О! Нарешті, можу відповісти тобі. Розтягується екран за межі монітору. Дурня якась. Відповідь ти знайшов, тому я не буду повторюватися. Мені здається, що це свято важливе для вшанування чоловіків-батьків. І це правильно. Мало хто знає про запровадження цього свята в Україні. Саме для цього я і поставила той пост. Дякую тобі за розмову і оцінку мого твору. Щасти!
Дякую, Анатолію Івановичу, за коментар. Подія справді щемна. Особливо, коли бачиш, як твоя онука ллє сльози, прощаючись зі школою. однокласниками, вчителями. І хоч ще попереду ДПА, все одно плаче. :denr:
Не мудрий народ, який дозволив обвести себе навколо пальця. Ніяк не можу збагнути того, що відбулося. Невже треба бути настільки близорукими, щоб повестися на такий трюк? Я підтримую твою думку про те, що референдум проводити не можна, ні в якому разі. Невже і цього не зрозуміють? Щось же треба робити!!! Дякую тобі за виважений коментар. Дивлюся з надією у майбутнє, а як воно все буде, не знаю.
Дякую, Борю, за коментар. Так, історія реальна і надзвичайно сумна. Так, на жаль, буває. Таке життя. Все в ньому — і радощі, і горе, і ненависть, і любов. Хай все буде добре!
Борю, я написала, що на тебе це несхоже, бо на місці коментаря нічого не було. Чисто. То я й написала, бо здивувалась. А воно мабуть був якийсь збій.
***Ну так. Дійсно, таких вчителів, які заробляли собі гроші, я бачила досить багато. Це правда. Всі знають, що практично всі педагоги намагаються нахапати якомога більше годин. По дві ставки тягнули. Їх зовсім не турбувала якість їхньої роботи. І на вчителя, який відмовився від частини годин, пояснюючи це тим, що непомірне навантаження впливає на якість його роботи, дивилися, як на недоумка. Було і таке. Перш, ніж провести уроки, до них треба дуже ретельно підготуватися. А на це необхідно немало часу. Та що я тобі пояснюю, ти ж сам все чудово знаєш.
Дякую, п. Катю, за коментар. За своє життя таких історій надивилася, та і своїх теж немало, хоч романи пиши. А тільки хисту бракує. І щемить серце, і сумно від всього цього стає. Добра Вам і весняного тепла!
Дуже поважаю цю людину за його світлий розум, слушні міркування щодо подій в Україні. Він чітко уявляє собі ту загрозу, яка нависла над нами. Але... Не визначені шляхи подолання напевне всіх цих труднощів. Війна триває вже шостий рік. Це строк уже немалий, щоб замислитись над питанням "Чому?". Вибач, Борю. Забула, що значення має порядок розташування зірочок і натиснути треба було на п'яту, а не навмання. Це ще добре, що натрапила на четверту. :-)
Про братів давно вже мови немає. Навіть слабкі пересічні громадяни знають, що таке Росія. Не соромлячить, вони зупиняють розумників, які щось там говорять про велич і порядність сусіда, про те. як гарно там живеться. Вчора одна жіночка так всипала чоловікові у вагоні на його пропагандистські вихваляння, що мало йому не здалося. Всі повинні зупиняти наших недругів і ставити їх на місце. Дякую Вам за коментар! Щасти!
Актуальний вірш. Так хочеться, щоб закінчилась ця ганебна війна! Хай всі повернуться додому. Але, на жаль, все поки що не так, як нам хотілося б. Дякую за вірш!
Дуже гарний сюжет вірша. Його приємно читати. Одразу згадалася і своя пОдружка, яка живе в Сумах. Трішки треба підправити деякі місця і вірш буде просто супер. Дякую!
Чисто дружня порада. "Він старшим став на хлів й комору". Важко читається — хлів й комору. Три приголосні підряд. Може так: "Він хлів очолив і комору". І ще одне. Невірний наголос у слові "продАли". Пропоную: "Свій голос продали відкрито".