ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 12:11
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Давайте знайомитись
guska    Date: Нд, 29.03.2009, 15:35 | Message # 61
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Вибачте, шановна Mira, але спішу з Вами не погодиться, бо Ваша творчість, як і творчість будь-кого, хто пише складається саме із рядків, а в кожний рядок вкладено не тільки Вашу думку, але й Вашу душу. Для себе саме так і розумію творчість. Але guska - проста пташка, можливо не така вишукана, як Ваша творчість, тож простіть мені мою примітивність. yes
З повагою до Вашої креативної творчості guska.


semper tiro
 


Mira    Date: Чт, 02.04.2009, 15:01 | Message # 62
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Ваша творчість також креативна, інколи незвичайна.
Плюс до цього, є й особливі "гуски".

Додано (02.04.2009, 15:01)
---------------------------------------------
Почала писати, але не дописала. Я не розумію, що такого в моїй творчості вишуканого. Я й так стараюся не писати для величі. Можливо, це душа вишукана, але за собою я такого не помітила. До того ж в моїх віршах (деяких ще не опублікованих) багато простоти, просто відчуттів, невеликої сатири, іронії, але ж не вишуканості.
В мене постає питання: чи ця вишуканість добра? Чи сприймаєте її Ви, як частину творчості? Чи це просто вишуканість, а не думки?
Мені це важливо знати, бо я пишу для людей, а не для себе.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


толік    Date: Чт, 02.04.2009, 16:56 | Message # 63
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
здрастє

я толік
вірші писати не вмію - народжений повзати
трохи прози написакав, то не варто уваги
але дуже полюбляю читати віршики (казочки для дорослих)

себе люблю за те, що лишився до сьгодні дининою (багато хто перетворюється в скотину)

з повагою та радий новим знайомствам

 


guska    Date: Чт, 02.04.2009, 19:12 | Message # 64
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Шановна Mira, навіть не сумнівайтеся, що Ваша вишуканість добра і справді це частина творчості. Від Ваших віршів, як мені здається розповсюджується добра енергія. Ото просто така застаріла guska не зрозуміла сказаного та й по всьому. Це тільки доводить, що Ви талановита. Просто я ще не доросла до такого сприйняття світу. Вибачаюсь.
З щирими побажаннями всього найкращого guska.


semper tiro
 


Mira    Date: Пт, 03.04.2009, 17:15 | Message # 65
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Хух, аж на душі полегшало. А то здавалося, що нікому мої вірші не потрібні. звісно, друзі і родичі підтримують, але це ж зовсім не те, що слова з іншої сторони. До речі, Ви доросли думками, але сприймаєте їх іншими словами. От і все.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Сб, 04.04.2009, 12:51 | Message # 66
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Можливо воно так і є. А Вам би не потрібно було так "зациклюватись " на словах з іншої сторони. Скільки людей - стільки думок. Тому, якщо душа "співає", коли пишете вірші, то більше нічого і не треба.Хоча, звісно, цікаво, що скажуть люди, але у Вас повинна бути Ваша власна думка на все.
Бажаю успіхів у творчості. Guska.


semper tiro
 


Mira    Date: Сб, 04.04.2009, 19:34 | Message # 67
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Я не зациклююся на думках інших. Знаєте, як говорять "на вкус и цвет товарища нет". Всім не можна сподобатись. В різних людей різні погляди, не можна кожній догодити і сподобатися. Мені просто хочеться послухати інших. Стороння критика ніяк не вплине на розвиток моєї творчості.
Я теж Вам бажаю успіхів. Дякую за допомогу, і просто за розмову.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


guska    Date: Нд, 05.04.2009, 13:31 | Message # 68
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Дякую за побажання. Хай щастить.
guska


semper tiro
 


Mira    Date: Пт, 10.04.2009, 09:54 | Message # 69
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
І після слів "хай щастить" шановної gusku всі затихли. Люди, надворі весна. Життя "бурлит". Скільки всього нового, тому заходьте на сайт і читайте мої вірші. Ось так.

Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


COCODE    Date: Ср, 15.04.2009, 21:19 | Message # 70
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Мене звати Міша. Я з львівщини. Я рахую ,що щаслива та людина, яка себе знайшла в житті. Напривеликий жаль, це не про мене. Можливо це і є причина мого агресивного характеру. Я іноді і сам собі дивуюся, можу спалахнути за долю секунди. Часто це мені приносить шкоду. Правда одного разу врятувало життя. От і думаю емоційність з агресією це добре чи погано. Хочеться бути справедливим, але все важче це робити. Та і сам у житті наробив безліч помилок. Одним словом маю важкий характер, хоча ніби і веселий по житті. І ніби оптиміст, але і песимізм у мені теж присутній.
Вірші почав писати з 2006 року. Саме вернувся з України в Італію і щось так стало......ніяк.
Я немаю права себе назвати патріотом, але хотів би ним бути звичайно. Хочеться багато що змінити в житті України, але на жаль неможу.Бісить власна безпорадність.
Маю чудову дружину, яка мене терпить( Тетяна ) і супер сина. З сином відносини не як тато з сином, а як кращі друзі Йому шість років. В Італії з 2000 року.
 


virchi    Date: Ср, 15.04.2009, 22:39 | Message # 71
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Quote (COCODE)
емоційність з агресією це добре чи погано
- навіть не знаю, чи добре, але якщо це допомогло Вам у житті і допомагає зараз - це добре. Одна порада (я про це вже писав на сайті і її знають майже усі) - перед тим як відповідати на грубі слова - порахуйте до десяти, а якщо і потрібно - до ста ( yes ), а потім відпвідайте - багатоьох конфліктів Ви оминете!


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


guska    Date: Чт, 16.04.2009, 07:36 | Message # 72
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
88
Шановний Мішо! Не можна так падати духом. Якщо Ви запальний такий, що не завжди гарно, то цьому можливо зарадити. У мене часто-густо бувають у житті моменти, коли своїми діями можу усе згубити. Тоді допомагають прості заходи: можна зробити, як радить шановний virchi, або декілька разів глибоко вдихути, якщо і це не допомагає, то (якщо Ви віруюча людина), просто попросити про допомогу короткою молитвою. Сподіваюсь, що допомогла Вам хоч трохи. І де б Ви не проживали, хоч в Італії, хоч на Марсі - якщо Вам пече, що твориться на любій Україні, якщо Ви сумуєте за нею, та переймаєтесь її сьогоднішнім станом, прославляєте її словом і ділом, не боїтесь уголос сказать, що Ви зі славної України, у своєму синові сієте зерно любові до Батьківщини його тата, то Ви - патріот.
А своїй коханій дружині не жалійте доброго слова та ласки, бо Ви ж її кохаєте. Нехай у Вас усе буде гаразд.
З повагою до Вас, guska.


semper tiro
 


Mira    Date: Чт, 16.04.2009, 20:38 | Message # 73
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Мішо, я згодна з "гускою". Духом не треба падати. От я впала зовсім духом. Сили нема. Але вірші в мене стали ще кращими. І не знаю від чого. Можливо, від безсилля.
Я здалася. Навіть вирішила піти з сайту. Сьогодні публікую останні вірші.
Якщо хочете, почитайте.


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.
 


COCODE    Date: Чт, 16.04.2009, 21:32 | Message # 74
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Я зрештою і не падаю духом. Просто описав трошки свої погані сторони характеру. Пробував іноді порахувати до десяти, та невстигав. Щось в мені сильніше за мене. Неговорю вже про цифру сто. Розумію що це погано, прикладаю всіх зусиль щоб себе стримати, та нажаль не завжди виходить. Дякую за поради, я впевнений що вони мені в певній мірі допоможуть. А тобі Міро я б нерадив іти з сайту, може трошки відпочити від життя в неті, але не йти.
За девять років життя в Італії я ще ніразу несказав що я не українець. Іноді було соромно це казати, після певних дій наших політиків. Але завжди казав. Мені часто говорять чому я так повстаю за Україну, вона ж мені нічого не дала....відповідаю:недала мені влада українська, а моя земля мені все що треба дала, ви просто цього не бачете. От так.


шукаю те чого нема
 


Mira    Date: Пт, 17.04.2009, 15:06 | Message # 75
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
79
Правильно, Мішо. Де б Ви не були, треба гордитися за свою країну. Яка не є при ній влада, а це Ваша Батьківщина. І тут нічого не поробиш. Треба лише любити. Щодо мене, то і Інтернеті я не живу, і не так часто буваю. Зовсім з сайту йти вже передумала. Але й довірятися людям, як раніше не буду, бо все-таки боляче. Тому прощатися зі мною не треба. Поезію я ніколи не покину. Ось так.
тому читайте новий вірш.

я за озера з сотнями качок,
і за гаї плаксивих верб й калину
попалася на твій гачок,
бо я люблю тебе, Вкраїно.
і за Карпатські гори і за Крим,
і низовини із полями квітів,
і за пахучий подорожній дим,
й за борошно для хліба в ситі.
і за жита і хмари наді мною,
і за стежки до загадок дібров.
і за схід сонця із його косою -
люблю тебе Вкраїно із розмов.
люблю тебе я за мяку траву
й за прохолодну росу вранці.
і за повітря чисте у бору
і за дітей з курчатами на ганці.
люблю тебе за те, що ти вже є,
і що не кидаєш усіх нас на чужині.
із твого сходу сонечко встає.
ой вічна память тобі. Вкраїні!


Більше враження для чоловіка це вираз обличчя, який надягає на себе жінка, а не сукня, що натягнена на її тіло.

Post edited by Mira - Пт, 17.04.2009, 19:37
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz