Брудний асфальт і мокрі тротуари. Створила осінь решето з небес. В дощах настирних потускніли барви І грішний світ неначе тоне весь. Вояж у осінь, шляхом ностальгії В кінці маршруту чайник на столі. В очах навпроти сум і безнадія, Але не холод – щирі і не злі.
Нечастий гість, прийшов до світла вікон, Немов комарик до тепла свічі. Холоне у фаянсі чорний «Ліптон», і очі в очі, і рука в руці… Не треба слів, не будем говорити! У нашім літі сказано усе. Хай буде тиша, ми з тобою квити… Обох вітрами осені несе.
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
klavka: В поисках настоящего мастера многие читают отзывы о гадалках на форумах. В некоторых случаях это помогает избежать мошенников. Но на опросы уходит немало времени. И это не гарантирует защиту от цыганк
klavysjka: Безмежно дякую! Насправді у житті і таке буває. А потім, наче на сповіді все сказала. На душі стало легше. А жила з тягарем таким все життя. Двуша і серце рвались в шмаття.