ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Сб, 27.04.2024, 06:00
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Давайте знайомитись
Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 21:33 | Message # 31
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
серйозно. Я теж людина порядна. Тим більш на лікування знедоленим - то як благодійнсть.

Панiчний спокiй
 


Равашоль_    Date: Пн, 04.08.2008, 21:39 | Message # 32
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
24
Quote (Юта)
серйозно. Я теж людина порядна. Тим більш на лікування знедоленим - то як благодійнсть.
-- зараз підкину yes
Ну в твоєму баченні це благодійність а в моєму розкуркулення буржуїв up
При отриманні зобов"язуюсь -- не коментувати твої репліки на форумі, у коментарях до творів і в чаті, не коментувати твої твори і узагалі не згадувати тут про тебе без крайньої потреби. Зобов"язання необмежене в часі, крім випадку якщо даний мій аккаунт буде довічно забанений по айпі проти моєї волі і, дочекавшись чергової зміни айпі провайдером, я вирішу повернутись на сайт. Не заперечуєш проти цих умов? up


Дівчинка з сонячним іменем Рита
дупу чесала шматком динаміту.
Вибух почули на вулиці Жданова,
ноги -- в Черемушках, дупа -- в Чертаново.
 


Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 21:54 | Message # 33
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Дивний...імаджІнейшн.. бЬюті... інтеліГент лАвлі persone)..нафіга чекати зміни ай-пі провайдером. Просто модем вийняти і переінсталювати...

Панiчний спокiй

Post edited by Юта - Пн, 04.08.2008, 22:08
 


Равашоль_    Date: Пн, 04.08.2008, 22:02 | Message # 34
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
24
Quote (Юта)
Дібіл..нафіга чекати зміни ай-пі провайдером. Просто модем вийняти і переінсталювати...
-- а ти хочеш щоб я так і зробив? tongue Ну дякую за підказку tongue До речі, у кого з нас опісля цього манера розмови більше на твоїх улюблених гопів схожа, неясно tongue Хоча те, що в техніці я кретин, я ніколи і не заперечував up


Дівчинка з сонячним іменем Рита
дупу чесала шматком динаміту.
Вибух почули на вулиці Жданова,
ноги -- в Черемушках, дупа -- в Чертаново.
 


Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 22:04 | Message # 35
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Хм) Якщо неясно-то двірники ввімкни) А на рахунок вжитого маргіналізму, звиняй, пелехате-панкувате, то я з любов"ю, ВладічеГ)

Панiчний спокiй
 


Равашоль_    Date: Пн, 04.08.2008, 22:33 | Message # 36
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
24
Я теж Вас люблю 91_smile-6 91_smile-7 tongue

Дівчинка з сонячним іменем Рита
дупу чесала шматком динаміту.
Вибух почули на вулиці Жданова,
ноги -- в Черемушках, дупа -- в Чертаново.
 


Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 22:44 | Message # 37
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
ги..Кумедний... я колись теж так любила робити: побісити когось, а потім - "я тебе люблю"...думала,що це прикольно. Контрасний душ, типу. А людям все-одно, по-суті. В тебе, певно, нет не так давно....ще не набавилось.

Панiчний спокiй
 


Равашоль_    Date: Пн, 04.08.2008, 22:53 | Message # 38
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
24
Кохана, Ви ще й психологічні екскременти ставити полюбляєте? tongue

Додано (04.08.2008, 22:53)
---------------------------------------------
А взагалі знаєш чим мені не подобається те чим ми зараз займаємось? up


Дівчинка з сонячним іменем Рита
дупу чесала шматком динаміту.
Вибух почули на вулиці Жданова,
ноги -- в Черемушках, дупа -- в Чертаново.
 


Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 23:00 | Message # 39
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Знаю. але навіть не зважаючи на це, ти все-одно зараз вліпиш свою ремарку про м\с, бо тобі аж свербить то зробити..гг

Пи.Си. Любчику, за Фройдом, друга фаза розвитку лібідо - анальна. А ми зараз перебуваємо на п"ятій - генітальній) Так що мене інші речі непокоять. А в психології я шарю, бо в мене подруга - психолог (і не треба тут передбачуваних підколювань), та й на людях я розуміюсь)
=====================
jNt.inc


Панiчний спокiй

Post edited by Юта - Пн, 04.08.2008, 23:02
 


Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 23:17 | Message # 40
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
ти мене - точно н-є-є... Ймовірність рівна нулю. А пости свої рекомендую поПРАВИТИ. Бо Василь тебе забанить.

