Правдиво сказано. На привеликий жаль і трезві ведуть себе, як ті пяні, забуваючи не тільки про Україну, про її дух, але й про тих хто в ній живе. Дякую, чудовий приклад, правдива мораль.
Хлопці, без емоцій, критика річ потрібна і корисна. Похвала присипляє, а критика заставляє працювати над собою, вдосконалюватись. Кожен твір в одних викликає позитивні емоції в інших негативні, це ж прекрасно, головне заставляє читача вдумуватись, щось можливо взяти для себе, щось відкинути. Пишіть, творіть, критикуйте, хваліть. Дякую, всього доброго, вам, усім.
Що чекає невідомо, але від нас багато залежить. Депресивні ми, депресивна влада яку вибираємо, пряма залежність. Будемо мінятися ми, буде змінюватись нове покоління, буде мінятися влада. Дякую
Василе, вірити, чи не вірити в сни, мабуть не вірити, але бувають сни віщі, бувають, що матеріалізуються. Повірте, наприклад таблиця хім. елементів Менделеєва, яка була йому дарована в сні. Тіло спить, а душа?.. Дякую.
Тема кожного вірша розкрита і викладено добре, але насторожує депресивний стан автора. Можливо це тимчасові моменти і вони пройдуть, або вже пройшли. Щомусь з життя ми більше беремо негативу, чим позитиву. Так не можна, тим паче, Олександре, ви майбутній педагог, а дітям, корисніше в душі вкладати світло, надію, віру, любов, хоча життя зрадливе. Коли ви будете плекати з життя більше позитиву, то навколишнє середовище біля вас буде змінюватись, темні кольори поміняють білі, а це прекрасно. Радіймо тому, що є, хоча воно на перший погляд не те, що ми хочимо бачити, не те, що в нашій уяві. Дякую.
Дивно, "найціннніше ми черпаємо з себе" - та нічого ми не черпаємо, все беремо з навколишнього середовища, з природи, від людей котрі нас оточують. Самоізолюйтесь - і що ви будете черпати, хіба що порожнечу. Зрозумійте. егоїстам завжди чогось тай не вистачає, їх ціль - недосяжна, вони не щасливі люди, хоча прикриваються маскою самовпевненості. Найгірше, що вони привикли кривдити слабших, менших себе і плазувати перед сильними світу цього. Як можна любити себе, коли не любиш навколо себе. Мораль егоїста на самознищення. Нещасні ви, як і нещасний ваш вчитель. Дякую.
Дякую Василе за відгут. Любомире, тобі також дякую, хоча не зрозумів твого коментаря до даного вірша. Згіідний, що можна купити диплом і т. д., але знання не купиш. Робота конструктора полягає в самоудосконаленні, власне як і кожна, де б хто не працював. Повір, коли працюєш над розробкою якого небудь проекту, працюєш 24 години на добу. Даже відпочиваючи в дома, буває приходять такі прості рішення, що дивуєшся й сам, як такого раніше не помічав. Ще раз дякую.
Як би назва даного твору була б "Гімн Егоїста", то це б не визивало такої гострої дискусії, чи автор це писав про себе, чи абстрактно про когось. Той , хто себе рахує мірилом всього, лиш визиває сльози, даже не знає який є нещасний і обділений великим почуттям любові, яку потрібно не зачиняти в собі, а дарувати людям близьким і далеким. Егоїзм - риса, яка відштовхує, а не зближує. Над цим потрібно власно задуматись кожному. Егоїзм-гординя - цією рисою нажаль ми наділені всі, перебороти її велике щастя. Вірш показує, яким не треба бути і гнати від себе це якомога далі. Якщо хтось його сприйме за пораду, то він просто не щаслива людина. Це не сміх, це сьози. Дякую.
Цей вірш з реального життя. Поїхавши на чужину, на заробітки, дочка важко захворіла. Врачі безсилі перед цією хворобою, лишається лише віра на зцілення і молитва матері і хворого, а також милість Всевишнього і заступництво Цариці Небесної. Дякую.
Гарний вірш про кохання, а час дійсно розтавляє все на свої місця. Ми самі буває не знаємо, що нам краще, може бути палке тимчасове поморочення в голові, а дійсне, вічне кохання, ще попереду. Мир і Любов!!!
Вірш гарний, тільки рядок "Та всемогутня наче Бог." яб замінив на - " Її могутніший лиш тільки Бог", така істина. Що ж ворога потрібно любити, це є ліки для душі. Дякую.
Тема смерті досить цікава, хоча вмирає тіло, душа жива, тому смерть не смерть, лише перехід в щось відоме й невідоме одночас. Депресію лише визиває боязнь і духовний стан людини. Гарно розкритий стан вмираючого, як фізичний. так і в підтексті духовний. Дякую.
Я радий за вас, що ви побували в Почаєві, радий, що відчули те диво, яке постійно присутнє на Землі. Цариця Небес любить нашу країну, любить Святу Русь, Її присутність на кожному кроці. На жаль ми зачерствіли і не бачимо того дива, що навколо нас, не відчуваємо тої благодаті, що дає Господь через віру, молитву, любов. Хай буде з вами Бог.
Я виріс в ті часи, багато моїх друзів і знайомих пройшли цей шлях. Так, вони мають якісь там пільги, але дійсно вони нікому не потрібні крім Бога, близьких і самих себе. Їх душі покалічені і нажаль багато з них ліки знаходять в шинках за стаканом білої, поступової смерті. Дякую за оцінку.
Я дуже, вам, вдячний, що переглянули мої твори і відгукнулися на них. Так, дійсно. ви вірно підмітили, що слово (роджала) інтер- притація російського слова (роджала), я просто не знайшов іншого, щоб передати саме той момент народження дитини. Якщо зможете допомогти, чим це слово замінити, буду дуже вдячний. Дякую.
');
var elem = $(elem);
elem.find('img').hide();
elem.append(waitImg);
var messageID = elem.attr('data-message-id');
var notSpam = elem.attr('data-not-spam') ? 0 : 1; // invert - 'data-not-spam' should contain CURRENT 'notspam' status!
$.post('/index/', {
a : 101,
scope_id : uCoz.spam.config.scopeID,
message_id : messageID,
not_spam : notSpam
}).then(function(response) {
waitImg.remove();
elem.find('img').show();
if (response.error) {
alert(response.error);
return;
}
if (response.status == 'admin_message_not_spam') {
elem.attr('data-not-spam', true).find('img').attr('src', '/.s/img/spamfilter/notspam-active.gif');
$('#del-as-spam-' + messageID).hide();
} else {
elem.removeAttr('data-not-spam').find('img').attr('src', '/.s/img/spamfilter/notspam.gif');
$('#del-as-spam-' + messageID).show();
}
//console.log(response);
});
return false;
};
uCoz.spam.report = function(scopeID, messageID, notSpam, callback, context) {
return $.post('/index/', {
a: 101,
scope_id : scopeID,
message_id : messageID,
not_spam : notSpam
}).then(function(response) {
if (callback) {
callback.call(context || window, response, context);
} else {
window.console && console.log && console.log('uCoz.spam.report: message #' + messageID, response);
}
});
};
uCoz.spam.reportDOM = function(event) {
if (event.preventDefault ) event.preventDefault();
var elem = $(this);
if (elem.hasClass('spam-report-working') ) return false;
var scopeID = uCoz.spam.config.scopeID;
var messageID = elem.attr('data-message-id');
var notSpam = elem.attr('data-not-spam');
var target = elem.parents('.report-spam-target').eq(0);
var height = target.outerHeight(true);
var margin = target.css('margin-left');
elem.html('').addClass('report-spam-working');
uCoz.spam.report(scopeID, messageID, notSpam, function(response, context) {
context.elem.text('').removeClass('report-spam-working');
window.console && console.log && console.log(response); // DEBUG
response.warning && window.console && console.warn && console.warn( 'uCoz.spam.report: warning: ' + response.warning, response );
if (response.warning && !response.status) {
// non-critical warnings, may occur if user reloads cached page:
if (response.warning == 'already_reported' ) response.status = 'message_spam';
if (response.warning == 'not_reported' ) response.status = 'message_not_spam';
}
if (response.error) {
context.target.html('
' + response.error + '
');
} else if (response.status) {
if (response.status == 'message_spam') {
context.elem.text(uCoz.spam.sign.notSpam).attr('data-not-spam', '1');
var toggle = $('#report-spam-toggle-wrapper-' + response.message_id);
if (toggle.length) {
toggle.find('.report-spam-toggle-text').text(uCoz.spam.sign.hidden);
toggle.find('.report-spam-toggle-button').text(uCoz.spam.sign.show);
} else {
toggle = $('