І знову тепла осінь. От дива!
І знову тепла осінь. От дива! До грудня зовсім мало днів зосталось – А сонце нас так гарно зігріва. Проти зими в думках весінній хаос. Раптово припинилися дощі. Пожовкле листя на землі повисихало. Здивовані дерева і кущі – Давно так сонце землю не кохало. Синиці на кленині цвірінчать – Але не притлумити їм сороку. Із подивом надворі гомонять І горобці, і голуби, нівроку. Тепло дарує осінь нам. За що? Не зізнається. Мабуть щось таємне. Тепло у листопаді – казна-що. Але від того воно більш приємне.
Додав: inkulinets (24.12.2013)
| Автор: © RUSZIN
Розміщено на сторінці : Вірші про осінь
Поділіться цією публікацією у Фейсбуці :
Переглянули твір - 1254 чол.
у Вас # закладок
Автор чекає на Вашу оцінку та коментар
Додати коментар :
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
( 50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++ ")
kraynyuk46 : Дякую Вам, п. Таміло, за теплий відгук. Як не дивно, але leskiv : Хороший вірш. Я рада, що ви зуміли вирішити проблему.