Ну, по-перше, я старший від Вас, але старим себе не вважаю. По-друге, якщо Ви поясните, як Ви розумієте відмінність між молодою і старою душею, я спробую Вам відповісти грунтовніше.
Нас на кульці понад 7 мілйярдів (та й ще люди колись жили), отже, зрозуміло, що хтось щось десь подібне завжди писав. А Вам що, доводилося в чоловічих лазнях бувати?
Пізнувато побачили (з одним оком, мабуть, тяжко;)) Щодо гумору, то це вже хто як гумор сприймає, погодьтеся. До речі, днями збираюся розмістити продовження - не пропустіть!
А я навіть слова такого не підберу, аби сказати на що схожі Ви ;). Загалом же образити митця може кожен. В сенсі кожна... (три крапки витлумачуйте наскільки дозволить зіпсованість)
Дякую за грунтовну розвідку і взагалі за доброзичливе ставлення Зауважу лише , що предметом захисту авторського права є форма, а не ідея/зміст. Інакше б дуже багатьом з пишучої братії довелося б судитися одне з одним
Справді?!!! Тоді - ганьба! Але, повірте, я попередньо прогуглюю свої афоризми, аби не відбулося, як з Остапом Бендером. Буду Вам вдячним, якщо дасте посилання на цю "народну мудрість" - в такому разі я свого (поки що) афоризма обов'язково видалю!
Якщо зазирнете хоча б сюди http://sum.in.ua/s/dosytj , то зрозумієте, що слово "досить" може вживатися у кількох значеннях, а коли - так, то зазначена рима - абсолютно коректна, оскільки й у моєму, я вже не знаю, як назвати, мабуть, все ж таки вірші (адже на повість чи роман він не тягне?) воно вживається у різних значеннях. Крім того, там (наприкінці першого рядка) ще є слово "гундосить".