо не буде переваги між певними авторами) буде вирішувати я, як автор сайту та користувачі групи "Адмін-2" (зараз у цій групі 1 користувач - пані Наталя Гуркіна). Один твір, що набрав найбільше кільсть коментарів (по темі твору, обговоренню), один - найвища оцінка. Щодо найвищої оцінки то цу кандидатуру визначає автор сайту просто поглянувши на відповідний лічильник, а от щодо кількості ЗМІСТОВНИХ коментарів - то тільки погоджуючи з Вами.

Проте я погоджуть на усі Ваші пропозиції. Свою роботу розпочнемо з початку липня. Тоді буде опубліковане відповідне повідомлення у новинах сайту. А поки давайте усе обговоримо усі умови, деталі тут у цієї темі ФОРУМУ.
Часу не так багато до початку липня....


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Вт, 16.06.2009, 18:25 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
До речі, ось список користувачів групи "Управляючі": Szlachtycz, Sofi, maja, drillinger, alyka, Abigel, 45tom, shetamara, svetakedyk та irma.
Звичайно, можливо по тим, чи іншим причинам не у всіх отримається завжди брати участь у визначенні переможців, тож якщо у Вас є пропозиції щодо входження до цієї групи інших користувачів, які будуть допомагати нам визначати переможців - то пропонуйте кого саме.
==
Щодо умов, що думаю буде правильним, якщо Ваші твори, шановні користувачі групи "управляючі", будуть теж брати участь у визначенні кращих yes


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Sofi    Date: Ср, 17.06.2009, 08:59 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Пане Василю, я б пропонувала включити до списку управляючих Василя Кузана. Можливо, він і не є настільки активним користувачем сайту, але він поет, прозаїк, публіцист, літературний критик. Член спілки письменників України, автор семи книжок. Думаю, що думка літератора такого рівня має бути важливою!
 


Sofi    Date: Ср, 17.06.2009, 09:54 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Є й інші користувачі, дуже активні користувачі сайту, які повинні бути серед тих, хто визначатиме:
Світлана Луцкова, Віктор Кучерук, Катя Матвійко.....
Я думаю, вони заслуговують на інший статус!
 


Sofi    Date: Ср, 17.06.2009, 16:48 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
І ще Катерина Рубан! Рівень - супер!!!!!
 


virchi    Date: Ср, 17.06.2009, 16:56 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую, Софіє! Я не проти, а чи підтримають Ваші кандидатури інші користувачі?

Напишіть, кого із запропонованих Софією Ви бажаєте щоби їх перенесли до когорти "Управляючі" і вони отримали право оцінювати конкурсні твори.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Abigel    Date: Ср, 17.06.2009, 17:49 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
32
Я підтримую кандидатури Віктора Кучерука й Каті Матвійко ))

Post edited by Abigel - Ср, 17.06.2009, 17:49
 


Sofi    Date: Ср, 17.06.2009, 17:57 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
А чому Ви не підтримуєте кандидатуру Кузана? - Це до Марії....
Може, зайдіть до нього на Поезії орг? Думку зміните!)))))
 


shetamara    Date: Чт, 18.06.2009, 23:45 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Я підтримую кандидатуру Світлани Луцкової, Віктора Кучерука та Каті Матвійко. А управляючі, які не пишуть коментарі і не зовсім активні на сайті хіба зможуть адекватно оцінити найкращі вірші, якщо вони заходять рідко і не читають усіх віршів? Вони ж посто не в курсі справ. Я ні в якому разі не пропоную виключати іх із списку, а просто спитати, чи хотять вони цим займатися?

Василь Кузан пише гарні вірші, має книжки і досвід, але я не бачила (чи, може, щось пропустила) щоб він весь час допомагав авторам порадами, як це робить Світлана Луцкова, Софія, Дід, та інші активні автори. Може всього декілька разів...

Ще одне: вірш, який кожен із нас пропонуватиме на перше місце може бути також і особистим, але БУЛО Б ДОБРЕ, якби Управляючі написали чому саме цей вірш, невеличку рецензію до нього, не просто "Гарний вірш", чи "Мені сподобалась тема".


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


virchi    Date: Пт, 19.06.2009, 10:03 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Звичайно Ви праві, пані Тамаро! Звичайно я не буду переводити користувачів у групу "Управляючі", які розмістили мало творів на сайті або майже не коментують твори інших поетів, навіть якщо це і визнані поети. Це не справедливо у відношенні до інших.

Ті з "управляючих", які отримали статус раніше, а тепер не є активним на сайті думаю і не будуть оцінювати твори. Не з-за того, що я забороняю, ні, просто мабудь наш сайт для них вже став байдужим (сподіваюсь це не так).


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


45tom    Date: Пт, 19.06.2009, 10:32 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
16
Я про Василя Кузана.Це дійсно людина компетентна у всіх напрямках літератури і відома широкому загалу , на сайті статус "управляючого"йому не завадить .Але він мало активний тут, тому виникають ці питання давати статус чи ні.Можна спробувати з ним переписатися (я знаю він підтримує стосунки з зареєстрованими учасниками сайту )Якщо він погодиться приймати активну участь у житті сайту то сайт від цього тільки виграє ...

Олексій Тичко
 


shetamara    Date: Пт, 19.06.2009, 21:18 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Оце хороша ідея!

Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


virchi    Date: Сб, 20.06.2009, 09:29 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
... новий статус не зобов*язує брати участь у визначенні кращих творів. А коли я і йому і іншим надам його, то обов*язково надсилаю повідомлення про нову можливість - стати членом журі нового конкурсу.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Sofi    Date: Пн, 22.06.2009, 09:31 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Щодо активності Василя Кузана пропозиції управляючих сайтом передала))))
Сказав, що буде активним, тільки проведуть фестиваль в Іршаві і одразу долучиться до нас)))))
Ну, будемо сподіватись! Особисто мені Василь Кузан порадами допомагав багато разів!
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Умови визначення кращих творів місяця
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz