Є родзинка в цьому вірші! Так правдиво, щиро він ллється! Сподобалися образи, манера, стрункість розміру. Рими, чесно, не дуже. Над цим треба б іще працювати, Андрію. А, в цілому, класно! :-) Бажаю творчої наснаги!
Іро, передусім, хочу підкреслити, що вірш красивий. Є в ньому справжність, легкість, невимушеність, життєвість і ще немало іншого, що робить його, дійсно, гарним. Тож із цим вітаю! Але, як Ви гадаєте, на такий короткий твір аж дві дієслівні рими - то не забагато? "Поїзд вже..." містить збіг приголосних. Де милозвучність? Варто б трохи вдосконалити цей вірш, тоді він, і без того чарівний, буде ще кращим. Натхнення Вам та успіхів!
На мою думку, досить вартісний вірш. Драматичний, як уже зазначив пан Василь, життєвий зміст, цікаві, гарні образи, добрі рими, - усе це на користь Вас як поета. Так тримати! Бажаю творчої наснаги!
Дуже щемний, душевний, злободенний вірш! Важливу на сьогодні проблему ти порушила. Хоча, а коли ж вона такою не була? Дуже шкода тих діток, які, голодні й нещасні, не мають родинного прихистку... "5", звісно ж.
Пані Катерино, суперський віршовий коментар! Ось тільки в останньому рядку можна б замінити "лиш" на "аж". Гадаю, було би влучніше. Але й так гарно. Ой, правда...
У цілому, вірш сподобався. Видно, що Ви вклали в нього душу, досвід, поетичні здібності. Проблема є з пунктуацією. У творі є багато місць, де мали б бути відповідні розділові знаки, а їх немає... :-( Чому? Передивіться. "Прости за час, що я у тебе, відняв На марні ті розмови…" - ці рядки вибиваються з загального віршового розміру. Треба щось у них міняти. Пропоную зробити так: "Пробач за час, що я відняв у тебе на пусті розмови...". До речі, "прости" - русизм. Сподобалися гарні порівняння й інші тропи. Натхнення Вам! Бережіть і розвивайте свої здібності!
Дякую Вам, Світлано, що прочитали, але ще більше - за те, що заглибилися в зміст, зрозуміли суть. А ще мені надзвичайно приємно, що Ви віднайшли паралель між однією з ідей, закладених у Біблії, та думкою, вираженою в моєму оповіданні. Я дуже стараюся писати так, щоб у своїх творах стверджувати й відстоювати ці прекрасні ідеї.