ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 19.04.2024, 15:35
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » АПТЕКА ВІД ДЕПРЕСІЇ (ПРОПОНУЮ ПОДІЛИТИСЬ ВЛАСНИМ ДОСВІДОМ ПОДОЛАННЯ ДЕПРЕСІЇ!!!)
АПТЕКА ВІД ДЕПРЕСІЇ
virchi    Date: Пт, 06.02.2009, 00:24 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Це мені нагадали відповіді нашого користувача Анархіста.
Кожен має право обирати те, що йому найкраще.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


guska    Date: Нд, 28.06.2009, 17:19 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Справді, у кожної людини свої методи виходу із стану депресії. Про себе можу сказати, що здорово допомагає вода. Саме вода. Не забувайте, що вода може зберігати інформацію на рівні фізичних полів. (у мене є фільм про можливості води та експерименти, які проводили з водою науковці із різних країн - цікаво!!!.)Умитися, поплавати, помитися з думкою, що разом із водою з себе змиваєш усі проблеми, негаразди. Спробуйте. А ще не можу не погодитися із vіrchi - ніякий депресняк нам не нашкодить, бо нас усіх разом є кому любити, такими, як ми є і допомогти у будь-який момент, коли людям не під силу, мені завжи допомагає молитва. А хто цим нехтує - співчуваю. Шануйтеся, друзі!!! yes

semper tiro
 


guska    Date: Пн, 06.07.2009, 08:48 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Болотне Опудало, "бо нас усіх разом є кому любити". Цими словами я мала на увазі зовсім інше - нас люблять.. І цим усе сказано.

semper tiro
 


Mira    Date: Пн, 06.07.2009, 16:57 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Бухати, щоб перемогти депресію? навряд чи це спосіб. Це її ще більше усугубить. Погоджуюся із "гускою" - головне, згадати, що є люди, які нас люблять і вони не дуже були б у захваті, якби в нас була депресія. Щодо мене, то депресію я лікую швидко - музикою. Включаю Шуберта, Чайковського, Росинни, Корсакова чи Вівальді і через 5 хвилин - я новенький аркуш. Інколи можна лише приняти душ - вода, як сказала "гуска". Вона змиває всі погані почуття і наповнює слою. Ну, якщо ж не допомагає, то дівчатам - по магазинам, хлопцям - на рибалку.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


Mira    Date: Пн, 06.07.2009, 18:58 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Quote (Болотне_Опудало)
не усугубить, якщо бухати безперервно
- А скіль Тобі років, що Ти бухаєш безперервно. Можливо, депресію і вилікує, але ж подумай про здоровя. Навіщо таким чином лікувати депресію, якщо губиш сам себе.

Quote (Болотне_Опудало)
я люблю магазини в 100 разів більше , ніж рибалку
мабуть я нестандартний хлопчик
- Щодо нестандартного хлопчика незгодна. Просто інший вид захоплення. Щодо рибалки, то я сказала як класичний приклад.

Quote (Болотне_Опудало)
Quote (guska)
Болотне Опудало, "бо нас усіх разом є кому любити". Цими словами я мала на увазі зовсім інше - нас люблять..
-- а мене -- ні
- Мабуть, в тебе зараз маленька депресія. Не думай, що тебе не люблять. Ми тебе любимо. :)


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Вт, 07.07.2009, 09:39 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Болотне Опудало теж можна любити. Тебе люблять усі, хто живе на цьому форумі, бо ти один з нас. Тримай хвостик трубою, не можна так впадати у пессимізм, бо то як болото. :) :) yes

semper tiro
 


Mira    Date: Вт, 07.07.2009, 15:02 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Quote (guska)
Тримай хвостик трубою, не можна так впадати у пессимізм, бо то як болото.

Мда... Сподобалась фразочка : тримай хвостик трубою. А крім хвостика, ще й носика. Не треба ставати песмістом. Ним насправді дуже важко бути. Знаю по собі.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Вт, 07.07.2009, 18:59 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Так буває, мабуть, у багатьох. Колись я теж впала у такий стан. З нього дуже важко виходити, краще туди не заходити. Трапилась мені на око програма по телевізору , здається "Гордість України". А в передачі показували дівчинку з нерозвиненими з народження руками і ногами, яка затискуючи в зубах пензлик малювала і малювала гарно.Ця дівчинка просто світилась добротою, постійно посміхалась і жартувала. Після перегляду цієї передачі мені так соромно стало за свій стан, бо мені набагато краще, і вад таких немає. Тому, коли налітає таке цунамі під назвою "депресія", то погляньте навкруги - а там багато є людей, яким незрівнянно гірше, ніж нам. Запам'ятайте, що вченими доведено, що оптимісти живуть довше. Бажаю від усього серця Вам оптимізму, а я к стане погано, пишіть у приват. Обов'язково відповім. Ваша мама-guska. :) :) yes

semper tiro
 


Mira    Date: Ср, 08.07.2009, 12:10 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Да. я щось схоже теж дивилась. Також стидно стало. От у мене депресії останнім часом частенько бувають. І лише одна причина - важко завжди бути сльною. Все життя самій учитись, бути для багатоьх ідеалом - не так і легко, як здається.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Ср, 08.07.2009, 18:50 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Так, справді важко. А ще важче, якщо від Вас цього вимагають, а не за власним бажанням. Ви подивіться, будь ласка, той фільм "Секрет" і виясніть для себе, що для Вас є найважливішим у житті. Бажаю успіху.
Мама-guska. :) yes


semper tiro
 


Mira    Date: Ср, 08.07.2009, 19:32 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Я пробувала подивитись, але в мене вибиває якусь помилку.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Ср, 08.07.2009, 19:55 | Message # 27
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
ОК! Спробую інші посилання
http://supersolnishco.intwayblog.net/?p=711
http://www.liveinternet.ru/users/supersolnishco/post100653802/
http://www.geniusmaster.name/2008....j-tajny
Бажаю приємного перегляду :) yes


semper tiro
 


Mira    Date: Чт, 09.07.2009, 10:04 | Message # 28
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Добре, подивимось.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


Mira    Date: Пт, 10.07.2009, 08:51 | Message # 29
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Quote (Болотне_Опудало)
ем...Ви психотерапевт

Мабуть ні. "Гуска" -Просто хороша людина.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Пт, 10.07.2009, 09:05 | Message # 30
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Назвати себе психотерапевтом - ввести усіх в оману. У мене не було такого бажання. Просто вважаю правильним підтримати морально того, хто потребує цього. Так собі думаю, що неправильно не подати руки людині, якій важко. От і все. А кому потрібна моя допомога телефонуйте у Skype моє ім'я LDL на Україні, тільки скажіть, що Ви із сайту "Анумо знову віршувать!".Мама-guska.

semper tiro

Post edited by guska - Пт, 10.07.2009, 09:11
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » АПТЕКА ВІД ДЕПРЕСІЇ (ПРОПОНУЮ ПОДІЛИТИСЬ ВЛАСНИМ ДОСВІДОМ ПОДОЛАННЯ ДЕПРЕСІЇ!!!)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz