Перші дві стрічки - просто бомба! Філіжанка, особисто у мене, асоціюється з кавою, але аж ніяк не з чаєм, але то лиш моє бачення Тривоги забурлять, як чай щойно влитий у філіжанку. Для того, щоб він забурлив, треба його на вогонь поставти, а це вже буде не щойно.... Забуті-розмахнутись - рима досить спірна.... А загалом мені сподобалось!
Дякую за зауваження, лише не обов"язково бурлить при кипінні. Якщо кип"ятку добавити - то і так забурлить А на рахунок спірної рими: я вже говорив, що мабуть у мене проблеми зі слухом
Чудовий вірш, повір мені, Сань, тому й поставив без ніяких вагань одразу п'ятірку. І попередні зауваження, то будуть дрібнички, після того, як ти пояснеш мені оте "небо присмаку вологи", бо вислів звучить красиво, але невдало. На мою думку, тут потрібно обов'язково робити уточнення - якої вологи? Кислої, гіркої, солодкої і т.д. Подумай, бо вірш того вартий.
Пане пояснюю для повільнодумаючих: якщо довго дивитися в осіннє небо. У даному випадку (плаксиві хмари пальцем розмішай) то часто у душі прокидається ностальгія, спогади і тд. і тп. От і забурлять вони у голові немов у чашці щойно влитий чай! В такі моменти от я наприклад і пишу, як не як але пишу!! Будуть питання - звертайтеся . НЕнавиджу неконструктивності!!!!!!!!
Вислів "Осіннє небо присмаку вологи,"- особисто я розумію що це присмак дощу, а дощ- це вже дійсно,- і запах свій має, і присмак, відповідно.Отже абсолютно нормальний, навіть дуже витончений образ, як на мене. Стосовно філіжанки- погоджуюся з Іриною- або, хіба-що там має бути не чай. А може бути і не філіжанка " Як у горнятко щойно влитий чай." в цьому випадку, Ти, Сашко, відразу позбуваєшся небажаного співзвуччя" (Як в фі) А ось тут пропоную: " Малює дим приємні силуети.., та все мара, лиш спогад не ЗАБУТИ. Осіннє небо - крила для поета, лише б зуміти ними розмахнутись." хоча, можна ще пошукати...Але вірш чудовий: дуже витончений, мережаний тонко- поетично.Якщо допрацюєш - то 5.
Роксоланко дякую Буду мати час обов"язково повернуся
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")