Будь ласка для перегляду перейдіть за цим посиланням: http://svitlana.ru/svitdobra.html Книгу можна завантажити і пісню також (прокрутивши сторіночку до кінця)
Так тепло й затишно стає, коли читаю написане тобою. Але зовсім не дивуюся цьому, бо по іншому творити й жити ти просто не вмієш. Молодець, Світлано!!!
Світланочко, знаєш, я усім розповідаю, з якою Людиною звело мене життя!!! Книгу вже перечитала, диск прослухала... І малюнки твоєї донечки усім показую. Ти просто диво. ДЯУЮ ТОБІ!
Катрусь, секрет найбільшого ДИВА у тій Людирні, яка вміє його бачити та відчувати. Тож якщо ти бачиш ДИВО в мені, значить воно живе в тобі.:) Дякую. А фотки коли будуть з твого вечора та відео?
Світланко, молодець!!! А цю пісню я слухала у Катрусі... Не суджу вимогливо, бо класно. Ти, умнічка. А ще була дуже рада з тобою познайомитись. Від тебе віє теплом і спокоєм.
Оксаночко, я люблю зігрівати людей, коли вони відкриті для тепла. Тому все залежить від кожного з нас так само, як і спокій та тепло живе в середині нас всіх і кожного. Дякую. Я також була рада з тобою познайомитись і з твоєю донечкою. Передавай їй привіт.
А ти над питанням думала моїм? Чекаю дзвінка
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ivanpetryshyn:Ото ж бо. Дбайте про ваше здоров’я, а Пегас, може, до вас сам прилетить, чи якась Муза. Медитуйте і намедитуєте спокій та повагу до усіх. І