ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 29.03.2024, 07:10
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Зняття репутації (Аргументація мінусу користувачеві)
Зняття репутації
natalya-gurkina    Date: Сб, 29.12.2007, 14:17 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Створюю цю тему тому що репутація не лише додається, але і знімається. У віконечку можна написати лише 250 символів, а це не дає можливості обгрунтувати повністю причину мінусу у репутації.
П.С. якщо адміністрація буде вважати тему недоречною і такою, що не відповідає формату форуму може її видалити.

Добавлено (29.12.2007, 15:17)
---------------------------------------------
-1 бал користувачеві Life-Proza.

Аргументація зниження репутації:
Тема форуму: Мій самий гірший вірш!!!
Правила теми:
[i]Я створив цю тему для того щоб користувач зміг тут розмістити свій вірш, який на його думку є самим гіршим серед усіх своїх написаних........................А ми обговоримо вірш............Порадимо що можна в ньому змінити або що потрібно залишити.................Цим я хочу допомогти вам впізнати свої помилки у своїх віршах................Попрошу обговорювати вірші без поганих слів, потрібно допомогти користувачю а не просто написати ( поганий вірш або можна й краще ) ці слова напише кожен із нас а от допомогти не всі...................

Причина зняття 1 балу:
Порушення власних правил!!!!!!!
Приклади цитат:
"До чого тут ( купатись у зорях ) і ( витанцьовує ріка ), ти хоть сам зрозумів що написав.........А яке добро може бути у воді і травах..........аА фраза ( гіляка груба ) це ти про шо написав???"
"Ну за зразок неякісної поезії я вам вдячний.........................а от нема чим тут насолоджуватись"
"слухай ти вчиталь........йома-йо....................................................................................сам навчись а потім інших вчи..."

Я непобачила конструктивної критики і допомоги, але побачила порушення власних, написаних правил! Тому -1!!!!!!!!!!!


Всім гарного дня;) ))))
 


Life-Proza    Date: Сб, 29.12.2007, 14:31 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
дякую вам.......ви дуже добра.........................Коментар написаний мною для Микола?!він мій самий блищий друг і це я йому написав шутя, а до всіх остальних я пишуж нормальні, чи ви не згодні зі мною?!....................Небув би Микола мій друг я йому також написавби змістовну критику.....................Всю змістовну критику ми з ним обговорили віч на віч а це просто шутя..................Але всерівно дякую вам за...........

Proza efekt
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 29.12.2007, 15:34 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Любомире, я все добре розумію, але форум це публічне місце і не всі знають про Ваші дружні стосунки. В мене теж є друзі, але подібні коментарі залишаюиться в приватних розмовах. Тема хороша, але Ви ж хочете щоб вона розвивалася, чи не так? Тому, варто дотримуватися створених правил. Пам'ятайте, що люди заходять як постійні, так і випадкові. А ображатися на мене неварто, я свій вчинок аргументувала і якщо я вчинила несправедливо то, думаю, втрутиться адміністрація. З повагою, Гуркіна Н.А.
П.С. Якщо я теж щось порушу Ви теж можете дати мені мінус;)


Всім гарного дня;) ))))
 


Life-Proza    Date: Сб, 29.12.2007, 16:05 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Я розумію Наталю.........................................а про написане вами я не подумав...........дякую що зауважили......
З повагою Любомир
PS - ВИБАЧТЕ ЗА ТЕ ЩО ПОГАРЯЧКУВАВСЯ

Добавлено (29.12.2007, 17:05)
---------------------------------------------
Всі ми робемо помилки у своєму житті


Proza efekt
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 29.12.2007, 16:30 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Все добре, з Вами приємно спілкуватися тому ніяких образ;) :)))))

Всім гарного дня;) ))))
 


Life-Proza    Date: Сб, 29.12.2007, 16:43 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
ДЯКУЮ ЗА ФРАЗУ ( з Вами приємно спілкуватися тому ніяких образ ) ДУЖЕ ПРИЄМНО...........БУДЕМО ДРУЗЯМИ??

Proza efekt
 


virchi    Date: Нд, 30.12.2007, 03:04 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Дякую, Наталю за нову тему. Так можливо краще, коли хтось змінює рівень репутації, то може тут розміщувати пояснення, чому він так робить. Нові користувачі сайту будуть знати за що ж можна отримати "бали довіри", що є одним із стимулів до розміщення на сайті гарної поезії.

До речі. Ще раз нагадаю (раніше розміщувалось у новинах сайту):

Рівень довіри - репутація користувачів сайту - поетів

На сайті з самого початку його роботи створена система визначення довіри до користувача
(на малюнку Ви бачите її, обведеною еліпсом та з назвою "Репутация").
Ця опція не така вже й другорядна, адже саме вона може вказати новим користувачам сайту кому довіряти можна на 100 відсотків, а кому й не дуже.

Ця опція також важлива для тих, хто переглядає коментарі до своїх творів. Тож якщо Ви бачите, що рівень довіри до користувача високий, то і прислухатись до його коментарів треба краще
(хоча може бути й так, що поет, який Вам написав вірші є талановитим, опублікув багато віршів на сайті, а от відвідувачі просто не ставили йому відмітку про довіру бо раніше не знали про цю опцію).

Тож прошу Вас, шановні поети, відвідувачі-любителі віршів, використати таку можливість, як визначення рейтингу до користувачів сайту!

Для цього необхідно відкрити картку користувача, натиснути на "+", якщо хочете підвищити рейтинг користувача, або "-" для пониження і потім написати причину своєї дії (обов'язково).
Кожному користувачу сайту Ви можете змінити рівень довіри лише 1 раз.

Будьте уважні та ще раз перевірте, кому Ви змінюєте рівень довіри!

Шановні відвідувачі!

Якщо Вам понизили рівень довіри без вказування причини пониження або для того, щоб "насолити" Вам через не дуже схвальний, але справедливий коментар, то повідомляйте про це автора сайту (користувача з логіном "virchi") і я виправлю цю цілком несправедливу дію, а тому користувачеві, який це зробив, прийдеться поставити "бан", заборонивши робити будь-які дії на сайті протягом певного часу.

Також коли у коментарі до Вашого (або до когось іншого) твору є нецензурні або дуже грубі висловлювання, то такому користувачу просто необхідно занижувати рівень довіри, але обов'язково вказувати причину пониження!
Окрім того повідомляйте про це неподобство автора сайту для прийняття заходів по забороні діяльності на сайті грубіянам та нецензурщикам.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Life-Proza    Date: Нд, 30.12.2007, 10:48 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Василю я вас зрозумів..................добре що ви все так описали у великому маштабі

Proza efekt
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 30.12.2007, 12:06 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Quote (Life-Proza)
БУДЕМО ДРУЗЯМИ??

Ми і не сварилися:))))))) tongue


Всім гарного дня;) ))))
 


Life-Proza    Date: Нд, 30.12.2007, 12:07 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
От і добренько

Proza efekt
 


virchi    Date: Чт, 07.02.2008, 00:09 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Сьогодні за те, що не вказано користувачем з логіном "АНАРХІСТ" причини пониження рівня довіри, його аккаунт заблоковано назавжди. Це вже не перший раз, коли цей користувач блокується. Перші рази - за хамське відношення до відвідувачів, відповідні коментарі.

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Life-Proza    Date: Чт, 07.02.2008, 08:13 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Так йому і потрібно.................навіщо хамити???

Proza efekt
 


virchi    Date: Нд, 10.02.2008, 23:32 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Користувач Shiko за свою публікацію-лохотрон на темі Форуму "Голодомор - Геноцид українського народу" заблокований назавжди!

Добавлено (10.02.2008, 23:32)
---------------------------------------------
Ось початок його статті: "ВНИМАНИЕ! Только для тех, кто умеет думать МОЖНО СОВСЕМ НЕПЛОХО ЗАРАБОТАТЬ!
В данной статье Вы ознакомитесь с тем, как окружающий Вас "сетевой народ" зарабатывает в настоящее время деньги... Было бы глупо рассказывать о том, как получить лёгкие деньги каждому... На самом деле - ДЕЛО ОБЩЕЕ. Воистину - ВСЕ ГЕНИАЛЬНОЕ ПРОСТО. ВМЕСТО ПРОЛОГА: Люди! Мне 19 лет и я хотел реально заработать без серьезных денежных затрат, так как таковых и не было в общем-то. Как то раз, недели три назад от сего дня, я очередной раз лазил в интернете и прое... деньги, но на одном из многочисленных форумов заметил нижеуказанную схему зарабатывания денег всего потратив своих 180 рублей, согласитесь не так уж много. Я не знаю это наверное чудо, но сегодня с банка я пришел с полным рюкзаком наличных денег, то есть"


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Life-Proza    Date: Пн, 11.02.2008, 09:12 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Заблоковані!
 
Повідомлень:
298
Правильно а то загрузив нас своїм лохотроном

Proza efekt
 


virchi    Date: Нд, 08.06.2008, 21:08 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
БЛОКУВАННЯ на тиждень та ПОНИЖЕННЯ рівня довіри

Любомир (аккаунт "ЛЮБОМИР") без поважної причини понизив рівень довіри одному з наших користувачів.
За це його аккаунт заблокований на тиждень та понижено рівень довіри. Пояснення пониження типу "Я так захотів", "Просто так" - при підвищенні рівня довіри - будь ласка, але не проходить при пониженні.


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Навколо поетичного сайту » Зняття репутації (Аргументація мінусу користувачеві)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz