Сон - це глибоке гальмування кори великих півкуль головного мозку. Що таке сновидіння? Це - небувалі комбінації бувалих вражень. Сняться вони переважно тоді, коли у людини незагальмовані ті чи інші ділянки кори головного мозку. Чим більш напружений ритм життя людини, тим більша вірогідність того, що людині присниться сон. Мені дуже сподобалась Ваша відповідь одному читатачеві: "у декого сни мов життя, а в інших життя, мов сон..." Це - чудовий, готовий афоризм! Дякую Вам за Ваші глибокі міркування! Бажаю успіхів та наснаги! З повагою!
Дякую Вам, Станіславе, за доброзичливий і теплий коментар. Мені приємно отримати таку високу оцінку свого вірша. З найкращими побажаннями добра і щастя!
"Перестраждай своє нещастя сам". Скільки знаю випадків, коли людина не справлялася з таким непосильним для себе завданням. Ні до кого не йшла, і не маючи достатньо мужності і сили, наважувалася на суїцид. Треба йти до людей, до друзів... А переклад гарний. Дякую. З повагою.
Все вірно, Борю. Але щось останнім часом Яроша не видно і не чути. На Марші Нації хлопці запитують: - А Яроша хто-небудь бачив? Ні, його там не було. Та й взагалі, щось про нього ні слуху, ні духу. Підождемо, може підійде той час, коли Ярош ще скаже своє слово. Подивимося. А поки що... Дякую за вірш. Гарно написав! Щасти!
Ключова роль у відродженні України буде належати нашому молодому поколінню. Саме на нього треба покладати свої надії на майбутнє. А поки що так, як є, на жаль... Дякую Вам за Вірш. Все вірно. З повагою.
Щиро дякую, пане Василю, за коментар і за високу оцінку. Мені приємно, що ми з Вами однодумці. Для мене це дуже важливо. Україна переможе! Хай нам усім щастить! З повагою до Вас і найкращими побажаннями Н. Крайнюк.
Я уважно читаю те, що мені пишуть читачі. Давайте повернемося до Вашого першого коментара: "рішити - порішати - то неправильні слова. русизм. домовитись мирно.отак ". Це Ваші слова? Я Вам відповіла, що таке слово є в українській мові і не є русизмом. Далі Ви змінили свої вимоги, наполягаючи на тому, щоб я дала посилання, де конкретно в українській мові використовується вислів у контексті - вирішити мирно. І продовжуєте: "А ви, як автор, собі вирішуйте, чи краще, чи ні". Ось на цьому Вам треба було зупинитися.
Я Вам дякую за Ваше зауваження і поміркую, взяти його до уваги, чи ні. Це вже моя справа, справа автора.
Тепер ось таке. Не думаю, що те, що Ви мені написали, можна назвати коментом. Адже, ніякої характеристики твору у Вашому коменті немає. Чи сподобався твір, чи ні - немає жодного слова. І так Ви робите практично скрізь. То ж, давайте будемо толерантними одне до одного.
Дякую, Борю, за коментар і за оцінку. Цей вірш є на ТС і ти його читав. Я його трохи відредагувала. Особливо передостанній катрен. ***На превеликий жаль, ти правий. Глузд - це не для сусіда. Тільки сила! Будь здоровий! Хай щастить!
Перепрошую, пане Вікторе, але слово "рішити" - українське, і не є русизмом. А Вам порада: якщо Ви пишете комусь зауваження, то обов'язково все ретельно перевірте, навіть, якщо Вам здається, що Ви це добре знаєте. З повагою