ПОЕТИЧНИЙ ФОРУМ

RSS    Правила форума   Пн, 29.04.2024, 01:05
 
Поновлені теми
 
        

пошук по сайту:

 

 
НОВІ СТОРІНКИ ТВОРІВ:

Сергій МОСТЮК
Руслан БАРКАЛОВ
Василь КОРОТКИЙ

 
форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » Нові імена (Вірші, які мені подобаються.)
Нові імена
dym    Date: Пн, 23.11.2009, 10:52 | Message # 121
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
39
ну шо тут додати,такі красуні-дівчата,щоб й не сказали,усьо покатить :)
 


natalya-gurkina    Date: Вт, 01.12.2009, 16:57 | Message # 122
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Юлія Смаль, м.Луцьк

Друзі

Сумно хом'яку самому
ягідки збирати.
Може, запросити гнома,
хай виходить з хати?
Будуть сонячної днини
друзі серед лісу
класти ягідки малини
в кошики з меліси.

***
Вереда

Що за лихо? Що за диво?
Позбігалися усі.
- Це ж якась страшенна злива! -
вигукнув старий сусід.
Налилося вже багато
і не спиниться й на мить.
Треба дощика спитати:
може, що йому болить?
Ллє і ллє, ну що за диво?
Завиває і гуде.
Це дитинка вередлива
так до столу їсти йде!

***
Друзі з калюжі

Часом бувало: гуляємо з другом,
біля будинку чи далі, за лугом.
Ще, так бувало, нас знайде грязюка -
стрибне з калюжі на ноги, на руки!
Мама ж брудного мене не сварила,
тільки казала: робота для мила.
В чистих штанцях не боюся калюжі,
з другом завжди ми сміливі і дужі!

Attachment: 6322836.gif (81.5 Kb) · 9562458.gif (4.6 Kb) · 5488722.gif (10.3 Kb)


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Вт, 01.12.2009, 16:58
 


natalya-gurkina    Date: Чт, 03.12.2009, 18:20 | Message # 123
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Світлана Кедик
Воєдине

- Дивно.
- А що тут дивного? Я ж просто тебе хочу.
- Дивно, за що ти мене хочеш
- Ти питаєш, чи кажеш?
- Не питаю і не кажу – відчуваю. Тепер я знаю, тепер я точно знаю, що ти хочеш мене просто так.
- Та ну, не просто так.
- Як ні?
- Я хочу тебе аби ти мене взяв.
- Але я більше не можу.
- Можеш.
- Не можу. Ну не можу я взяти більше ніж маю.
- А ти більше й не бери ніж маєш.
- То ж бо й воно, що я маю Тебе.

Повіяло холодом крізь відчинене вікно. Мій вірш несподівано став білим-білим, і пухким, і цукровим і ватним… Розтікся втомою по простирадлу, вимиваючи стежечки, мов доля малює життя на долоні. А потім присів скраєчку, оглянувся і знову заліз під ковдру. Підклав руку під голову, під свою голову, поцілував мої гарячі щоки і став дрімати. А я стала на нього дивитись. Дивлюся, дивлюся… ненамилуюсь. Дивлюся, дивлюся… і так мені хочеться поворухнути його сон своїми пальцями, так хочеться вкрасти дихання з ніздрів, перекотитись через кімнату по ламінованій підлозі, перечепитись об килимок і нарешті не спинитись серед оазису зелені. Тої зелені, яка тріпоче легеньким вихором над нами, між нами, поза нами вимальовуючи на стінці тінь. Одну? Але чому одну? Та, ні, єдину. Так буває. Так завжди буває, коли ми зливаємось воєдине.
- Ти тремтиш
- Ти питаєш, чи кажеш?
- Люблю :)

Attachment: 2226412.jpg (97.1 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 05.12.2009, 21:45 | Message # 124
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Світлана Кедик
Спогад. Кінець

Дивний вітер віє з твого горизонту. Дивовижне сонце заглядає з твого космосу та прямісінько у мою душу. Неймовірний спокій колише думку мого сумління, і дощ… і дощ шепоче віями про тебе. На щастя. Усе щастя. На щастя розіп'яли Христа, влаштували світову війну, народилася я, народився ти… а потім ми зустрілися. Це чудо. Не всяке чудо триває так довго, як наше. Не всякому видінню люди вірять і поклоняються, наче Богу. Не всякій річці дано донести свої хвилі океану, аби не згубитись на шляху у безкрайому морю. Не всякій людині можна нести заважкий хрест. Хіба щастя це хрест?
Можливо. Можливо більшість з людей просто не витримують щастя і скидають його у процесі, який називають кінець.
Дивний вітер віє з твого горизонту, кличе за собою у ту первозданну Світлинь, яка витікає живою водою з надер твоїх. Торкаюсь рукою і розчиняюсь у ній – приємно. Виринаю, іду по воді і знов пірнаю, аби йти під нею, у ній і нарешті - над. Я поки тебе не бачу, але відчуваю. Сьогоднішнє дзеркало у моїй ванні сказало мені правду, ту яка долетить до людини протягом трьох років і стане найвизначнішою істиною епохи. Ти відслухаєш мене по свій бік, поки є ще боки, вірніше поки я тут, а ти – там.
Хочу лишитись з тобою. Не проганяєш, але кажеш – йди, ще не пора. І я йду, тільки ти мене не відпускаєш. І не прошуся, і не вириваюсь. Бо зараз я увійшла туди, звідки не повертаються. Звідти не повертаються людьми. Звідти повертаються втіленням Бога.
Одягаю на себе Любов і йду, цілуючи тебе до зустрічі.
- Привіт.
- Привіт.
- Як справи?
- Чудово.
- Як життя?
- Чудово. :) Але я скучив.
- Знаю :). Я теж.
Attachment: 3124932.jpg (77.1 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Сб, 26.12.2009, 11:16 | Message # 125
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Рошко В’ячеслав
Бабина Олеся

Березень. Надворі весна. Вчора шпаки прилетіли і весело свистять на старій стрісі в баби Орисі. Вже багато років вона зимою сидить у хаті, а весною, коли виходить, то найперше, що робить – стереже свою березу, щоб хтось не пив її кров.
«Вона трохи походить, постереже, а далі втомиться і піде до хати» - думалось мені. – «Я побіжу, зроблю дірку і втечу. Хай за ніч сік у баночку тече».
Перестрибнув паркан і кручу ручною дрилю на березі. Як докрутив до живого, вмить хлинув бурхливим струмочком сік, здалось, що в дереві є серце, бо рідина витікає ривками, наче пульсує з рани кров. Я все зробив, тільки зібрався йти, чую хтось дихає у спину. Мене охопив страх, сотні мурашок пробіглися по тілу.
Обертаюсь – стоїть баба і обтирає сльози зі свого старого посіченого обличчя. «Ой, сину, що ти наробив, навіщо кров пролив?»
«А я, я… кров не проливав. Це сік, бабусю, сік!»
«Забирай своє приладдя і йди звідси, щоб я тебе не бачила!».
Я перестрибнув паркан і став дивитися, що стара робить. Та, нахилилась до берези, щоб стати навколішки, рукою набрала глини і потроху напхала в дірку, а потім перев’язала рану шматочком тканини. Бабуся обняла березу, як живу людину, і в сльозах промовила до неї: «Ой, доню моя, доню, вже котрий рік ти одна біла наречена стоїш. Які в тебе гарні коси. Скоро вони стануть пишними, бо знов їх одягне весна на твоє чергове весілля. Потерпи трошки, рана не глибока, добре, що хоч встигла прийти…»
Прибігши додому я спочатку подумав, що баба зовсім глузд втратила, а потім мені стало соромно, що я поранив її улюблене деревце. Я усе розказав матері і наступного дня вона відрядила мене до бабусі, дала банку молока і шматочок торту, щоб йшов і попросив пробачення.
Підходжу до хати, яка вже дуже стара, як і баба Орися. Облуплене вапно, плями видно далеко, а біля хати росте справжній ліс з тополями, смереками та стрункою березою. Заходжу в дім. Усередині бідно, але дуже чисто: під вікном стояло одне ліжко, стіл та один стілець, на підлозі глина, старенька піч, а в кутку на стіні образ Божої Матері.
«Доброго дня!» - я привітався і голову схилив, бо соромно стало за вчорашнє.
«Сідай, коли прийшов» - захрипіла баба.
Я поклав на стіл молочко та шматок торту, баба посміхнулась, хоч у роті не було жодного зуба.
«Пробачте, що я вчора поранив вашу березу, але мені так хотілося соку пити».
«Більше такого не роби» - промовила сумно бабуся.
«Чому, ви так її захищаєте, що в цьому дереві такого незвичайного?», - поцікавився я.
«Розкажу тобі, яке це дерево і за що його так бережу.
Коли я була молода, в мене була сім’я, коханий чоловік та донька, яка була дуже гарною. В її білі коси завжди весною заплітались хрущі, вона сильно плакала, бо дуже їх боялась. Росла в нас у садку стара береза. Я попросила чоловіка зрізати її. Наступного дня чоловіка і дочку збило авто, дочка померла одразу, а чоловік, коли вийшов з лікарні прийшов додому, щоб тільки речі забрати, пішов жити до медсестри, з якою познайомився у лікарні…
Ту стару березу так ніхто й не порізав на дрова, вона згнила, а на її місці виросла молода. Може це збіг, а може припущення, але я втратила своїх рідних після того, як звеліла зрізати старе дерево, що посадив мій дід.
Я любила молоду березу, наче доню. Коли хтось хоче пити сік, то в мене серце розривається, бо це кров моєї єдиної Олесі. Тепер ти розумієш чому я так люблю це тендітне дерево. Більше в мене нікого немає…».
Мені стало шкода стару, вона дійсно дуже любила це дерево, яке доглядала здавна. Я вже зібрався йти додому, бабуся дає мені в руку декілька шоколадних цукерок.
«Мабуть, пробачила» - подумалось мені. Я вийшов з хати і пішов до берези з кишені витягнув пластилін і заклеїв рану на дереві, а потім перев’язав її широким бинтом.
…Вже рік, як баба Орися померла, і береза потроху всохла, бо з неї беруть сік, жителі, що купили її обійстя; стару хату розламали і будують нову. Порізали бабині тополі та смереки, тільки береза ледве стоїть: кровоточать її рани, волосся обламалось й почорніло недовго вже стоятиме бабина Олеся…

Attachment: 3170427.jpeg (45.8 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Нд, 27.12.2009, 12:39 | Message # 126
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Вт, 29.12.2009, 09:13 | Message # 127
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Эльдар Ахадов
МАЛЬЧИК И АККОРДЕОН


Одному мальчику купили аккордеон. Мальчик был маленький, а аккордеон большой, очень большой, очень-очень… Поэтому мальчику из-за аккордеона ничего не было видно. И люди тоже его не видели. Всем казалось, что аккордеон сам по себе играет.
Мальчик ходил в музыкальную школу. Там он должен был научиться играть на аккордеоне ещё лучше. Так думали родители мальчика. Но когда он приходил, учителям казалось, что аккордеон сам по себе пришел: мальчика-то совсем не было видно, потому что он всегда находился где-то с другой стороны, а то аккордеон упадет.
В глазах у мальчика появилась грустинка. Ему так хотелось видеть мир! А ведь мир – это не один большой аккордеон, правда же?
И вот однажды мальчик вышел из дома вместе с аккордеоном, но не пошел в хорошую музыкальную школу, а пошел в соседний уютный подъезд, прикрылся там в уголке аккордеоном и уснул в печали.
И снится мальчику, что вокруг него золотистый мерцающий знойный остров посреди океана. И океанские волны бегут к нему со всех сторон, радуются. И звучит музыка большого Лондонского симфонического оркестра. Волны надвигались на него, как меха гигантского аккордеона, но так и не успели сомкнуться, потому что мальчик взмахнул крыльями ( Да-да, крыльями! Это же сон!) и полетел высоко-высоко. И вот он летит, а внизу под ним сверкающие белизной дивные горы, похожие очертаниями на древнего спящего воина. А потом - широкая могучая река - долгая с разворотами, словно песня, посреди бескрайнего леса,.. А потом – неохватная взглядом тёмная, чуть скрасна, тундровая даль вся в тающих снежно-белых веточках весенних речек… А потом - синий холодный льдистый океан со скалистыми островами вдали и громадными китами-белухами, стремительно скользящими под водой за вкусной-превкусной рыбой-белорыбицей. Мальчику хотелось лететь и лететь, смотреть и смотреть, но … тут он проснулся. И снова перед ним, словно неохватные Гималайские горы, стеной стоял милый добрый вечный аккордеон.
И вдруг откуда-то с той стороны, из-под аккордеона, протиснулась к мальчику маленькая худенькая мохнатая кошачья лапка с коготками. Мальчик так обрадовался, что вытянул потихонечку, осторожненько так, оттуда целого котёнка. Котёнок как обрадуется, как обнимет мальчика, будто отца родного нашел!
Мальчик с повеселевшими глазами отодвинул от себя страшный аккордеон и тут же увидел другого мальчика, между прочим, очень озабоченного пропажей котенка. «Давай меняться! Ты мне котенка, а я тебе – целый аккордеон!» - предложил владелец аккордеона. « Идёт!» - милостиво согласился хозяин котенка.
С тех пор у каждого из них своё счастье появилось. А что сказали родители мальчика, когда через месяц узнали, что их сын вовсе не ходит в музыкальную школу– это не важно. Совсем не важно. Зато котик-то - вон какой ласковый да упитанный. А главное – сон-то аккордеонный… сбылся! Не скоро, не сразу, но всё-таки.

______________________
от себя: это реальная история из жизни... из маленьких деток выростают Большие Люди. этот мальчик сегодня губернатор)))))) а это история из его жизни)))))
*автор рассказа рассказал
Attachment: 3812686.gif (20.9 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


Golddiger    Date: Нд, 03.01.2010, 23:11 | Message # 128
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
1
Сидиш. Мовчиш. Але чому?
Невже нема в тебе жалю?
Невже це я така погана,
що знов запитую:
«Я все ж кохана?»
І знов те саме, як тоді,
але минувши дві доби.
Ти відповіси немов я та,
з якою б ти зв’язав життя.
Але в душі в мене сумління.
Мені здається ніби ти,
говориш все мені тоді,
коли вже бачиш, що вже далі
брехня здійметься вся над нами.
І ось ти знов: сидиш,. Мовчиш.
І тільки це ти говориш:
«Моє малесеньке дівчатко,
ти так накручуєш усе,
що далі буде тільки зле.
Невже не вмієш промовчати,
посидіти и не кричати?
Я дуже хочу, щоб завжди,
у холоді, у тьмі, у щасті та в вісні,
ти, тільки ти, була зі мною назавжди.»
Ось так проходить час за часом.
Минає місяць, потім рік.
За ним ще два, а може й вік.
Ніхто не знає, як все буде.
Тому що доля-це сюрприз.
Відкрий, зирни і зрозумій,
що так легко, як все здається
побачиш тільки ти в вісні.
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 04.01.2010, 17:57 | Message # 129
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Golddiger, а хто автор?

Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Пн, 04.01.2010, 17:58 | Message # 130
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Андрей Болкунов
Любить настолько...

От сердца к сердцу – тоненькая нить.
Тугой струной – коснись, и можно слушать...
Любить настолько, чтобы разлюбить,
Когда поймёшь, что ей так будет лучше.

Всего себя собрать в одной горсти,
Держать и верить в чудо возвращенья...
Любить настолько, чтобы всё простить
И самому просить её прощенья.

И наблюдать, как тоненькая нить
Ударит в грудь, безжизненно повиснет...
Любить настолько, чтобы дальше жить,
Когда на это нет ни сил, ни смысла.

Attachment: 5056473.jpg (71.8 Kb)


Всім гарного дня;) ))))

Post edited by natalya-gurkina - Пн, 04.01.2010, 17:59
 


natalya-gurkina    Date: Вт, 05.01.2010, 09:27 | Message # 131
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Не так давно вышла книга "Загоревшие под лунным светом", автор Мария Лынёва. Это первая книга, после Гарри Потера, в которой есть много волшебства но нет мыслей о том что она похожа на Потера))))))
А это новая маленькая сказка Марии Лынёвой, мне очень понра))))))
____________________________


Мария Лынёва
ТАКАЯ СКАЗКА

Однажды ГотиШная Елка, Аццкий Зайчик и Могильный Плакалко пришли на Кладбище Вампиров, чтобы сообща не встретить Новый Год.

- Ненавижу этот праздник, - сказал Аццкий Зайчик и скрипнул большими клыками.

- Не хочу его встречать и быть нарядной, – заявила Елка.

- А я вам подарков не дарю и вас не поздравляю, - отозвался Плакалко, роняя черную слезу.

- О, ты нас в стихах не поздравляешь? – уточнила Елка.

- Да, - ответил Плакалко. – В стихах.

- Не надо, не читай, - попросил его Зайчик.

- Раз ты так просишь – прочитаю, - сказал Плакалко и стал читать:

Изысканна печаль гробниц,
И одинок я во Вселенной.
И миллионы тупых лиц
Я порешил бы несомненно…

- Отвратительно, - сказала Елка.

- Спасибо, - поклонился Плакалко.

- Ну что, начинаем скорбеть? – предложил Аццкий Зайчик.

-А мы всегда скорбим, - сказала Елка.

- Да, поэтому нам вместе так противно и погано, - вздохнул Плакалко.

- Так мерзко, холодно и гадко, - согласился Зайчик.
- Ой, ребят, мне с вами все тоскливее становится. Не праздновала бы и не праздновала. Но, к счастью, мне пора, - сказала Елка. – Домой, в темный лес.

- Желаю тебе встретить дровосеков с топорами, - сказал Зайчик.

- Мы тебя не провожаем, - махнул Елке Плакалко.

- Конечно, мальчики. Не провожайте. Я желаю вам счастливо поскорбеть вдвоем!

***

- Что-что она сейчас сказала? – спросил Плакалко. – «Счастливо», «к счастью»?

- Да, ты не ослышался. «Счастливо!» Фу, - Зайчик передернулся.

- Ах, как это вульгарно!.. И давно она так выражаться стала?

-Да как шампанского на Новый Год не выпьет – так и выражается. Причем, ей достаточно не выпить всего парочку фужеров – и готово, понеслось!

- Ты смотри, не очень-то ей позволяй. А то сначала будет выражаться, потом – наряжаться, праздновать и с Новым Годом поздравлять. А там и тебя под Елочкой скакать заставят!

- Ну уж этого не будет! Чтобы я под Елочкой скакал – да ни за что!

- По-нашему сказал, урод! есть предложение: скорбеть поодиночке.

- Что ж, так будет ишо депрессушнее. Всех неудач тебе, Кошмарный!

- Взаимно, Упырь!

Они обменялись пожеланиями наихудшего и плюнули друг в друга, после чего Зайчик скрылся за надгробием. А Плакалко побрел один среди могил, оплакивая звезды, снег и Зайчика с Готишной Елкой. Потому что надеялся больше никогда, никогда не увидеться с ними…

02.01.2010

Attachment: 9896690.gif (40.7 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


natalya-gurkina    Date: Пт, 22.01.2010, 09:10 | Message # 132
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Адмін-2
 
Повідомлень:
1038
Эльдар Ахадов
МАЛЕНЬКОЕ МОРЕ


Жили-были две слезинки-близняшки, каждая в своём глазу. Жили они, не тужили, и не только не знали, что у каждой из них есть сестричка, но даже и не подозревали, что сами они есть. Ничегошеньки они не знали и были счастливы.
Но однажды глазки сильно-сильно заморгали, потом зажмурились, и слезинки скатились к самым краешкам глазок, а потом не выдержали и побежали нечаянно. И вот сначала они добежали до носика, а с него – до щёчек, а со щёчек – к уголкам раскрытого ревущего ротика, а оттуда – к подбородку. Подбородок был маленький, детский, слезинки увидели на нем друг друга, подбежали, обрадовались, поцеловались, обнялись и стали одной слезинкой, только чуть побольше.
Увидела слезинка далеко-далеко внизу землю да как прыгнет с подбородка, как полетит к земле! Упала она, растеклась немного и превратилась в тёплое солёное море, только очень-очень маленькое море, совсем маленькое, но всё-таки настоящее. Завелись в море рыбки всякие, хвостиками замахали, гуляют туда-сюда, от берега к берегу.
А слезинка сохнуть начала. Особенно, когда в море завелся кит. Он был такой огромный, что только махнул хвостищем и сразу выскочил на берег. Мечется кит по берегу, воды просит, а маленькое море совсем уже крохотным стало, берега солью покрылись. И вдруг откуда-то сверху прилетели мелкие брызги. Обрадовалось море, стало их глотать, как таблетки, целыми горстями, от высыхания лечиться. Заплескались радостные волны, и вот уже хлынули к ним гости небесные – капли дождевые, много-много…
И стало море огромным – с целую лужу! Рыбы, киты, кальмары – все-все в море вернулись и стали танцевать. Потом у них у всех появились китята, кальмарята и прочие весёлые рыбята.
А вечером после дождя под луной море успокоилось и уснуло. И снилось ему всю ночь, что оно – маленькая слезинка на деткой щёчке. Маленькая-маленькая, как звёздочка, потому что в ней отражалась луна, а потом звёзды и всё-всё небо вокруг, и вся-вся земля. И мы больше никогда-никогда не будем плакать, правда, малыш? Прости меня, прости, прости, прости…
Attachment: 6188567.gif (55.0 Kb)


Всім гарного дня;) ))))
 


InhearT    Date: Нд, 07.02.2010, 18:50 | Message # 133
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Надіюсь, вам сподобються мої вірші...Я Іван Добруцький і це мій вірш!
«Я бачу…»
Я бачу дні в твоїх очах,
Шепочуть мені: «Зупинись»,
Я чую біль у своїх снах,
За це ти на мене не злись.
Я хочу більше сонця там,
Де темрява тільки росте,
Я можу цвіт принести нам,
Та довкруж каміння пусте.
Я буду ділитися ніжним теплом,
Та топчеш його під ногами,
Не можу я вже напиватися злом,
Та демони й досі між нами.
Я вмію вплітати слова у вузли,
Та очі твої висихають,
Я вчуся літати, та ті, що повзли,
У небі моєму літають.
Я знаю тернистість життєвих доріг,
Та карти не маю своєї,
Я мрію багато, ще більше не зміг,
Немає картини твоєї.
Я хочу, я можу, я знаю, я буду,
Не здамся, не впаду, не вмру, не забуду,
Бо голос твій і досі десь лунає,
Мене на ринг суровий викликає.
 


MaslovTaras    Date: Пн, 08.02.2010, 19:58 | Message # 134
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Реєстровці
 
Повідомлень:
4
Гарний вірш. Єдине зауваження - старайся дотримуватись одного типу римування на весь вірш :) Ось мій новий твір, покритикуйте:

ПРО ВІЧНЕ
Якщо вважаєш, що у тебе,
Життя погане, то не треба,
Кричати це так голосно, а знай
Що неправий ти трохи. Пам’ятай:
У нас життя поганим не буває
Хоч мало хто із нас це знає,
А настрій лиш поганим може бути.
Важливо в ці моменти не забути,
Що це все тимчасово лиш.
Тому погані ти думки залиш.
Якщо ж вважаєш, що нікому,
Не треба більш в житті ти цьому,
Ти викинь з голови оті
Погані роздуми, пусті,
Й подумай про людину ту,
Яка для тебе непросту
в житті твоєму грає роль,
Згадай сплетіння ваших доль.
Тоді ти точно зрозумієш,
Що як захочеш, то зумієш
В житті побачити хороше,
Життя й щасливим бути може.
Якщо ж нікого ти не маєш,
В житті своєму, то втрачаєш
Ти майже все в своєму існуванні,
Ні, не скажу, що сенс життя в коханні.
Проте життя ніяким буде без кохання!
Цих снів не буде, почуттів, бажання,
Лиш без прискорення спокійно будуть дні плисти
Дні повні туги, жалю й самоти.
7.2.10

 


InhearT    Date: Пн, 15.02.2010, 00:29 | Message # 135
    ПРОФІЛЬ

Надіслати приват

Не в мережі
Група:
Управляючі
 
Повідомлень:
58
Гарний вірш!!!Дуже!!!Я би додав до нього трошки романтизму і гарних епітетів, бо він дещо сухий..))А так, то супер)
Додаю свій новий вірш "Під білим склом".
«Під білим склом»
Коли ми вдвох, нас накриває скло,
Таке живуче, як добро і зло,
Таке солодке, як твої слова,
Таке нестримне, наче бистрота.
Під склом з тобою будемо сидіти,
Коли погляну я у твої очі,
Такі наївні, як маленькі діти,
І гармонійні, як зимові очі.
Те скло не так вже легко розбивати,
Воно веде до рік і самовбивства,
Дано із неба промінь відчувати,
На душу золотаве то намисто.
В вогні горю, але мені не страшно,
Удвох з тобою ми навік під склом,
Хоча буває у долонях лячно,
Любов накрили білим полотном.
Під склом навколішки до тебе стану,
І поцілую ніжні твої губи,
І цілувати їх не перестану,
Вони зі мною на дорогах всюди.
Коли ти дивишся на мене так,
Співає серце – то для мене знак,
Заснемо ми солодким ніжним сном,
Накриє нас кохання білим склом
 


форум сайту Анумо знову віршувать! » Поезія - це завжди неповторність » Поетична майстерня » Нові імена (Вірші, які мені подобаються.)
Пошук:



 
     
Copyright MyCorp © 2006 Хостинг від uCoz