Коментувати також можна з та

Ср, 12/08/20, 00:07
Меню сайту
Категорії каталогу
Поезія Тарапудько Катерини [1]
Первова-Рошка Оксана [38]
Добруцький Іван [160]
Чекановська Катерина [1]
Артур [8]
Шинкар В'ячеслав [22]
Марусяк Христина [12]
Боднар Діана [13]
Момотюк Василь [19]
Опитування для Вас:
У Вас є власний сайт?
Всего ответов: 548

І як без статистики?
ШЛЯХ до ТВОРУ:  

         
Вірші/статті категорії та розділи української поезії, українська проза
    Поети Чернівецької обл. категорії та розділи української поезії, українська проза Боднар Діана
 

слова
Говорити чужими словами. Напевне, це було її характерною рисою. Вона любила розумні думки, в неї, в принципі, і своїх розумних думок вистачало, проте вони ніяк не хотіли формуватись в слова на папері. В неї просто була занадто сильна уява, де вона ці думки виголошувала, мов девізи щораз нового і нового життя, люди слухали її з захопленням і схвалювали. Схвалювали кожне слово, чи то, кожну виголошену думку. І коли наступав момент, коли думки варто було говорити вголос, вони просто покидали її. Всі слова. Зникали. Вона довго переймалась, в чому причина, хіба вона чимось гірша від письменників, журналістів, філософів чи будь-якого іншого типу людей, які володіють словом? І щоразу вона сама себе переконувала: гірша. Інакше вона б формулювала кожну частинку думки в величезне і абсолютно гармонійне слово. Насправді її біда була інша: всі свої думки вона вже пережила в голові, вона почула реакції і схвальні відгуки, тому в реальності в неї зникала потреба казати бодай-щось, адже все вже сказано. Нею самою.
Ах, так, говорити чужими словами. Їй це вдавалось, інколи навіть занадто добре. Вона любила говорити до друзів словами з фільмів або книжок, які тепер мають назву «інтелектуальна проза». А її друзі чомусь не любили інтелектуальну прозу, та і чужі слова в її вустах теж не викликали ані захоплена, ані, принаймні, розуміння. Не сказати, що це її дратувало, ні. Їй просто було самотньо, вона мріяла про людину, яка б теж говорила чужими словами, або, що було б ще кращим варіантом, була б джерелом слів для неї. Не те щоб їй такі люди не траплялися, навпаки – вони занадто багато говорили, але зовсім не про ті речі, які викликали б в її душі бодай крихту роздумів про важливі для неї речі. Ті люди просто говорили, і не завжди нормальні, чи хоча б логічні речі. Вони просто говорили, ніби, не сказавши ні слова за 0,5 секунд вони помруть від перенакопичення слів всередині. А вона не могла їм нічого сказати, абсолютно нічого.
В неї теж бували моменти, коли слова, речення, думки і цілі ненаписані поеми рвали зсередини і вона, у пориві безсилля і відчаю, брала листок і писала, писала, писала. Те, що вона писала, мало хто розумів, а хто розумів, той не читав, бо не був із нею знайомий. Та і навряд чи була її писанина, уривки фраз, які її мозок вже не міг зберігати в своїй сірій речовині, кому-небудь потрібна. Вона писала не для того, аби бути прочитаною. Вона писала, аби бути принаймні зрозумілою. Хоча б самою собою.

Додав: DianaBodnar (15/03/14) | Автор: © Діана Боднар
 
Розміщено на сторінці: Боднар Діана
 
Переглянули твір - 1221 чол.
 
  
  у Вас # закладок

автору
за твір:

 Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Всього коментарів: 4
avatar
1 freedom • 10:55, 16/03/14 [Лінк на твір]
дІАНОЧКО,ГАРНО НАПИСАНО!сТАВЛЮ ТОБІ 55555 valentinka2
avatar
дякую гарно, мені  дуже приємно) :)
avatar
А я часто намагаюсь подати власні слова, як чиїсь чужі, щоб читач поважав прочитане, щоб не думали, що ті слова написав якийсь молодий юнак.
avatar
мені чужі слова інколи потрібні в повсякденному житті


Додати коментар:

Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
avatar

загрузка...

ОСТАННІ 10 КОМЕНТАРІВ до ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ

(50 коментарів Ви можете переглянути на сторінці "НАШ ТОП ++")


           Украина онлайн


Форма входуу
Логін:
Пароль:
Інформації:     
Випадкове ВІДЕО з сайту:
Восьмое чудо на Земле-Памуккале!

ПОНОВЛЕНІ ТЕМИ ФОРУМУ:

ОНЛАЙН - РОЗМОВНИК    
  (міні-чат)

  АВТОР-АДМІН САЙТУ:
  Сайт: uid.me/vagonta
  Facebook,
  Instagram,
  Viber: 0680839579
  E-mail: vagonta@gmail.com, virchi@yandex.ru

загрузка...

НАЙПОШИРЕНІШІ
КЛЮЧОВІ СЛОВА
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz