ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Ср, 01.05.2024, 19:45
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Чому читаєте інших або "хто крутіший за мя"?
Чому читаєте інших або "хто крутіший за мя"?
Дим    Date: Пн, 16.03.2009, 13:48 | Message # 1
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
13
Люди, аууууууу я от шо спитать хо-невже,справді існують ті кого цікавлять не лише вони самі?? От я,наприклад,знаю шо нема зара в україні крутішого поета за мя ,і шо?? Кому потрібні мої вірші??????
 


virchi    Date: Пн, 16.03.2009, 22:39 | Message # 2
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Ну то якщо Ви такі впевнені у своїй крутості, пане Дим, то і самі читайте свої вірші. А я ліпше перегляну твори тих, хто трохи скромніший. Були у нас такі поети, які вважали що їхні твори досконаліші, а ніж інші, та отримавши пару не схвальних відгуків запихались і більше не друкується у нас. Тож як кажуть, будьте простішими і до Вас люди "потягнуться"...

=====
А тему я замінив на іншу, бо якось тема "КУ" не відповідає змісту (можливо це Ви взяли з кф. "Кін Дза Дза")


... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


Дим    Date: Вт, 17.03.2009, 09:09 | Message # 3
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
13
))))))))
1-я так практично й роблю)))ну але й це набридає.
2-я про те й кажу--ви ліпше лайно якесь переглянете й надрукуєте,ніж захочете переглянути й надрукувати шось вартісне,чому беззаперечний доказ відсутність на ваших сторінках чогось цікаво.Протухле усе...не першої свіжості.Банальщина...
3-ніколи не чув,шо визначна риса геніїв скромність)))
4-критики я не боюсь,я просто не бачу здатних до цьо.В нас в критиках одні невдахи.Ну але й їх відгуки мя б не образили,бо
а-маю таке шо їм не бу шо сказать поганого
б-а якшо бу,то я їх просто аргументовано порву на британській прапор))

5-маю надію шо не сприймеш як образу,чи хамство-нічо особистого,просто троньки застосовую на практиці мистецтво дискусії))

 


shetamara    Date: Вт, 17.03.2009, 12:41 | Message # 4
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Дискутувати треба так, щоб не образити інших, навіть, якщо їх твори не доросли до Вашої ВИСОКОСТІ.
Впевнена, що Ви не потребуєте порад, та все ж скажу:
"ХТО ДУЖЕ ВИСОКО ЗЛІТАЄ ІЗ СВОЄЮ ГЕНІАЛЬНІСТЮ, ТОЙ ДУЖЕ ЗАБ"ЄТЬСЯ ПРИ ПАДІННІ"
Скромність тут ні до чого, але такту зовсям немає.
Якщо у Вас є ідеї і вміння критикувати тактично і розумно, показуючи приклад іншим, як треба писати, то давайте, пишіть, особисто я тільки подякую за розумну допомогу.
Та, спочатку, будьте уважні принижуючи інших, та слідкуйте за написаним (граматика, пунктуація, стиль).


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


Дим    Date: Вт, 17.03.2009, 13:53 | Message # 5
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
13
1-я не боюся розбитись.
2-нікого не ображаю.Ну не доросли й шо??я теж,наприклад,в ядерній хвізиці не дуже доріс і шо??
3-приклад і без мя є кому показувать,ну хоча б тим,хто є великим граматиком.До речі-не чула,шо андерсен у 1 слові по 10 помилок робив??я чув,чи це брехня?))
 


shetamara    Date: Вт, 17.03.2009, 14:59 | Message # 6
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
Про помилки великих класиків може бути, не він один.
Великі граматики теж помиляються.
А Ви не розбивайтеся, бо хто ж тоді буде тут писати, скучатимемо за самовпевненими людьми, які себе не показують.
Ви хоч скажіть, під яким ніком тут вірші надрукували, то я піду почитаю Ваша Величність!


Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


Дим    Date: Вт, 17.03.2009, 15:12 | Message # 7
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
13
я не друкувася тута,та й не величність я,а простий хуторянин))можу кинути ті в приват,якшо дійсно хо познайомитися з тим шо я називаю геніальністю))
 


virchi    Date: Вт, 17.03.2009, 23:17 | Message # 8
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
То чекаємо на Ваші вірші. Можете розмістит їх тут, на форумі, у цій темі. Усе пізнається у порівнянні...

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


shetamara    Date: Ср, 18.03.2009, 12:57 | Message # 9
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
106
То скинь у приват адресу із віршами! Таємниці берегти умію. Критикувати люблю!!! :))) Якщо вже й невдаха у віршуванні, то хоч на других позлюся та покритикую!!! Ухххх!

Любити - це значить бачити диво, яке інші не помічають.
(Слова невідомого автора)
 


Дим    Date: Пн, 23.03.2009, 14:22 | Message # 10
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
13
моя ти люба,покритикуй покритикуй)))))))знаєш,дійсно хо з тобою покритикуватись,тому й скину ті для початку те шо не зможеш критиканути,хоч й маю вірші від яких у тя підімуться воласи)))))))

Додано (18.03.2009, 13:28)
---------------------------------------------
послав на мило.
лови.))

Додано (23.03.2009, 14:22)
---------------------------------------------
respect :respect: й хоч нікому я звісно не цікавий,й хоч ніхто вже не чекає моєї самовпевненої відповіді,всеж скажу так-дякую за увагу й за те шо забрав так багато чийогось дорогоцінного часу .Шкода й говорить,шо критика=0 tongue yes

Post edited by Дим - Пн, 23.03.2009, 14:22
 


natalya-gurkina    Date: Пт, 17.04.2009, 23:12 | Message # 11
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Дим, хотіла вліпити мінус але непропустило))) Напевно тому що немає що знімати))))
Вибачте що так рідко буваю і так нечасто маю можливість почитати форум.
Що скажу? Вашу тему взагалі варто закрити тому що дискутувати небуло про що. Що стосується тієї поезії яку Ви читаєте і якою хотіли б поділитися то Вам сюди: http://virchi.pp.net.ua/forum/2-73-1
З задоволення почитаю сучасників.
З Вашого ніку можу припустити що Ви як дим і Вам пшицко єдно дадуть Вам бан чи ні, але раз Ви тут і затратили час на створення теми, прочитання опублікованих творів і висновку по них то думаю що можливо і захочите тут звити собі кубельце... нанести віршиків і надалі нормально спілкуватися)))))
Так що, як щодо того щоб показати своє лице і твори?))))))


Всім гарного дня;) ))))
 


COCODE    Date: Вт, 21.04.2009, 00:58 | Message # 12
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Шкода Дим, він там про британський прапор згадував, мабуть злякався що буде подібний на нього. Шкода.....Міг ще жити і жити.....Ехххх.....

шукаю те чого нема
 


dym    Date: Ср, 29.04.2009, 15:53 | Message # 13
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
Quote (natalya-gurkina)
Дим, хотіла вліпити мінус але непропустило))) Напевно тому що немає що знімати))))
Вибачте що так рідко буваю і так нечасто маю можливість почитати форум.
Що скажу? Вашу тему взагалі варто закрити тому що дискутувати небуло про що. Що стосується тієї поезії яку Ви читаєте і якою хотіли б поділитися то Вам сюди: http://virchi.pp.net.ua/forum/2-73-1
З задоволення почитаю сучасників.
З Вашого ніку можу припустити що Ви як дим і Вам пшицко єдно дадуть Вам бан чи ні, але раз Ви тут і затратили час на створення теми, прочитання опублікованих творів і висновку по них то думаю що можливо і захочите тут звити собі кубельце... нанести віршиків і надалі нормально спілкуватися)))))
Так що, як щодо того щоб показати своє лице і твори?))))))

для чо ділитись,як ніхто не читатиме,або як й читатиме то пару людей.Ти й то як адмін тута рідко буваєш :)
2-твір мо показать й не 1,от тамарі показав,і шо--сказала ---все дуже й дуже,але спілкуватись ти не вмієш,тому допобаченння yes

Додано (29.04.2009, 15:53)
---------------------------------------------

Quote (COCODE)
Шкода Дим, він там про британський прапор згадував, мабуть злякався що буде подібний на нього. Шкода.....Міг ще жити і жити.....Ехххх.....

не тре шкодувать--от ті...ну тіпа шоб міг порєзвіться троньки :)

Дрібні намистики коралів,просто на повних персах.
Знадний згин стегон...
Третій день натощак,
Й назавтра,
Мабуть,самі мрії...

:)

 


virchi    Date: Чт, 30.04.2009, 08:32 | Message # 14
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адміни
 
Повідомлень:
1704
Вам, пане dym, за цікаву співбесіду -1 до рівня довіри

... Дивуєшся, чому не йде
Апостол правди і науки?
 


dym    Date: Чт, 30.04.2009, 09:20 | Message # 15
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
))))))))Користувачу dym, за цікаву співбесіду на форумі -1 до рівня довіри

і шо??за шо,я вже й не питаю,мабуть за тероризм)))
простяцкий весняний віршик називаемий СПРАГА,й то до такого довів,й шоб вони цікаво було,якби я оригінальний танка табіто запостив))))))))))))))

2-про британський прапор,я мабуть погарячкував.Який прапор,забанять мабуть з такою швидкістю,шо і не встигну рота відкрити))))))
3-при такій популярності хворуму,при такій кількості добових дописів,тут всяка бесіда мала б бути цікава,ну але я розумію--мовчання то золото)))))))

 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Архів розділу » Чому читаєте інших або "хто крутіший за мя"?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz