ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 07:38
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Сумщина » Рубан Катерина
Рубан Катерина
virchi    Date: Пт, 05.06.2009, 15:31 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
... Як усі, живу, кохаю, тримаю господарство, працюю, виховую доньку, радію кожному дню і… пишу вірші.

Кажуть, у Бога немає нічого неможливого. З якоюсь, тільки йому відомою метою він дає людині життя, а окремих людей він наділяє своєю ласкою і дарує їм іскру таланту. І вже від самої людини залежить, чи розгориться ця іскра жарк им багаттям, чи, тліючи все життя, по смерті згасне.

Я ніколи не ставила собі за мету писати вірші для великого загалу. Скоріше, це було потребою душі, великою необхідністю. Коли людина потрапляє в безвихідне становище, вона може зламатися, спитися, вкоротити собі віку. Для мене такою віддушиною у скруті стала поезія. Одного разу прийшла до мене Муза і залишилась назавжди.


За цими ланками - сторінка творів автора та фотоальбом


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


simeon222    Date: Пт, 12.05.2023, 20:18 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
29
Добрый день! Я недавно начал пользоваться услугами компании In-heat https://in-heat.kiev.ua/ua/ очень раз что нашёл их. Я уже оформили у них доставку купил себе пленку для тёплого пола вот думаю закупить еще пару материалов. Лучшей компании мне ещё не удалось найти.
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Творчість поетів, які проживають в Україні » Сумщина » Рубан Катерина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz