ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 25.04.2024, 02:34
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Давайте знайомитись
virchi    Date: Чт, 23.06.2011, 11:55 | Message # 91
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Остапе, досить рекламувати журнал! ніхто не заперечує його унікальність та важливість у історії культури. Один з користувачів сайту (мабудь ваша колега), отримала "бан" за те, що замість повідомлень на ФОРУМІ друкувала рекламки про жернал "Дніпро". Це не додає солідності вашому виданню, а тільки понижує його рейтинг та загальне враження. Подумайте не цим...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Dashabilokon    Date: Пт, 24.06.2011, 10:39 | Message # 92
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
27
можливо, цей журнал грае важливу роль у життi людини?
 


virchi    Date: Пт, 24.06.2011, 11:18 | Message # 93
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Не заперечую і знаю цей журнал. Він і справді гарний, але це я проти засобів його реклами, зокрема спам-повідомлення. На нашому сайті є відповідний розділ для обміну лінками, є РОТАТОР банерів. Нехай власники цього видання це приймають до уваги...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Dashabilokon    Date: Ср, 06.07.2011, 10:02 | Message # 94
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
27
Так добре)

Я з вами цілком і повністю погоджуюсь.!
 


werty    Date: Пт, 09.09.2011, 22:53 | Message # 95
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
2
А за скільки б ти продав рідного батька? Порядний ти наш.

Мешкаю у наддніпрянському Кременчуці. Видав 3 поетичні збірки. Основний напрямок творчості - класична поезія. Але бувають і відхилення. Заздрю (по білому) Висоцькому і Ліні.
 


werty    Date: Пт, 09.09.2011, 22:56 | Message # 96
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
2
Щось тут не так. Я відповідав Равашолю, а моя репліка вискочила в іншому місці.

Мешкаю у наддніпрянському Кременчуці. Видав 3 поетичні збірки. Основний напрямок творчості - класична поезія. Але бувають і відхилення. Заздрю (по білому) Висоцькому і Ліні.
 


lyu4450    Date: Ср, 16.11.2011, 01:49 | Message # 97
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Quote (virchi)
Мені дуже приємно бачити на сайті людей, які мають відношення до релігії, звичайно, що православної. Дякую, що продовжуєте бути з нами на цьому сайті


Ну якось не дуже сподобалось Ваше "звичайно".В нас в Коростишеві є чудова молодіжна благодійна організація "Дон Боско", деректором її є представник католицької церкви отець Віталій. Дуже багато хорошого роблять католки, повірте мені, знаючи як цей отець згуртовує дітей, організовує цікаві вечори, які ніяк не пов*язані з на*вязуванням релігії все за ради того, щоб молодь не стикалась по-вулицями з пляшкою пива та цигаркою в зубах.Проводяться благодіні акції за його допомогою в результаті яких в дітей інвалідів з'являються нові речі, ремонт в садочку і нормальні меблі а не лавки, ак може інвалід сидіти на лавці? це страшно.... Я до чого все це веду... От просто так образливо якось стало... Люди не павославної віри теж чудові особи,не можна так казати, не правильно все це! В мене одна віра - в Бога я не відмижовую в своїм серці католиків, православних і т. д.
Дякую за увагу)) happy


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


lyu4450    Date: Ср, 16.11.2011, 01:53 | Message # 98
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Я студентка, пишу вірші уже давно але з перебоями)
мабуть ніхто серйозно мене й не сприймає, що може написати зелене дівча, котрій всього 22 роки))
Але як би там не було, я прагну розвиватись,надіюсь, що прийде час, коли я напишу щось гідне))
Для мене поезія є дуже важливою ланкою в житті, мрію надрукувати збірочку, але не свою, авторську а сумісну...ось наприклад зібратись маленьким творчим колективом, попрацювати плідно і створити чудове видання, з чималим теражуванням на радість людям, котрі люблять і поважають поетичний світ cool


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


virchi    Date: Ср, 16.11.2011, 03:03 | Message # 99
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Quote (lyu4450)
Ну якось не дуже сподобалось Ваше "звичайно".

Так, дуже приємно читати твори на релігійну тематику, тим паче православну. Особисто притримуюсь цієї віри. З багатьох причин. Доводити що вона одна вірна не буду, бо знаю, що тільки гірше зроблю у стосунках з користувачами...
На сайті є вірповідна рубрика для творів на православну тематику. Це своєрідна данина тим, хто сповідує православ*я (думаю Ви зробили так само, тільки про католиків, якби це був Ваш сайт)...

Якщо Ви помітили, не проводжу утисків католиків та харизматів, якщо у творах вони не закликають до прийняття саме їх релігійної течії. Інша справа про язичництво та потойбічні культи. Тут намагаюсь не допускати такі вірші до публікації, особливо другого спрямування.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


virchi    Date: Ср, 16.11.2011, 03:04 | Message # 100
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Quote (lyu4450)
Для мене поезія є дуже важливою ланкою в житті

Дякую за повідомлення. Приємно було прочитати про Вас. Бажаю успіхів, творчих злетів та здійснення усіх задумів!


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


lyu4450    Date: Пт, 18.11.2011, 15:05 | Message # 101
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Quote (virchi)
Це своєрідна данина тим, хто сповідує православ*я (думаю Ви зробили так само, тільки про католиків, якби це був Ваш сайт)...

Не зробила б, оскільки не відокремлюю ці дві релігії.)
Взагалі я не католик, просто тісно співпрацюю з людьми цієї віри на благо діткам, котрих природа і доля в дечому обділила.


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


lyu4450    Date: Пт, 18.11.2011, 15:07 | Message # 102
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Quote (virchi)
Дякую за повідомлення. Приємно було прочитати про Вас. Бажаю успіхів, творчих злетів та здійснення усіх задумів!

ЩИРО ВАМ ДЯКУЮ!!!!!


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


virchi    Date: Сб, 19.11.2011, 15:23 | Message # 103
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Quote (lyu4450)
Не зробила б, оскільки не відокремлюю ці дві релігії.)

Ми в цьому різні. Але дай Боже Вам здоров*я і сил у благородній справі - ДОПОМОГИ ДІТЯМ!


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


lyu4450    Date: Нд, 20.11.2011, 19:24 | Message # 104
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
44
Це ще раз підтверджує такі слова: "скільки людей - стільки й думок"
Дякую, дуже Вам дякую:)


"Мені так хочеться багато їм сказати,а їм так мало хочеться почуть..."
 


nastya345    Date: Пн, 21.11.2011, 20:32 | Message # 105
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
5
Мені дуже приємно також знаходитися на цьому сайті і я з радістю приємнуюся до всіх. Мене звуть Анастасія, маю 16 років.
Навчаюся на другому курсі економічного коледжу, до речі, дуже подобається там навчатися.;) У вільний час захоплююся малюванням, особливо люблю малювати пейзажі, знаєте малювання - це ж як поезія, просто викладаєш свою душу фарбами, а у поезії - ручкою;) Надзвичайно люблю читати вірші різних поетів. Найбільше подобається Ліна Костенко, Анна Ахматова, Юлія Друніна, Константин Сімонов, та звичайно всевідома Леся Українка ( цікаво, кому вона не подобається?;))
http://virchi.pp.net.ua/publ/135-1-0-8489, прочитайте будь-ласка і оцініть, буде дуже приємно прочитати критику)


А так хочеться принести в світ оцей хоч крапельку тепла і доброти;)
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Давайте знайомитись (знайомство з поетами, знакомство с поэтами, знайомство)
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz