ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 20.04.2024, 12:03
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Закарпаття » Життя серед Життя. (Винесена тема Світлани Кедик з обговорення у каталозі статей)
Життя серед Життя.
virchi    Date: Пн, 09.07.2007, 23:47 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Перейти до цієї теми у каталозі статей

Тему винесли через вихід за рамки тематики каталогу статей.

Усі свої роздуми залишайте тут.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?


Post edited by virchi - Пн, 09.07.2007, 23:48
 


svetakedyk    Date: Ср, 11.07.2007, 02:16 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
24
Мы достаточно религиозны, чтобы ненавидеть друг друга, но недостаточно религиозны, чтобы любить друг друга.

Буддизм, Езотерика, Християнство, Даосизм, Тантра, Йога, Індуїзм, Каббала, Теософія, Іслам, Іудаїзм... – все це релігія. Вони різні за назвою і обрядами. Але суть єдина – об*єднати. Я хотіла сказати, що ким би людина не була, вона є частиною Бога, бо людина – це Дух, Душа і тіло. Дух – ота часточка Любові(самого Бога) у кожному з нас. І саме тому кажу – є Єдина Релігія Любов, тобто, окрім Бога не може бути іншого Бога і релігії, бо Він і є Релігія(Єднання). Тож людина має доповнювати себе Богом(Любов*ю), а не «перегонами» під назвою – хто праведніший. Аби пізнати Бога треба пізнати себе, бо Природа людини походить від Бога.
Ісус Христос - Дитина – Посланець Любові – Душа Бога – Слово Боже, Розум і Мудрість Бога – Мати(Діва Марія) – Отець.
Бачите імен багато, але суть одна - Любов(Єднання).
Дитяча Любов – Щира і Наївна, Чиста і Віддана... Саме Вона врятує світ(уже рятує).
Не треба чинити роздору у своїй сім*ї(усі ми одна велика родина), краще доповнювати один одного Дитячою Любов*ю(добром, милосердям співчуттям, ласкою...)
Я не хочу казати, що мене не розуміють, тому кажу – мене розуміють по- своєму, але таки розуміють.

Бажаю впіймати Веселку.
Веселка розчиниться у небі, але Радість залишиться в Душі...

З Любов*ю
Світлана


Кожна людина глибоко в душі - дитина. Тому смійтеся голосно і щиро...
 


Sveto4ka    Date: Ср, 11.07.2007, 16:22 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
12
Пане Василю!
Я звертаюся безпосередньо до Вас, бо Ви не зовсім об"єктивно віднеслися до даної теми.
Я, як християнка Вас розумію. Бо обов"язок кожного християнина - не лише вірити в бога, а і донести у зрозумілій
і МИРОЛЮБНІЙ формі цю віру до іншших.
Але, погодьтеся ви віднеслися до цього завдання надто гаряче і навіть агресивно. Захопившись повчаннями, Ви навіть не помітили, як ззаду тихенько підкрався той про кого Ви казали - ЛУКАВИЙ! У Вашій відповіді до Володимира прямо закипає злість.
Ви заявляєте, що без причася і регулярного відвідування церкви про спасіння не може бути і мови.
А як же тисячі людей які не можуть дістатися до церкви, чи то через її відсутність, чи то через інші причини? Як же вони живуть,
вірять і отримують Господню оселю???
Справа в тому, що Світлана спраді підняла актуальне питання. А як же можна спокійно жити і вірувати, коли не любиш нікого і нічого
крім віри? Віра - це життя, а храм - це оселя? Тоді просто не можливо виконати найсвятішої заповіді Хрита "Возлюби ближнего своего, как самого себя"...
Легко любити кохану людину, маму, тата, бабусю дідуся дитину та ін близьких людей. А Ви спробуйте полюбити себе без зайвої пихи! І навіть важче полюбіть свого ворога, який, можливо забрав найдорожче у вас, та полюбіть так, немов він найщиріший друг. ЗМОЖЕТЕ???????????????
Тож Світлана в деякій мірі справедлива - навчіться любити все, що вас оточує і Ви пройдете половину шляху до Бога.
А щодо Володимира то він ніколи не прийме того, що Ви йому пропонуєте доки йому не покажуть християнство в іншому світлі. Збоку того прекрасного, що воно всобі несе.
Не зліться на мене. У нас свобода слова, але справа навіть не у цьому. Спробуйте звільнитись абсолютно від усього,
від усіх пристрастей і відчути себе посторонньою людиною на сайті і прочитати свою відповідь Володимиру без жодних упереджень і тоді ви мене зрозумієте.


НІЧОГО НЕ ВИНИКАЄ З НІЧОГО І НЕ ЗНИКАЄ БЕЗСЛІДНО
 


virchi    Date: Ср, 11.07.2007, 23:36 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую Вам, Світлано!

Я дійсно захописвя повчанням інших, хоч сам тільки-но почав слухати проповіді священнослужителів. Ви праві і в тому, що лукавий підстеріг мене, спокусивши на входження у діалог. Так роблять сектанти на вулиці. Ви мабудь теж були свідком цього. Вони підходять до тебе і починають питати тебе про Святе письмо. Ви (якщо навіть і знаєте відповідь на їх питання) починаєте давати їм відповідь. Та їм не цікава відповідь - їм головне заставити тебе відчути сумнів, або просто поспілкуватися. Як кажуть наші священнослужителі - навіть і не спілкуйся з ними, обходь стороною і не вітайся, бо то є не від Бога, то є лукавий.

Полюбити ворога? Я тільки на початку релігійного життя, хоча вже незабаром буде 30 років. Я сподіваюсь, що за допомогою молитви та Божої милості я зможу його полюбити, але ніколи з хулою на Бога не буду згоден. Тож якщо знову скажуть, що язичнитво це наша відвіковічна релігія, якій потрібно поклонятися. Скажу їм - анафема!

Щодо іншого, пані Світлано, ("А як же тисячі людей які не можуть дістатися до церкви, чи то через її відсутність, чи то через інші причини? Як же вони живуть, вірять і отримують Господню оселю???) я не згоден. Скажіть, а хто Вам сказав, що вони отримали Господню оселю? Ви подивіться на людей, яких канонізувала Православна Церква - усі вони були священнослужителями, або людьми, які відвідували Лавру, Храми. Якщо хто із них і не відвідував, то не тому, що не хотів, а тому, що життєві обставини не дали їм цього (наприклад засудження владою та відправка у зсилку).

Тож каюсь у своїй злобі та прошу прощення у вас, шановні відвідувачі сайту. Сайт - наш поетичний дім, тож давайти жити у ньому не по злобі, а по милості.



... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


svetakedyk    Date: Чт, 12.07.2007, 00:36 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
24
Молодець, Світлано.
Все, що Вас(нас) оточує і є Богом – ВСЕСВІТ(Природа)
Ця ПРИРОДА живе у душі людини.
Людина – Всесвіт у ВСЕСВІТІ.
Тож насамперед треба Створити у душі оновлений – сповнений Любов*ю Всесвіт. Лише так він відобразиться зовні. Як дзеркало – те що носить душа відображається зовні.
А Ви Василю, скоро все збагнете самі. Це буде дуже скоро.
Знаєте БОГ нікого не спитає, чи ти католик, чи ти православний, чи ти мусульманин, чи язичник... Вчинки кожного з нас до ближнього і є судом. Бо усе що людина робить для іншої людини, то вона робить для БОГа, який живе у душі, саме у Душі Любов*ю...
Є тільки ЛЮБОВ. Тільки це так Багато. Тому будьмо Багатими Любов*ю! Не тільки в околицях двору, а цілого Всесвіту.


Кожна людина глибоко в душі - дитина. Тому смійтеся голосно і щиро...
 


Архип    Date: Чт, 12.07.2007, 21:03 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Я також прошу вибачення за свій коментар. І також більш не буду підіймати, або реагувати на тему релігії.
Це ваше життя і вам з ним жити. І тільки сама людина знає що їй потрібно і навіщо.
Бажаю усім успіхів та істини.
 


shetamara    Date: Нд, 14.10.2007, 22:58 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
А я згодна з Володимиром майже на 100%! (Мова йде про той відгук, який він написав під самим текстом, на іншій сторінці)
Кожна людина має право на свої думки та погляди, лише б вони не принижували гідність інших.


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


irma    Date: Чт, 18.10.2007, 10:12 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
6
Мої думки співзвучні з висловлюванням Володимира Архипенка.

Ціную свободу, і свободу вибору зокрема. Маю повагу до віри інших людей.
Дуже неприємним є будь-яке нав'язування свого бачення, менторство і приниження гідності іншої людини тільки через те, що у неї інші релігійні погляди.


Хочу, можу, знаю і буду!
 


virchi    Date: Чт, 18.10.2007, 12:07 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Приниження аж ніяк не може бути! Але є "тоталітарні" секти (і це факт, підтверджений судовими органами, УМВС), з якими просто необхідно боротися і "виривати" людей, аби вони не заподіяли шкоди а ні собі, а ні своїм близьким.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


svetakedyk    Date: Сб, 20.10.2007, 21:45 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
24
Єдиний незаперечний факт - існування Бога.
То чого ж Він існує, коли має Жити в душі, не дивлячись на ті чи інші уподобання близьких, чи чужих людей. Адже ми всі одинакові – створені по подобі і образу, створені в Любові Любов’ю, бо покликані Любити.
Просто нема хороших і поганих людей, є негативні та позитивні їх вчинки, або іншими словами – різні рівні розвитку духовного. Адже ми всі одинакові – створені по подобі і образу для того аби набути їх протягом життя – прийняти Любов … Не існує пекла чи Раю, але живе те, що людина для себе обирає, власне, своїми діями. Своїми діями людство, в цілому, обрало шлях цивілізації – розрухи. Але навіщо думати негативно, коли можна спрямувати все у позитивне русло світосприйняття. Саме тоді розумієш, що пекло – еволюція – дорога в Рай. Тому наше глобальне потепління – ніщо інше , як переродження планети і людини на вищий рівень розвитку. Головне – не скорятися долі, а будувати її - спокоєм і врівноваженістю, спочатку думок, а вже потім дій, не осуджуючи один одного….. Бо дія ефективна, коли є спільна мета(об’єднавшись) Наша мета – Жити в Любові.

Навіщо боротися, краще любити(розуміти) один одного. Бо коли думаєш про людей добре, то тебе оточують не просто добрі люди, а друзі….

Я не хочу казати, що мене не розуміють, тому кажу так: розуміють по-своєму.

З повагою, Світлана



Кожна людина глибоко в душі - дитина. Тому смійтеся голосно і щиро...
 


Life-Proza    Date: Вт, 29.01.2008, 20:27 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
( Жити в Любові )---------------супер написано

Proza efekt
 


popeljushka    Date: Чт, 02.05.2013, 11:59 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
9
Цитата (Sveto4ka)
без причася і регулярного відвідування церкви про спасіння не може бути і мови.
Не підливаючи води в огонь, тим більше так як я не цілком знаю про що тут ішлося конкретно, але я погоджуюся із вище наведеним твердженням п. Василя (якщо не помиляюся).

Єдиний шлях, по якому Душа може повернутися до її Творця - це через Ісуса, тобто завдяки Його смерті на хресті, або через Його Тіло і Кров, яке є доступне для людини у Персвятій Євхаристії.  Іншими словами - Ісус своєю мукою і смертю на хресті викупив наш первородний гріх, і дав для Людини унікальну можливість тут, на землі, очистити свою Душу від гріха набутого.  Дав унікальний захист від лукавого, який підступно і хитро робить все, аби людська Душа ніколи не повернулася до Бога.

Спосіб життя, поступки, думки кожної Людини віддаляють або приближують її від Творця.
Часта сповідь і, відповідно, Святе Причастя  дає можливість повністю спокутувати і позбутися будь-яких гріхів ще за життя на землі. 
Чим більший перерив між сповіддю, тим менша ймовірність того, що сповідь буде правильною і, що Душа буде повністю очищеною.  Будь-який гріх затаєний чи не спокутуваний за життя є причиною погибелі Душі після смерті.

Все інше в цій площині - від лукавого.
Це моє глибоке переконання від недавна і ніяк не нав'язування моєї думки для інших.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Закарпаття » Життя серед Життя. (Винесена тема Світлани Кедик з обговорення у каталозі статей)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz