ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Нд, 19.05.2024, 11:06
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Куточок споживача » Пошук джину в інтернеті
Пошук джину в інтернеті
AnnaAnna    Date: Сб, 23.12.2023, 18:37 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
87
Привіт всім! До мене на наступному тижні повинні приїхати мої подруги, і я хочу їх пригостити різними коктейлями, для приготування яких багато що купила, треба ще джин. Порадьте мені смачний джин, та онлайн магазин, в якому його можна вигідно купити.
 


bewok    Date: Сб, 23.12.2023, 18:39 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
101
Мені подобається пити джин в чистому вигляді, але дівчата люблять різні коктейлі. Можу тобі надати інформацію про онлайн магазин, в якому можна знайти будь-який відомий джин, по хорошій ціні.
 


AnnaAnna    Date: Сб, 23.12.2023, 18:42 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
87
Так особисто я дуже люблю коктейлі, навіть процес їх приготування, мені подобається) Хотілось би, щоб ти порадив хороший джин, та поділився посиланням на магазин, де його купуєш.
 


bewok    Date: Сб, 23.12.2023, 18:48 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
101
Пораду можу дати звичайно, але вибір тільки за тобою) Дуже не поганим є джин Gibson's Blood Orange https://maudau.com.ua/category/dzhyn/product_brand=gibson-s який зараз є можливість вигідно придбати в інтернет-магазині Maudau.

У нього смак пряний, цитрусовий, елегантний, з нотками прянощів та червоних апельсинів. Я його коли собі купую, просто додаю декілька кубиків льоду, і насолоджуюсь його смаком. Для приготування коктейлів, він також добре підходить. В магазині зараз на нього діє значна знижка, тому в тебе великий шанс, придбати його майже за половину ціни. 

Attachment: 9238887.jpg (19.8 Kb)
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Про все... » Куточок споживача » Пошук джину в інтернеті
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz