Під прапором свободи я хочу вільно жити, Під прапором свободи пізнаю краще світ. Здолавши темні мури, безберегові води, В Карпатах відшукаю я папорроті цвіт. Хай синьо-жовта квітка замайорить над світом, щоб український промінь усіх заворожив. Ми - нація велика, ми - України діти, Благослови нас, Боже, піднятися з колін.
Приспів Україно, вставай, Україно, іди, Хай в душі не вмирає надія. Кращу долю знайти, Боже нам поможи, Хай любов у серцях пломеніє.
Під прапором свободи наш дух не покорити, під прапором свободи ми вічно молоді. Так довго ми мовчали, так більш не хочем жити в покорі і печалі, у горі і в нужді. Хай щезне з України знедоена година, Щоб розпачу і болю не знали донька й син. Ми - нація велика, ми - діти України, Благослови нас, Боже, піднятися з колін.
Вірш доволі гарний і рифму дуже добре впймали, але не ту тематику вибрали, ми вже всі добре знаємо ціну за участь в Євроиайдані, все як завжди. Зацікавтесь історією України Європа ще з 860 року намагалась захопити нащі землі, але тільки землі.
Щира патріотична пісня, що вселяє надію і віру у перемогу нашого народу над злочинним режимом. Дай Боже!
Додати коментар:
Для незареєстрованих користувачів є можливість додавати коментарі до основних, що є на сайті. Для активації форми увійдіть, натиснувши на позначку відповідної соцмережі
ОСТАННІ 5 КОМЕНТАРІВ до
ПОЕЗІЇ та ПРОЗИ і до новин
(50 коментарів Ви можете переглянути на
сторінці
"НАШ
ТОП ++")
ivanpetryshyn:Ото ж бо. Дбайте про ваше здоров’я, а Пегас, може, до вас сам прилетить, чи якась Муза. Медитуйте і намедитуєте спокій та повагу до усіх. І
ivanpetryshyn:Ну, ображати іншого- це, мабуть, ваша сильна сторона. До речі, я вашої оцінки не просив. Чи дуже сильні ваші творіння, я ще не дивився, але
ruhlyvy:Отож, Бог таки допоможе! А Вам має ще капітально допомогти пан Гонта, бо всяк інший Адмін на його місці давно закрив би Вашу сторінку за Ваш ХРОНІЧНИЙ флуд, і бажання