АНУМО ЗНОВУ ВІРШУВАТЬ!
Ср, 21/11/18, 20:30
Меню сайту
МІНІ-ЧАТ
    (міні-чат)

    АВТОР-АДМІН САЙТУ:
    Сайт: uid.me/vagonta
    Twitter, Тел.: 068-083-95-79
    E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

Наше опитування
Де Ви друкували поезію?
Всего ответов: 417
Ох ця статистика


Скільки відвідувань сайту з 10 квітня 2008 року

Перед тим, як задати питання, перегляньте усю інформацію цього розділу (питання-відповідь)та розділів "Допомога", "Технічні питання" що у новинах сайту!
Повірте, нічого складного у реєстрації, публікації статей на сайті не має!

для того, щоб переглянути наступні 8 питань та відповідей - натисніть відповідну ланку з номерами,
що у кінці цієї сторінки допомоги

Запитання, зауваження, пропозиції по роботі сайту задавайте у спецально створеній тему форуму!

Головна » FAQ  

Короткий зміст:
Що теке АВАТАР, як встановити або змінити його?Відповідь:
   Аватар - це невеличкий малюнок, який характеризує Ваш настрій, уподобання, характер. аватар завжди показується на Форумі, якщо Ви лишите повідомлення, або у картці "Інформація про користувача".

Ось коротка інструкція, як змінити або встановити аватару.

(Якщо Ви вже реєструвались, то читайте інструкцію з початку, якщо ще не реєструвались, то почніть читати пункт 3).

(Ця інструкція допоможе Вам додати або змінити свій аватар з нової колекції аватарів. Тематика стосується України - історії, літератури та навіть політики).

    П.1. Заходите до картки - "інформація про користувача" (мал.2) , натиснувши на свій логін на сайті (мал.1):

Мал. №1
поетичний аватар, українські аватари

Мал. №2
поетичний аватар, українські аватари

П.2. Потім на ланку "змінити данні"

П.3.
У новій формі Ваших особистих данних переходити до форми "АВАТАР (WWW адреса):" і натискуємо на ланку "Вибрати аватар". (Ця форма також з'являється коли Ви перший раз реєструєтесь на сайті)

Мал. №3
українські аватари, аватари з України, поетична аватарка

П.4. Далі відкриється інформаційне вікно з колекціями аватарів:

Мал №4
аватари українські, колекція аватар, поетичні аватарки

П.5. Нова колеція аватарів відкриється, коли натисните на ланку "Коллекція 1" групи "Коллекция сайта".

Якщо аватарок багато, то переходити між ними Ви зможете, коли натиснете на ланки з цифрами (дивіться на цифри з мітками [1-16], [17-32], [33-42]).

Ви також можете вибирати інші колекції аватарів, як представлені на сайті, або ж завантажувати власну, для чого у формі, що показано на мал. №3 натисните на ланку "Завантажити свій аватар"

Ось і все. Вітаю Вас із новою аватарою!


Короткий зміст:
Рівень довіри - репутація.
Не лише важливо, а й приємно!

Відповідь:
Інформація про репутацію (довіру) користувачів вже друкувалось у новинах сайту.

Репутація, довіра до поетів

Щоб переглянути цю інформацію у новому вікні, натисніть на цю ланку.


До речі, на ФОРУМІ створені теми щодо зняття та підвищення рівня довіри до користувачів.
Там можна обгрунтувати причину "-" чи "+" у репутації.


Короткий зміст:
Як створити свою сторінку на сайті?

Відповідь:
    Якщо Ви бажаєте мати власну сторінку інтерактивному сайті «Анумо знову віршувать» у Ва не має своєї сторінки, то Вам необхідно зробити наступне:

    1. Зареєструвати на сайті (як це зробити – читайте у попередніх питаннях)
    2. Зробити першу публікацію своїх творів.
    Для цього у каталозі творів «ПОЕЗІЯ та ПРОЗА» натисніть на ланку «Опублікувати статтю».

    Далі у новому вікні для додавання творів перш за все з випадаючого меню виберіть ось цю категорію (№1)  «Бажаєте мати інтерактивну сторінку?». Можна зробити простіше – відразу натисніть на цю ланку, і Ви відразу попадете на сторінку для додавання творів, де автоматично буде обрано  необхідну категорію: http://virchi.pp.net.ua/publ/144

Перша публікація віршів


    У полі «Назва матеріялу» (№2) напишіть Ваше прізвище, або псевдонім – це буде назвою Вашої сторінки.
Наприклад – «Поетична сторінка Запорожця Богдана Олександровича» або «Поетична сторінка Zaporog»

    У полі «Короткий зміст» (№3) розмістіть свою біографію, обов’язково вкажіть місце свого народження та теперішнього проживання.
    Якщо місце народження та проживання відмінні, то вкажіть, до якої області України, або до якої країни віднести Вашу майбутню сторінку.

    Приклад:
Петро Володимирович Гнатів народився 1977 року у м.Баштанка Миколаївської області. Зараз проживаю у с.Кивачівка Вінницької області (сторінку - у Вінницькій).
    Також можете додати місце навчання, роботи, захоплення та інші відомості.

    У полі №4 – розмістіть один-два (можна і більше) Ваших твори.


    Далі (№5) вкажіть, хто автор (звичайно Ви!), електронну поштову адресу (№6) та адресу (№7) сайту (якщо є).

    Поле №8 можете не заповнювати

    Якщо Ви хочете отримувати інформацію на Вашу електронну поштову адресу про нові коментарі, які написали відвідувачі сайту до Ваших творів, то поставте пташку (№9) напроти напису "Одержувати повідомлення про коментарі".

    Натискуйте на кнопку «Додати» (№10).


Ваша перша стаття – на сайті!

    Її поки ніхто, крім Вас, не бачить на сайті, адже Ваша група користувачів реєстровці (що це означає – читайте у попередніх публікаціях допомоги про групи на сайті)

активізація публікації віршів

   Усе, далі треба чекати на відповідь автора сайту, який перевірить Вашу публікацію, і якщо там буде Ваша біографія, твори – буде створено відповідну сторінку з Вашою біографією та віршами (прозою) і її будуть бачити усі відвідувачі.

    УВАГА! Нові сторінки створюються особисто адміністратором сайту (автоматичне створення не передбачене сервером). У залежності від його зайтятості на основній роботі, час створення сторінки поезії може коливатися від 1 години до 1-2 місяців. Тож Ви друкуйте у категорії "
Бажаєте мати інтерактивну сторінку?" тільки 1 публікацію, з Вашою біографією. Усі інші вірші публікуйте у категоріях за тематикою. Після створення Вашої сторінки, усі твори адміністратор перенесе до неї!!!

    Потім через систему приватних повідомлень (ПП) Вас буде проінформовано про створення сторінки поезії, надано ланку сторінки та ланку для швидкого додавання творів саме до Вашої категорії.

    Час відповіді – від 12 годин. Для того, щоб пришвидшити процес створення сторінки, повідомте автора сайту через систему ПП, або на е-пошту про Вашу першу публікацію.


Якщо щось Ви не зрозуміли - перегляньте короткий відеоролик

    Відео нормально переглядається у браузерами Мозілла та від Майкрософт. Розміри відео від 5 до 10 мегабайт, тому у кого геть "повільний" Інтернет, відео може вантажитись 10-20 хв. Раджу ось що зробити - увімкнути на програвання, а самим тим самим робити щось інше на ПК у новому вікні. Коли фільм повністю завантажиться, Ви натиснете кнопку "Реплей" та переглянете увесь ролик без "гальмів".

Короткий зміст:
Як опублікувати вірш?

Відповідь:    
Для публікації віршів на інтерактивному сайті
«Анумо знову віршувать»
Вам необхідно зробити наступне:    1. Зареєструватись на сайті (як це зробити – читайте у попередніх питаннях)

    2. У каталозі творів «ПОЕЗІЯ та ПРОЗА» натисніть на ланку «Опублікувати статтю».


Перша публікація віршів
    Далі у новому вікні для додавання творів перш за все з випадаючого меню виберіть потрібну категорію (№1). Якщо у Вас є поетична сторінка, то вибирайте у випадаючому списку назву Вашої сторінки. Якщо у Вас сторінки не має, то можете опублікувати вірш у відповідній тематичній категорії.


Приклад:


Як опублікувати вірш, друк поезії    Так буде вибирати свою категорію поет з Миколаївщини Гова Іван: вибирає свою область - «Миколаївщина», потім – свою сторінку, яка має назву «Гова Іван». Як результат – ось такий напис повинен бути у полі №1

       Як опублікувати вірш, друк поезії
   
    
 
    Ця процедура може бути простішою, якщо автор сайту Вам дав ланку для додавання віршів до Вашої сторінки – відразу натисніть на цю ланку, і Ви відразу попадете на сторінку для додавання творів, де автоматично буде обрано  необхідну категорію.

Для того ж Гова Івана ця ланка: http://virchi.pp.net.ua/publ/145-0-0-0-1 приведе до автоматичного вибору необхідної категорії


  Як опублікувати вірш, друк поезії


 
     Якщо Ви не маєте власної поетичної сторінки, а хочете публікувати вірші інших авторів (не порушуючи процьому авторського права) то можете публікувати вірші у категоріях, що відповідають тематиці твору: "Православна віра" /"Свята" (ось ланка на швидке додавання), «Українцям»/"Патріотичне" (ланка), «Твори за тематикою»/"Сім'я" (відповідна ланка для додавання творів) та ін.
 

    Заповніть поле «Назва матеріялу» (№2)


    У полі «Короткий опис» (№3) – напишіть що саме спонукало Вас до написання твору, враження або сам вірш, якщо він налічує до 30 рядків. (Відвідувачі для оцінки вірша та коментарів всеж-таки перейдуть на сторінку з повним текстом. Тож Ви обов’язково продублюйте свій вірш на сторінці з повним текстом, тому що для написання змістовного коментаря потрібно щоб твір був перед очима)
   Проте якщо Ви не бажаєте ділитись своїми почуттями про твір, і він налічує більше 30 рядків, то Ви можете взагалі нічого не друкувати у полі №3.    У полі «Повний текст» (№4) розмістіть сам твір (або продублюйте його, якщо Ви вже його розмістили у полі №3).    Далі вкажіть, хто автор (№5), електронну поштову адресу (№6) та адресу (№7) сайту (якщо є).


    Поле №8 заповнюється тільки тоді, коли публікуєте не свій вірш чи прозу. У даному випадку розмістіть там ланку на сайт, з якого взято вірш або назву журналу, газети чи книги.    Якщо Ви хочете отримувати інформацію на Вашу електронну поштову адресу про нові коментарі, які написали відвідувачі сайту до Ваших творів, то поставте пташку (№9) напроти напису "Одержувати повідомлення про коментарі".    Натискуйте на кнопку «Додати» (№10).
Твір опубліковано!

активізація публікації віршів    Ваш твір поки ніхто, крім Вас, не бачить на сайті, адже Ваша група користувачів "реєстровці" (що це означає – читайте у попередніх публікація допомоги про групи на сайті).

    Усе, далі треба чекати на відповідь автора сайту, який перевірить Вашу публікацію, і якщо там  усе буде гаразд - Ваш твір будуть бачити усі відвідувачі.


    Час активізації від 1 хвилини (коли автор сайту знаходиться а поетичній сторінці). Буває, що час активізації твору більший за 1 день, що означає проблеми з мережею Інтернет у автора сайту.


    Твори користувачів групи "Друзі", "Управляючі" не проходять премодерацію (перевірку), а відразу стають доступними для перегляду усіма відвідувачами сайту.


 


Короткий зміст:
Приватні повідомлення
Поняття та спосіб відправлення

Відповідь:

Приватні повідомлення (особисті повідомлення, ПП, ЛС) – система повідомлень між користувачами сайту. Дані повідомлення відправляються приватно, тобто їх ніхто не може побачити, навіть адміністратор (власник) сайту.


логін поета, відправлення приватних повідомлень       

  

    Якщо Ви забули логін користувача, кому хочете відправляти ПП, то список усіх користувачів можете знайти за ланкою НАШ "ТОП ++" (№1).

    Тож натискуючи на потрібний логін користувача (№2), Ви переходите на інформаційну картку про нього.

   
інформаційна картка поета

Там шукаєте ланку "Відправити приватне повідомлення"
та натискуєте на нього.


    Перед Вами відкривається вікно для відправлення особистих (приватних) повідомлень і відразу у полі "Одержувач" (№4) - логін того користувача, якому Ви хочете відправити повідомлення. Ви можете поле "Одержувач" заповнювати самостійно, увівши правильний логін отримувача повідомлення.
    Поле "Тема" (№5) обов'язкове для заповненя, поле №6 - текст Вашого повідомлення, №8 - для додавання емоційних личок у текст повідомлення, №7 - для  того, щоб натиснувши на нього повідомлення було відправлено адресату.
Після відправлення повідомлення, Ви можете переглянути його у власній "вихідній" (№2) пошті.

відправлення приватних повідомлень поетам


    Тут, як у звичайній поштовій програмі - є ланка, щоб переглянути Ваші повідомлення, що прийшли від інших користувачів (№1), які Ви відправили (№2), ланка для переходу на Вашу особисту картку (№3).
Якщо щось Ви не зрозуміли - перегляньте короткий відеоролик

    Відео нормально переглядається у браузерами Мозілла та від Майкрософт. Розміри відео від 5 до 10 мегабайт, тому у кого геть "повільний" Інтернет, відео може вантажитись 10-20 хв. Раджу ось що зробити - увімкнути на програвання, а самим тим самим робити щось інше на ПК у новому вікні. Коли фільм повністю завантажиться, Ви натиснете кнопку "Реплей" та переглянете увесь ролик без "гальмів".Короткий зміст:
Як форматувати текст?

Відповідь:
Якщо Ви входите до групи "Друзі", то форматування тексту (окрім коментарів та повідомлень на Форумі) буде майже таким, як у звичайному текстовому редакторі Microsoft Office Word. Виділяєте текст і далі натискуєте на необхідний знак у панелі форматування:

форматування текту на поетичному сайті
Ви можете навіть просто скопіювати текст з відкритого документу
Microsoft Office Word у місце для публікації вірша чи прози.

Та коли Ви тільки-но зареєструвались, або Ваш аккаунт не перенесений до групи "Друзі", "Управлячі" і хочете написати коментар чи повідомлення на Форумі, яке буде відрізнятись за оформленням тексту від інших, то вам необхідно провести певні дії з текстом:

форматування текту на поетичному сайті


Для того, щоб текст був жирним, то потрібно виділити потрібний текст та нитиснути на позначку, що за №1, похилий - теж саме, але на позначку, що за №2. Якщо бажаєте збільшити розмір шрифту (раджу збільшувати обов*язково у творах, адже не усі наші користувачі мають 100% зір), то теж виділяєте увесь, або частину тексту і натискуєте на позначку "SIZE", що за №4 і у випадаючому меню обираєте портібний розмір.

Про вставку картинки уже писалось, проте ще раз нагадаю. У потрібному місці вставки малюнку натискуєте на позначку "img", що за №8 і у форму, що з*явиться, вписуєте Інтернет адресу Вашого малюнку.


Ось яке форматування буде повідомлення на Форумі (таке ж буде і в коментарях):

форматування текту на поетичному сайті

форматування текту на поетичному сайті

форматування текту на поетичному сайті

Ось ще теги, які можна використовувати при форматуванні тексту користувачам групи "Реєстровці" при створенні коментарів, повідомлень на ФОРУМІ.форматування текту на поетичному сайтіЯкщо щось Ви не зрозуміли - перегляньте короткий відеоролик

    Відео нормально переглядається у браузерами Мозілла та від Майкрософт. Розміри відео від 5 до 10 мегабайт, тому у кого геть "повільний" Інтернет, відео може вантажитись 10-20 хв. Раджу ось що зробити - увімкнути на програвання, а самим тим самим робити щось інше на ПК у новому вікні. Коли фільм повністю завантажиться, Ви натиснете кнопку "Реплей" та переглянете увесь ролик без "гальмів".Короткий зміст:
Питання, які потребують термінової відповіді

Відповідь:
Шановні відвідувачі сайту!

    Якщо у Вас виникнуть питання, які потребують термінового втручання (наприклад вчасної активізації матералу, проблеми з роботою сайту, тощо) мене, як автора сайту, відпрвляйте СМС-ку з пропозиціями на мій мобільний телефоний номер 8-098-710-06-08 (Діджус).

    Також якщо Ви нещодаво на сайті, бажаєте у нас друкувати свої твори, але не знаєте як працює сайт, можна організувати "інтерактивну допомогу". Ви дзвоните мені, ми домовляємось про одночасний вхід на сайт, а далі я буду підказувати Вам зі свого комп'ютера що і як робити, щоб зареєструватися, опублікувати вірша тощо.


Короткий зміст:
Скільки віршів можна публікувати за один раз або за тиждень?

Відповідь:
Скільки віршів можна публікувати за один раз або за тиждень?

Про це вже писалось у новинах сайту.

Обов*язково перегляньте цю публікацію!


Сторінка допомоги, що працювала до квітня 2008 року.

Для перегляду відеороликів, у Вас повинен бути встановлений Adobe Flash Player.
Найкраще переглядати сайт у браузері Mozilla Firefox. Завантажити нову версію можна з сайту "Програмка".
Рекомендоване розширення монітору - 1024х768 пікселів.
 


             Украина онлайнCopyright MyCorp © 2006 $ Хостинг від uCoz