Захоплива повість минулого . Так ще треба вміти розповідати щоб аж болюче , аж до сліз , аж до глибини душі ! Треба на такій поезії вчитися бо це вищий рівень для кожного в науку !
Цікава побудова вірша . Цей автор має потенціал який треба ще вміти повністю використати . Як кажуть пошук чогось нового сприяє вдосконаленню ! А автор постійно шукає таке що треба вивчати для свого збагачення .
Цікаве написання цього твору яке для себе треба дослідити щоб зрозуміти в чому тут справа . Бо треба вчитися як і на успіхах так і на помилках . Як на тому що зрозуміло і шукати як правильно зрозуміти деколи незрозуміле ... Це ж ДОСКОНАЛІСТЬ !
Досить цікаво , але все якось наплутано і добре ще не осмислено до кінця . Але основа передання душі у слова дуже цікаво , багато є про що замислитися . Чому ми , творці слова , так деколи спішимо і кудись летимо . Я розумію що є бажання чим швидше поділитися добрим словом із іншими . Але часто зупинка потрібна кожному , щоб ще раз переслухати те що написано ...
Дивлячись на свої вірші з позиції сьогоднішнього трохи більшого знання , мені захотілося переробляти і вдосконалювати свої ці старі твори . Якщо я старався писати образно то дещо виходило , але пропадала мелодійна складова , якщо була мелодійна складова пропадала змістовність образності . Напевно згодом приступлю до ПОЕТИЧНОЇ ШКОЛИ від своїх віршів . Бо треба НА СОБІ ВЧИТИСЯ . А вчитися можна тільки строго самого себе критикувати , щоб і інші зрозуміли що не тільки дістається іншим , а що і сам до себе є дуже строгим критиком . Бо завжди легше послухати від себе самого критику своїх творів щоб не було болючо коли інші будуть критикувати строго і справедливо . Наука завжди важка штука !
Я ще не зрозумів дієслівні , прислівні , післяслівні рими . Враження непогане ... Треба ще так багато вчитися . Мабуть тому кажуть , скільки б не знав а завжди треба ще вчитись .
Напевно в цей час був час духовного накалу , бо писалося майже безперебійно . Почуття вимагали слів , поділитися із усіма своїми переживаннями , і тому багато що виходило навіть досить і досить добре на високому рівні , і мабуть не вимагало багато праці над вдосконаленням тексту . Головне зберегти такий накал на все життя , щоб продовжувати писати і вдосконалюватися .
Писати від серця , та ще й оформлювати в поетичні рядки дуже важко . Треба дуже постаратися щоб вкласти всю образність в певні рядки . Але щирість прокладає стежки в кожне серце щоб співпереживати і співперечитати життя .
Важко писати такі своєрідні прозові вірші . Так само як і важко самому писати взагалі . Коли читаєш високохудожні твори видатних майстрів і коли бачиш як сам немічно і погано пишеш . деколи немає бажання взагалі писати , бо недосконалість власних творів аж кричить . Але старанність кожного автора треба зрозуміти і подякувати усім хто старається творити навіть не найкращі твори в порівнянні із видатними майстрами поетичного чи літературного слова .
Цікаві події , треба так заінтригувати і вміти це передати , щоб зрозуміти що буває нелегко навіть вбити курочку . Встати на місце того хто має це робити ... Досить важке завдання !
Справа виховання це справа навчання самого ж вчителя . Діти це не тільки обєкт для навчання , діти самі того не розуміючи і не знаючи навчають кожного , своєю безпосередністю , своєю чесністю , вони не знають підлабузництва , вони не мають деколи авторитетів , хоча треба завжди вчити дітей поважати старших . І тому важко молодому давати настанови старшим , бо з одної сторони треба сказати що і старші бувають неправі , а з іншої сторони ... Треба і мати субординацію , повагу до старших . Але ПРАВДА це основний аргумент кожного , тільки треба ще навчитися з ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО вміти сказати правду .
Конкретно я вже написав . Цей вірш можна було відтворити і покращати , на мою думку такі зауваження доречні . Є ще багато потенціалу для розвитку окремих фраз і виразів . Бо зміст дуже цікавий і приємний , а ось виразовість деяких фраз ... Вибачте якщо щось не те написав . Намагаюся зрозуміти до кінця що у вірші прекрасне , а в чому є і можливі деякі доопрацювання . Готуюся до ПОЕТИЧНОЇ ШКОЛИ , тобто до розуміння кожного твору у його найкращих виявах і неточностях . Це важка справа бо кожному автору важко щось критичне сприймати у свою сторону . Просто я вже давно , із самого початку читаю цього автора і в нього є вже багато успіхів на поетичному полі розвитку . Я весь час повторюю - ніколи не треба спішити друкувати свої твори це по перше , а по друге треба навчитися бачити свій твір з боку , щоб все правильно оцінити і побачити себе . Бажаю всім успіхів .
');
var elem = $(elem);
elem.find('img').hide();
elem.append(waitImg);
var messageID = elem.attr('data-message-id');
var notSpam = elem.attr('data-not-spam') ? 0 : 1; // invert - 'data-not-spam' should contain CURRENT 'notspam' status!
$.post('/index/', {
a : 101,
scope_id : uCoz.spam.config.scopeID,
message_id : messageID,
not_spam : notSpam
}).then(function(response) {
waitImg.remove();
elem.find('img').show();
if (response.error) {
alert(response.error);
return;
}
if (response.status == 'admin_message_not_spam') {
elem.attr('data-not-spam', true).find('img').attr('src', '/.s/img/spamfilter/notspam-active.gif');
$('#del-as-spam-' + messageID).hide();
} else {
elem.removeAttr('data-not-spam').find('img').attr('src', '/.s/img/spamfilter/notspam.gif');
$('#del-as-spam-' + messageID).show();
}
//console.log(response);
});
return false;
};
uCoz.spam.report = function(scopeID, messageID, notSpam, callback, context) {
return $.post('/index/', {
a: 101,
scope_id : scopeID,
message_id : messageID,
not_spam : notSpam
}).then(function(response) {
if (callback) {
callback.call(context || window, response, context);
} else {
window.console && console.log && console.log('uCoz.spam.report: message #' + messageID, response);
}
});
};
uCoz.spam.reportDOM = function(event) {
if (event.preventDefault ) event.preventDefault();
var elem = $(this);
if (elem.hasClass('spam-report-working') ) return false;
var scopeID = uCoz.spam.config.scopeID;
var messageID = elem.attr('data-message-id');
var notSpam = elem.attr('data-not-spam');
var target = elem.parents('.report-spam-target').eq(0);
var height = target.outerHeight(true);
var margin = target.css('margin-left');
elem.html('').addClass('report-spam-working');
uCoz.spam.report(scopeID, messageID, notSpam, function(response, context) {
context.elem.text('').removeClass('report-spam-working');
window.console && console.log && console.log(response); // DEBUG
response.warning && window.console && console.warn && console.warn( 'uCoz.spam.report: warning: ' + response.warning, response );
if (response.warning && !response.status) {
// non-critical warnings, may occur if user reloads cached page:
if (response.warning == 'already_reported' ) response.status = 'message_spam';
if (response.warning == 'not_reported' ) response.status = 'message_not_spam';
}
if (response.error) {
context.target.html('
' + response.error + '
');
} else if (response.status) {
if (response.status == 'message_spam') {
context.elem.text(uCoz.spam.sign.notSpam).attr('data-not-spam', '1');
var toggle = $('#report-spam-toggle-wrapper-' + response.message_id);
if (toggle.length) {
toggle.find('.report-spam-toggle-text').text(uCoz.spam.sign.hidden);
toggle.find('.report-spam-toggle-button').text(uCoz.spam.sign.show);
} else {
toggle = $('