Панiчний спокiй
 


Равашоль_    Date: Пн, 04.08.2008, 23:26 | Message # 41
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
24
Quote (Юта)
Бо Василь тебе забанить.
-- ну ти ж, кохана, мені підказала що робити в таких випадках tongue

Додано (04.08.2008, 23:26)
---------------------------------------------

Quote (Юта)
ти мене - точно н-є-є...
-- якби точно нє, то не скаржилась би на мої репліки стосовно себе, о сяйво очей моїх tongue


Дівчинка з сонячним іменем Рита
дупу чесала шматком динаміту.
Вибух почули на вулиці Жданова,
ноги -- в Черемушках, дупа -- в Чертаново.
 


Юта    Date: Пн, 04.08.2008, 23:37 | Message # 42
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Quote (Равашоль_)
якби точно нє, то не скаржилась би на мої репліки стосовно себе

Хм..я не скаржуся. А ти от поскаржився, коли я охарактеризувала тя маргінальним висловом), Рахіт-лукум)

Quote (Равашоль_)
ну ти ж, кохана, мені підказала що робити в таких випадках

Жаль, що я тобі не підказала, що в таких випадках нерідко материн-ка летить, чого щиро вам бажаю.)


Панiчний спокiй
 


ВолодимирСновида    Date: Вт, 05.08.2008, 04:35 | Message # 43
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
15
Щось і про себе скажу, ато за 15 четверта ночі нема, що робити.
Звати мене Володя можна просто Вова. Сновида - це не справжнє прізвище, а псевдонім. Народився і живу в Львівській області. 18 березня стукнуло 16 років. З вересня 2008 знову школа, знову те чого я так не люблю, 11 клас тоді тестування тоді вступ, коротше кажучи радості повні штани... В світі є лише дві речі про які я думаю майже завжди:
перше і найголовніше одна дівчина яку я дуже кохаю, а вона мене ні. Вже майже півтора року не сплю через це по ночам і де справедливість?
А друге це компи, точніше всі цифрові пристрої і софт
Свій перший вірш написав приблизно рік тому зновужтаки під дією того того почуття,що не дає заснути зараз :)
В школі вдається все по троху, час від часу забиваю на навчання (нічого не роблю рідко з'являюсь в школі).Самі класні предмети географія (нічого не роблю і багато знаю),біологія, інформатика. Часто роблю розвід вчителів -- головне не дати себе зупините при відповіді тут не головне чи багато ти знаєш тут головне вміти "навішати лапші" переконати вчителя, що праильною є твоя думка, а не його.Одного разу мені не сподобалися вірші (Поля Варлена він був геєм)з заруб. літ. я прочитав на память свій "ЛЮБЛЮ ТЕБЕ" ніхто не помітив підміни, вірш був на вибір :)
Думаю, з вище прочитаного ви зробили висновки про мене приблизно такі: "розумний і хитрий хуліган" якщо я вам чимось цікавий пишітьsmot2008@yandex.ru до зустрічі.


Володимир Сновида
мій автар -- це моя фотка коли я дуже злий
 


Юта    Date: Вт, 05.08.2008, 14:29 | Message # 44
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
46
Quote (ВолодимирСновида)
Думаю, з вище прочитаного ви зробили висновки про мене приблизно такі: "розумний і хитрий хуліган"

Приблизно такі))

Quote (ВолодимирСновида)
Вже майже півтора року не сплю через це по ночам і де справедливість?

Ггг.. аЖ півтора року)) Дехто своє кохання все життя чекає, а декому навіть не світить його побачити, а ти вже починаєш протестувати і вимагати справедливості. Смиренніше, смиренніше, яСНОВИДО:)

Quote (ВолодимирСновида)
А друге це компи, точніше всі цифрові пристрої і софт

А з веб- дизайном і флеш-графікою в тебе як? бо наш сайт потребує трохи креативного втручання)


Панiчний спокiй
 


ВолодимирСновида    Date: Вт, 05.08.2008, 16:52 | Message # 45
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
15
Quote (Юта)
А з веб- дизайном і флеш-графікою в тебе як? бо наш сайт потребує трохи креативного втручання)

Щось нашкябати на html можу, але не маю смаку, тай саму мову гіпертекстової розмітки (html) вчив десь рік тому вже половину позабував, бо не практикуюся. А дизайнер з мене не дуже тут важливо не знання .html а смак, а про flash я взагалі мовчу...


Володимир Сновида
мій автар -- це моя фотка коли я дуже злий
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz