ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Чт, 28.03.2024, 17:02
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Зустріч - 2011!!!! (Де? Коли? хто?)
Зустріч - 2011!!!!
Sofi    Date: Чт, 02.06.2011, 07:41 | Message # 31
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
ЩОдо авансів!
На жаль, витрат на "шосте" питання нашого фестивалю більше, ніж би ми того хотіли...
Підрахувавши усе, визначили, що аванс повинен бути 100-110 гривень. Сьогодні відкрию рахунок, що ВАМ усім було зручно скидувати кошти. Приватбанк підійде?
 


Medbrat    Date: Чт, 02.06.2011, 08:33 | Message # 32
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
15
Ну дак я думаю, що підійде! Дяка за інхформацію tongue tongue

Зруйнуй суспільства Алькатрас,
Тікай з примарної тюрми,
світогляд створює не нас
світогляд творимо всі ми...
 


Sofi    Date: Нд, 03.07.2011, 08:59 | Message # 33
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Внесок на спільний стіл після виступу - 100 гривень
Вартість готелю на одну людину - 50 - на добу ( в кімнатах 2-4 людини) Обіцяють нам віддати весь поверх. Душова одна на дві-три кімнати, туалет так само.
Їз собою мати обов'язково зручний одяг для пікніка, рушники (їх в готелі чомусь не дають, білизну - дають), бажано купальник. Принаймні, місця він не займає багато. Приїжджаємо, бажано, 22 липня. На цей вечір у нас заплановані шашлики у вузькому колі і повна імпровізація та святкування Дня народження одного нашого поета))
23 - ранок - виступи, а одразу після - застілля..... Ще буде час для екскурсії парком....
аванс на шашлик - 100грн
Висилаємо мені особисто .... Адресу дам у приваті кожному, хто їде!


Post edited by Sofi - Нд, 03.07.2011, 09:00
 


TamaraHanenko    Date: Пн, 11.07.2011, 20:31 | Message # 34
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Друзі
 
Повідомлень:
3
Привіт Усім!!! Ну, як вам добре - зустрінетесь, природою полюбуєтесь, натхнення наберетесь. Перепрошую, що я оце лиш тепер обізвалась - оголошення раніше не бачила, рідко на сайті буваю, - суєта замучила:) В Україні цього літа не буду, посилаю віртуальні цілунки... Гарної і творчої зустрічі! Нових поезій!

Тамара Ганенко
 


Sofi    Date: Пн, 11.07.2011, 21:14 | Message # 35
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Група:
Видалені
 
Цьом!!! Шкода, що Тебе не буде!
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » АНУМИКИ. Найцікавіше » Зустріч - 2011!!!! (Де? Коли? хто?)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz