ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пт, 26.04.2024, 14:57
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Зустріч - 2011!!!! (Де? Коли? хто?)
Зустріч - 2011!!!!
Sofi    Date: Пн, 11.04.2011, 22:28 | Message # 16
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Тамаро, я сподіваюсь, що усе вийде у тебе!
 


Asedo1949    Date: Ср, 13.04.2011, 13:44 | Message # 17
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Мені також сподобалася ця ідея. Хотілося б побачитись, поспілкуватись, як кажуть наживо, але не зню як все у мене складеться, бо маю вже дуже стареньких батьків, які просять приїхати до них на деякий час.

Господний дар- чистая душа !
 


Medbrat    Date: Чт, 14.04.2011, 14:49 | Message # 18
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
Я двома руками за. Можливо з третьої спроби мені все таки поталанить до вас приєднатися happy

Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


Pylyp    Date: Чт, 14.04.2011, 19:52 | Message # 19
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
84
Я серцем з усіма! Щиро заздрю і буду чекати відео! Де мої 16 літ?

«Добре нам прислів’я каже: Ворог правди не розкаже.»
 


Pushok    Date: Сб, 23.04.2011, 09:29 | Message # 20
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
8
Як і минулого року не обіцятиму що з'явлюся, та обіцяю що зусиль прикладатиму набагато більше. Дата мене влаштовує, зі всіма решта умовами буду згідний, лиш би здоров'я було та сила.
 


Sofi    Date: Сб, 23.04.2011, 09:31 | Message # 21
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Отже!!!!!
Зустріч в Умані буде 22-24 липня!
На 22липня не плануємо нічого - просто знайомиммось! Цей день так би мовити додатковий для тих, хто має намір приїхати трохи раніше, бо у суботу зранку починається головне...
Поселення в тому самому готелі, що і минулого року. Цей раз планується резервування 15-20 номерів.
23 липня - на 11:00 екскурсія краєїзнавчим музеєм. Захід потрібен для того, щоб ви усі побачили, що то за містечко і були готові до подальших трансформацій думок. На 14:00 плануємо перекусити щось. На 15:00 ми плануємо читання у парку "Софіївка"
Читати вірші ми будемо у павільйоні Флора, просто на загал туристів, уманців та численних гостей парку. У планах (моїх поки що) зробити читання костюмованим. Тому, хто має костюми( в яких не гаряче, бо літо) беріть із собою...
після закінчення нашого виступу ми усі йдемо на природу. Шашлик і таке інше... Беріть із собою одяг, в якому буде зручно!!!!!!
24 липня - парк "Софіївка". Для тих, хто думпє, що два дні - то багато, доводжу, що парк роздивитись можна тільки протгом 3-4 днів. То і так буде галопом по європах))
Вартість готелю - близько 60 гривень на добу. Живемо по 2-3 в номері... Обмежень щодо гостей і родичів немає!!!
 


Sofi    Date: Сб, 23.04.2011, 09:33 | Message # 22
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Можливі зміни у графіках наших, так читання в парку можуть бути перенесені на неділю, а у суботу будуть читання в бібліотеці!!!
 


Sofi    Date: Сб, 23.04.2011, 09:35 | Message # 23
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Під час читання віршів заохочуються перезентації. Так планується презентація збірка Олексія Тичка... Купити в такому разі книжки зможуть звичайні перехожі!!!!
 


Sofi    Date: Сб, 23.04.2011, 09:37 | Message # 24
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Прохання до авторів , які планують продавати власні книжки чи диски! Визначтесь одразу з вартістю і бажано майте наклейки чи олівець для вказування її на книжках чи іншій продукції.

Post edited by Sofi - Сб, 23.04.2011, 09:37
 


45tom    Date: Сб, 23.04.2011, 10:57 | Message # 25
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
16
Софійко, дякую!Якби тільки вона уже була(збірка).Бо щось проблема на проблемі...

Олексій Тичко
 


COCODE    Date: Сб, 23.04.2011, 15:32 | Message # 26
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
38
Номер бронюю. А там вже як складеться.

шукаю те чого нема
 


Sofi    Date: Вт, 17.05.2011, 20:44 | Message # 27
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Усім! Усім!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сума авнсу збільше на 100 гривень! Для тих, хто планує ночувати тільки один день - повідомте!
Попередньо планується чоловік 20 уже! Програма ще більш насичена, ніж було попередньо!
 


Pushok    Date: Вт, 17.05.2011, 23:13 | Message # 28
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
8
Справа ось така. 23 липня маю весілля. Хіба міг би приїхати 21 в обід, подивитись з сім'єю Ваше гарне містечко, 22 зустрітись хоча б з кимось із Анумівців, і ввечері одразу додому. Ще не бачив графік автобусних рейсів, можливі зміни. Якщо такий варіант проходить, то підкажи.
 


Sofi    Date: Ср, 18.05.2011, 21:42 | Message # 29
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Основні заходи у нас плануються на суботу, на першу половину дня, офіційні.... Потім 6-те питання одразу))
 


Medbrat    Date: Пн, 30.05.2011, 19:43 | Message # 30
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
Ану Софійко якщо твоя ласка, який там аванс? кому? і як???? А то я по моєму чогось не второпав shy

Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Зустріч - 2011!!!! (Де? Коли? хто?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz