АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ!

16/06/10, 08:26

Нд, 18/02/18, 06:47
Меню сайту
Підрозділи каталога
Збірки ПОЕЗІЇ [14]
Опис усіх категорій - тут
Збірки ПРОЗИ [0]
Збірки поезії та прози [0]
Збірка ВІДЕО та АУДІО творів [1]
Гарні речі для малечі [2]
Поетичні конкурси [2]
Опитуваннячко
Чи заповнюєте при публікації поле КЛЮЧОВІ слова/ТЕГИ?
Всего ответов: 159
 


На головну. До збірок поезії, книг...
 

Файли » Електронна бібліотека » Збірки ПОЕЗІЇ


Гнат Голка "Хроніка шостої палати"

Під час публікації у відповідних формах не вказано файлів для завантаження.
Можливо відповідні ланки є у тексті статті.

збірка літературних пародій

ПЕРЕДМОВА


     «Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.»
Цими рядками починається Свята Євангелія від Іоанна, і, напевно, немає людини, яка би їх не чула. Але чути і розуміти – це, на жаль, різні речі. Особливо неприпустимим є оце нерозуміння для тих, кому подаровано Творцем чи не найкоштовніший дар – дар володіння Словом, адже Слово – це першооснова і першопричина всього сущого, це – сакральна суть всіх речей і подій, це – потужна енергетика і неймовірна сила, це – наймогутніша зброя. Воно може нести у собі як спасіння, так і руйнацію, як любов, так і 
ненависть, як світло, так і темряву. Не можна бавитись і загравати зі Словом, не можна до нього ставитись несерйозно, не можна його ігнорувати та зневажати, не можна його нівелювати, перетворювати у нісенітницю, порожній набір звуків чи символів, безглузду абракадабру. Це – великий гріх. І за нього доведеться відповідати. Відповідати перед Тим, Кому очей не замилиш, а Він спитає суворо, і спитає перш за все у тих, кому це Слово було подароване для того, щоб творити предивну красу, а не вичворяти брудне потворство, осявати світлом знання, а не занурювати в темряву профанації, свідчити святу правду, а не засліплювати лицемірним лукавством, віщувати глаголи істини, а не вивергати отруту ідіотизму, пригощати плодами радості, а не жбурляти лушпинням вульгарності, підносити чистоту любові, а не сіяти чорноту ненависті, прославляти велич почуттів, а не вип’ячувати гниль розпусти. 
Поет – це воїн, і його зброя – це Слово. Він повинен нести відповідальність за кожне своє написане слово, адже з того часу, як він його накреслив на папері і випустив у світ, це слово уже йому не належить. Воно починає жити своїм життям, несучи те, що в нього було вкладено, значною мірою змінюючи навколишнє середовище та вибудовуючи цей світ. 
Майбутнє творять не політики і товстосуми, а художники і поети, не війни та революції, а краса і мистецтво, не гроші та ресурси, а Слово і ще раз Слово.  
Тому дуже гірко і боляче дивитись на сьогоднішню так звану «поезію»: на те віршомазництво, яке безсоромно витворяють сучасні літератори, на те словоблудство, яке бездумно виливають нинішні піїти, на те безглуздя, яке тупо шпурляють «неповторні 
дарування». 
Цікаво, а чи маститі, короновані,цяцьковані, премійовані «митці» самі читають все те, що вони пишуть, і чи бодай замислюються над тим, хто їхні «шедеври» здатен зрозуміти, і кому, взагалі, це потрібно? Напевно, що ні – ґонор не дозволяє. Зате вони дозволяють собі повчати та правити інших, забувши (а, може, і не знаючи) слова генія: «…Хай спів твій буде запахуще миро/В пиру життя, та сам ти скромно стій/І знай одно – рoeta simper 
tiro(поет завжди учень).» 
А чого варті молоді модерні поети-двотисячники – «майбутнє української літератури» (як вони самі себе називають)? Спаси нас, Господи, від такого «майбутнього», бо якщо це і є майбутнє української літератури, то в української літератури немає майбутнього. 
Неможливо на це все дивитись і мовчати. В даному випадку мовчання є не золотом, а злочином. 
Ця книга і є отаким немовчанням. 
«Хроніка шостої палати» − це збірка зі 100 літературних пародій (а подекуди вже і не зовсім пародій, і зовсім не пародій) на твори сучасних українських поетів − і знаних, і юних, і волинських, і не тільки.
Цією працею волинський поет-сатирик Гнат Голка висловлює своє відношення (інколи в доволі жорсткій формі) до того, що зараз називається «сучасною українською поезією» та до тих, хто цю «поезію» робить. 
Автор заздалегідь хоче зауважити, що ніяких вибачень і перепрошень нікому приносити не збирається, позаяк він служить тільки Слову, а, як уже було зазначено вище:
«Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово.»


Гнат Голка


Хроніка шостої палати. Читати

Хроніка шостої палати. Скачати


Категорія: Збірки ПОЕЗІЇ | Додали: natalya-gurkina
Переглядів: 1918 | ОЦІНКА --- 5.0 |

Під час публікації у відповідних формах не вказано файлів для завантаження.
Можливо відповідні ланки є у тексті статті.

Не знаєте як БЕЗКОШТОВНО (!!!) завантажити з файлового серверу типу depositfiles.com, letitbit.net та інших? Допомога ТУТ!

Усі файли публікуються користувачами, які зареєстрували на сайті і призначені тільки для ознайомлення. Завантаживши файл, Ви несете повну відповідальність за юридичні наслідки, які може повести за собою користування даним програмним продуктом!
Якщо викладений на сайті матеріал порушує авторські права - негайно повідомте про це автора сайту для блокування публікації та подальшого її видалення!!!

             Украина онлайн

Як правильно та БЕЗКОШТОВНО завантажити файл, якщо він знаходиться на depositfiles.com??
(Ви можете зберігати власні файли безкоштовно строком на 3 місяця з моменту останнього завантаження!)

 
Відкриваємо лінк, і у новому вікну з'явиться ось це вікно. Тицяєм лівою кнопкою миші на "Скачать", що у колонці "Бесплатно"
(ми ж не збираємось платити кошти за завантаження!))
 
Как скачать с DepositFiles.com
 
Чекаємо, поки таймер закінчить відлік часу.
 
Как скачать с DepositFiles.com
 
Вводимо букви та цифри до спеціального поля и знову тицяємо на [Скачать файл].

 
Как скачать с DepositFiles.com

Завантажуємо файл
Нове вікно з рекламою, що відкрилось - просто закриваєте.
Завантажувати краще за допомогою браузеру, а не менеджерів завантажень!
 

За таким принципом БЕЗКОШТОВНО можна завантажувати файли з інших файлових серверів типу letitbit.net, turbobit.net та інших...Форма входу
Логін:
Пароль:
РЕКОМЕНДУЄМО:НОВІ ТЕМИ НА ФОРУМІ:
 
ОНЛАЙН РОЗМОВНИК
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Знову ця статистика!
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz$