У подиху горіти, чи тліти... Несамовито і боязко. Ти, як завжди, вертаєшся У найбільш недоречний момент. Та ніяк не збуваєшся, Хоч і снишся щоразу під п'ятницю. В одну воду два рази не вийде? А втретє зі мною пірнеш?
Горіти ,Іринко,горіти! Пірнати у барви життя І брати від нього щастя До безтями і без каяття... Оцю низьку оцінку ,я важаю,за помилку того,хто її поставав, ваш вірш на .
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ivanpetryshyn: Що це Ви, пані, таке кажете? Ви могли насолоджуватися і тоді, коли я публікував мої вірші. Якщо б Ви хотіли. Варто було просто не читати моїх. Мої вірші аж ніяк не можуть перешкод
leskiv: Цікаві думки. Але не всі люди такі безстрашні і наполегливі в молоді літа. Я часто намагалась пробивати чолом стіни. Чоло розбивала, а стіни стояли непорушно.